Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

Daug metų dirgu žemę be jokių skutikų. Aišku, kad reikia skusti, bet jeigu kuras nekainuotų... Daugiametė praktika rodo, kad vis dėlto prieš sėją žemę reikia suarti, geriausiai rudenį. Gali pasėti nuskutęs, arba tiesiai į ražienas.; Bet ir chemijos tuomet pasirūpink didesnius kiekius. Beje, gilus arimas derliaus vargu ar prideda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint ka nori su juo nuveikti Jei nori skusti laukus po kulimo kad mineralizuotusi siaudai ir sudiktu pabiros tada geresnis diskinis jei nori taikyti bearime technologija geresnis nuoraginis Kompromisa vederio topdaunas

tai nori pasakyt kad beariminei technologijai diskinis netinka? :icon-eek: diskinis graziau isdirba, o daugiau tai skonio reikalas pagal mane...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint ka nori su juo nuveikti Jei nori skusti laukus po kulimo kad mineralizuotusi siaudai ir sudiktu pabiros tada geresnis diskinis jei nori taikyti bearime technologija geresnis nuoraginis Kompromisa vederio topdaunas

tai nori pasakyt kad beariminei technologijai diskinis netinka? :icon-eek: diskinis graziau isdirba, o daugiau tai skonio reikalas pagal mane...

jis minty visiska bearimine turejo, panasiai,kaip lygumai, su topdaunais varo viska.....

jei dirbi su diskiniu, reikia art kas keli metai, arba naudot kurmi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint ka nori su juo nuveikti Jei nori skusti laukus po kulimo kad mineralizuotusi siaudai ir sudiktu pabiros tada geresnis diskinis jei nori taikyti bearime technologija geresnis nuoraginis Kompromisa vederio topdaunas

tai nori pasakyt kad beariminei technologijai diskinis netinka? :icon-eek: diskinis graziau isdirba, o daugiau tai skonio reikalas pagal mane...

jis minty visiska bearimine turejo, panasiai,kaip lygumai, su topdaunais varo viska.....

jei dirbi su diskiniu, reikia art kas keli metai, arba naudot kurmi....

supratau... o tai kiek giliai noraginis gali idirbt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeita rudenį dirbom su 6m BBG EuroDisk diskinėm lėkštėm. Šiek tiek pavėluotai po kūlimo ir dar dvi eiles traukėm prieš sėja ir sėjom (nors mano akim būtų užtekę viena). Tada aišku sėjom dar su rusiškom diskinėm. Ten kur pasisėjo į ne šlapia dirvą - viskas liuks. Užėjo lietūs... Prikliurkė... Tie kas buvo arę, tiems dirva džiūvo greičiau. Gavom sėt į šlapoką žemę... Ir jau čia išlindo problema - ruskos sėjalkos neįterpė grūdo, liko ant viršaus... Planuojam dar Horsch noraginį skutiką. Su lėkštėm iškart po kūlimo, o su skutiku prieš sėją. Pavasariui suart (nors jei del išmokų už ražieną - vėl kažką kitaip galvot :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šakės,žinojau kad mes visi(žemdirbiai)biskį trenkti,tai dabar dar ir daunais išvadino...
Nu ne šiaip daunais o topiniais... :lol::lol::lol:

Jaučiu kad pas mus knibžda nemažai firmų vadybininkų. :lol: Turiu tokį reikalą: gal kas nori išnuomoti pūdymams kokį skutiką. :icon-question: Horsh terano FX (4m), Simba diskinį, Lemken ar pan. Jei patiks rudenį tokį ir perku, jei ne susimoku už nuomą ir tiek tų linksmybių. Tiesiog manau geriau vieną kartą pamatyti negu septynis kart išgirsti, bet dar geriau išbandyt pačiam. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šakės,žinojau kad mes visi(žemdirbiai)biskį trenkti,tai dabar dar ir daunais išvadino...
Nu ne šiaip daunais o topiniais... :lol::lol::lol:

Jaučiu kad pas mus knibžda nemažai firmų vadybininkų. :lol: Turiu tokį reikalą: gal kas nori išnuomoti pūdymams kokį skutiką. :icon-question: Horsh terano FX (4m), Simba diskinį, Lemken ar pan. Jei patiks rudenį tokį ir perku, jei ne susimoku už nuomą ir tiek tų linksmybių. Tiesiog manau geriau vieną kartą pamatyti negu septynis kart išgirsti, bet dar geriau išbandyt pačiam. :lol:

mano akim tai vederio carrier geras.galvojau pirkt, sukalbejau su vadybiniku, dave pabandyt, pabandziau ir nusipirkau.ypac gerai kai rudeni dregmes trukumas, tai volas padaro savo.jei turi demonstracini tai manau tikrai gali duoti pabandyt, tik va parsivaryt paciam is kauno reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šakės,žinojau kad mes visi(žemdirbiai)biskį trenkti,tai dabar dar ir daunais išvadino...
Nu ne šiaip daunais o topiniais... :lol::lol::lol:

Jaučiu kad pas mus knibžda nemažai firmų vadybininkų. :lol: Turiu tokį reikalą: gal kas nori išnuomoti pūdymams kokį skutiką. :icon-question: Horsh terano FX (4m), Simba diskinį, Lemken ar pan. Jei patiks rudenį tokį ir perku, jei ne susimoku už nuomą ir tiek tų linksmybių. Tiesiog manau geriau vieną kartą pamatyti negu septynis kart išgirsti, bet dar geriau išbandyt pačiam. :lol:

mano akim tai vederio carrier geras.galvojau pirkt, sukalbejau su vadybiniku, dave pabandyt, pabandziau ir nusipirkau.ypac gerai kai rudeni dregmes trukumas, tai volas padaro savo.jei turi demonstracini tai manau tikrai gali duoti pabandyt, tik va parsivaryt paciam is kauno reikia.

Kai drėgmės tūkumas, tai pritarčiau tokiam pasirinkimui, o kaip su drėgmės perteklium ? kiek teko matyti kaimyno vargus drėgnoje dirvoje, tai jis man nekokį ispūdį paliko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...