Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

Savo Lemken Rubin pirkau 2007 m, mokejau 78 berods, jokiu priekaistu, jokiu trukimu ar luzimu, aisku pats per savo beprotiskus poelgius esu palenkes volo vieno koja tai volas eina biski skersas, bet guoliams nieko, ir vargo mates, ir ant akmenu uzsiroves buvau, ir ant medziu :eusa-shifty: uoj minusa prisiminiau - strimenkos kur kojas disku laiko megsta, kaikurios i sona nuslysti tai teko su svarke taskus uzdelioti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar neimanoma gauti, ar brangios, ar neorginalas antiek prastas jei orginalo ner ???

neoriginalas gvno, pigiau bet nelaiko, originalas brangu, bet laiko, o kai ko neoriginalo net negausi...tik Kesko :icon-rolleyes:

del kainų idomu būt palyginti... pvz pernai lemken originalus diskas kesko per akcija 208 Lt su PVM, dojuj neoriginalas 160 jei atmintis neapgauna, guolis diskui ~230 Lt, dangtelis guoliui 20Lt, riebokslis guoliui (labai mandras sakė kitur neįmanoma gaut) ~ 80lt... kojos neteko sulaužyt :) volų guolis kiek nepamenu...

p.s. lėkštė originali atlaikė 4 sezonus, neoriginali 1 :) pakeist darbo daug, tai manau geriau originalias dėt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano skutikas kokius 2000 ha praejo, nekeiciau nei vieno guolio dar, diskai dar geri, guolis berods 20 lt, stovi trys, nors gali buti ir du, bet atsargai kai saka, diskus kokius norit ir kam norit padarys western fabrications

pasipasakok kai 4000ha pradirbs ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai mm's turi du skirtingus, ir kuris geresnis? :eusa-snooty:

sejalka vederio su diskiniu dirbimu :) irgi diskai jau į pabaiga, reiks keist... skutiką antrą noraginį griebsma... :)

kaip sejalkos guoliai ?

1 netyčia pabiro pavasarį, kas ten jam nepatiko...kiti tvarkoj, aišku, keisis diskai bus geriau matyt... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...