Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Gunia pranešimas:

Sakykim barstytuvas rašo 2000ltr talpos, tai salietros turetu tilpti virš 3 tonų..nes tankis salietros 1,7. .. ar ne taip skaiciuoju?

Jei rašo 2000 litru tai lengvai sutalpinsi 3 maišus salietros po 500kg o ketvirta sunkiai, reiks mažai prapjovus lyginti ir stumdyt rankom i kampus, važiuojant gali byrėti per kraštus,  jei bus like kažkiek trašu barstytuve tai ketvirtas maišas gali nebetilpti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Vilius pranešimas:

Ne taip skaičiuoji. Realiai i 2000ltr nelabai ir tilps 2t trašų o apie 3t patyliu. Kolega i nauja za-v 3200 sutalpina 3t ir šiek tiek lieka vietos kai barstytuvo dėžė plati tada galima sutalpint.

Taip, i zav3200, supilam 3t lieka vietos dar nemažai, pasklaide esam 7 didmaisius supylė, kompas rode 3460kg berods, bet pabandymui tik lėtai važiuojant, gaila ir technikos ne pagal protą pylt, jei į tuščią pyli ir sklaidai tai salietros 7maisai o npk 6maisai jau maximukas šitos barstykles, tai gaunas salietros koeficientas 0.90 o npk 1.10

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Matazzz pranešimas:

Taip, i zav3200, supilam 3t lieka vietos dar nemažai, pasklaide esam 7 didmaisius supylė, kompas rode 3460kg berods, bet pabandymui tik lėtai važiuojant, gaila ir technikos ne pagal protą pylt, jei į tuščią pyli ir sklaidai tai salietros 7maisai o npk 6maisai jau maximukas šitos barstykles, tai gaunas salietros koeficientas 0.90 o npk 1.10

Kas per daug, tas.... :D

IMG_20180508_104054.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekonomistas pranešimas:

Kolegos komplektuojant naują barstytuvą ar reikalingi posvyrio kampo daviklis jei laukai lygumos ir mažo trąšų kiekio davikliai trąšadėžėje jei jos bus su svarstyklėmis? Ar verta investuoti pinigus į tai? 

Lygio davikliu pas mane nera, bet yra svarstykles. Tarkim rodo koki 50 ar 100 kg, bet neaisku kurioj pusej greiciau pasibaigs. Daviklis parodytu. Nusipirkau kamera, idesiu i barstytuva ir bus aisku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 14 valandų, jaunasis21 pranešimas:

 

B4DE6650-A03C-4C4B-8D2E-D8527A152F53.jpeg

Pranešk kaip ilgai pavyks išlaikyt be rūdžių, mano po antro sezono jau prasimušė rūdys, plaunama kiekvieną tręšimo dieną buvo, ir dar kai atvežė buvo atvirkščiai pajungta pakraščių sistema iš gamyklos, teko laidus apkeist vietom, sekanti barstyklė bus kito gamintojo :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , MV ūkis pranešimas:

Pranešk kaip ilgai pavyks išlaikyt be rūdžių, mano po antro sezono jau prasimušė rūdys, plaunama kiekvieną tręšimo dieną buvo, ir dar kai atvežė buvo atvirkščiai pajungta pakraščių sistema iš gamyklos, teko laidus apkeist vietom, sekanti barstyklė bus kito gamintojo :icon-twisted:

Tai čia jau trečias sezonas. :) yra atsiradę  židinukų:) bet kai turejom amazone nepasakyciau kad greiciau rudija si, bet bedu ir man buvo (po ziemos kompas atsake nebuvau y kambary atsineses)  :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-19 at 21:37, Gedukas pranešimas:

gal kas dirba su kverneland exacta cl-ew,kažkaip nesusitvarkau su darbiniu pločiu. nerandu tinkamos padėties ant kurios raides tinkamai subertu sufata Granmaxo

dabar jau ir as galiu pasakyti, kad nesuberia. reikia keisti mentes butent sitam sulfatui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Minduksx pranešimas:

Kiek technologines ir iki kiek numeta? Mentes kokios? Pas mane tl modelis, 20metru, bet mentes gal tas pats 285? As beriu granmaxa ir iki kitu veziu (20m i viena puse) turetu numest granules, bet ju yra vos viena kita, salietra beriant daugiau buna daskridusiu, bet pernai tikrinau  su kalibravimo loveliais tolygumas buvo geras

285, 235, 185. TL modelio mentės kitokios. Kad subertų normaliai ,reikia ant cl dėti mentis 285, 185, 285

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Mh pas mane visos vienodos 285. Šiaip ta sulfata idealiai tolygiai kad isbertu nustatyt nėjo, tas pats su lvagro NS trasa, dėl granulių formos manau

bėda yra to sulfato svoris. mesk plunksna, ar toli numesi. aš į kompą suvedinėju pagal faktą ir tada pritaiko barstyklė artimiausią trąšą pagal fizines savybes. To sulfato tankis viso labo 0.86

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kelis metus su lt sulfatu irgi turėjau problemų numest 24m. Viskas jau ant max buvo sustatyta tai geriausiu atveju 20-22m numesdavo. Po to karto tik pl sulfatą naudojam. Kuhn barstyklė.

Dabar kitas barstytuvas, gal tas ir numestų tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...