Jump to content

padvariskis

Nariai
 • Pranešimai

  188
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

padvariskis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 2 2015

padvariskis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie padvariskis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1966.04.02

Miestas

 • miestas
  Birštonas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. padvariskis

  Aronijų auginimas

  Šiemet pasodinau keturis augalus manau pakaks. Didelę plantaciją teko matyt pas brolius Latvius netoli Siguldos . Jie man atrodo deda į Rigas Balzam.
 2. padvariskis

  Valgomasis sausmedis

  Norėtūsi pažiūrėti kaip įrengta verslinė plantacija na ir gal dar sodinukų ten galima būtų įsigyti?
 3. padvariskis

  Valgomasis sausmedis

  Šiemet pasodinau 4 krūmus .Vieną pirkau Lenkijoj Bialystoke (buvom nulėkę apsipirk) Balandį. Kai pasidomėjau kas per augalas supratau kad reikia dar mažiausiai 2 augalų . Dar tris nupirkau Moki-veži šitie pasirodė gal trimečiai. Tik pasodinęs pastebėjau kad jau su uogom. Noksta labai greitai skonis rūgštokas, panašus į kiškiakopūsčių. Ar toks ir turi būti? O gal vėliau bus saldesnės ? Na ir nedidelės.
 4. padvariskis

  Valgomasis sausmedis

  Čia kur bus/ visai įdomu būtų.
 5. Kažkodėl tik neigiami atsiliepimai. Tikrai žinau kad jie yra pagelbėję ūkininkams darbymečio metu. Matyt čia nėra jiezniškių,
 6. Ar nebandei i daugus pas Puzona nuvažiuot ten visokio š yra
 7. Turi rast galimybę išsitirt piena Pieno tyrimuose ir žinosi ar tikrai toks pienas. Kai prieš tris mėnesius pas mane taip buvo tai tyrimai skyrėsi kaip diena nuo nakties. Bet supirkėjai aiškino kad jie čia nagų neprikišę.
 8. padvariskis

  Pieno kainos

  m. k. (marijampolės konservai?)
 9. padvariskis

  Pieno kainos

  Kiek suprantu nuo gegužės kaina auga o mus tebemelžia ?, O Pieno gamintojų asociacija tik dabar pakrutėjo, bet kol susiruoš ką nors veikti tai gali ir kitas ruduo ateit.
 10. padvariskis

  Pieno kainos

  O jei melasos cukrui padidinti?
 11. padvariskis

  Pieno kainos

  čia tu teisus mažinu baltymus racione
 12. padvariskis

  Pieno kainos

  Ar nepavarėt, kolega, po pjūties daugiau kviečių/ avižų miltų savo karvutėms?? Šviežiai apsiveršiavusioms?? Ar nepaviduriuoja??? Kažko visiškai nerealus koeficientas gaunasi, kaip aštria acidozės forma sergančių gyvulių... Viskas tvarkoj su banda??? Ar tiek beprotiškai MPK sukčiauja??? Tada tik realus banditizmas gaunasi... Kauno grūdų kombinuoti pašarai, karvių banda kontroliuojama, Dėl[ apsiveršiavmo tai yra visokių ir tokių kur laktacija baigiasi. Riebumas 22 karvių nuo 3,14 iki 6,14 , tik vienos pirmaveršės 2,14, baltymai nuo 3,13 iki 4,26. Čia buvo kontroliavimo duomenys. O dabar mpk riebumas 2,25 baltymai 2,86. Kaip gauti tokius baltymus paėmus mėginį iš šaldytuvo kur supiltas visų karvių paros pienas?. 12 metų laikau karves tokių koeficientų niekad nebuvo. Aš suprantu jei turėčiau vieną karvę tai galėtų būti ir acidozė bet ar gali būti visai bandai (23), beto 2,86 dalinam iš 2,25 gaunam 1,27 vos ne etalonas. Iš rimto, tai jei tokie baltymai ir riebalai pas šią karvutę ji turėtų būti visiškai mirusi... Čia ne vienos karvės o visos bandos duomenys kurie buvo nustatyti atsiskaitymui už piena MPK. Dabar jau turiu duomenis kuriuos paėmiau pats po dviejų parų ir nuvežiau į laboratoriją riebumas 4,25 Baltymai 3,41 laktozė 4,34 urėja 41 somatinės lastelės 361
×
×
 • Create New...