Jump to content

verbe

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie verbe

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Ukmerge

Paskutiniai lankytojai

412 profilio peržiūros
 1. verbe

  SEJAMOSIOS ?

  Sėklos normas tas pačias išlaikot?
 2. verbe

  SEJAMOSIOS ?

  Sveiki,ar kas yra pereję nuo 12,5 cm tarpueilio prie didesnio.Kokie pastebėjimai dėl piktžolių,derliaus ir pn.
 3. Paprasčiausia apsauga-cinkuotos skardos rulonas. Aplink kombainą ant kanto. NZ galima "saldainiukų" į vidų dėl "parašiutu" nusileidžiančių. Išbandytas reikalas, patariu. Ir ne vieniems metams. Visų niekada neišnuodysit o be to, "raudonų gaidžių" sezono metu niekas nenori
 4. verbe

  zalioji trasa.

  Tarpiniai pasėliai iki pavasario. Jei jie giminingi rapsams tai į tą lauką su rapsu įtariu geriau nelysti min. 5 metus. Ką jūs manote
 5. Vyrai ar skaitot ką jis rašo. Kada pradeda putot. Ne pūsti o putot. Čia nežinomųnų yra daugiau nei kad iškarto lupt galvą. Aišku neatmetu to, bet reik įsitikinti visais tam tikrais metodais(jų prirašė čia daug kas).
 6. Išbandyk viską kas įmanoma, kad be reikalo ne draskyti. O kartais vietoj antifrizo nebūsi dapilęs langų apiplovimo skysčio. Labai panašios spalvos jų. Pabandyčiau pasikeisti.
 7. Pabandyk kreiptis į normalų autoservisą. Jie turi kuo patikrinti ar yra išmetimo dujų antifrize. Bus aiškiau ką daryti.
 8. Šiek tiek klysti dėl svorio. Kai kurie modeliai su mažai arklių ir daug svorio turi ką veikti save traukti. Žinau vienam 7 serijos JD su apie 200 AG 4m rubiną sunkiai traukė kol nepačipavo.
 9. verbe

  zieminis rapsas

  Su rapso stalu našumas visai kitas. Galima normaliai dirbti su lenktuvais. Kas dirbęs be rapso stalo ir po to jį įsigijęs tas supranta.
 10. verbe

  Skystos trasos KAS-32, ir t.t.

  Teptuku voleliu tinka. Purkšti nelabai kadangi per tiršta. Ne visą bačką, tik garlaviną.
 11. verbe

  Skystos trasos KAS-32, ir t.t.

  Yra toks daiktas kaip epoksidinė mastika (derva). Ji dažniausiai naudojama fabrikų, garažų, sandėlių grindims.Aš pats esu panaudojęs autogaraže. Puikiai laikosi ant betono tai manau ir ant metalo gerai laikysis. Išbandžiau šiais metais ir bačkai 25 kūb. kai turėjau ją apversti aukštyn papais nes dugnas nuo kaso prakiūro. Žiūrėsim kaip laikys.
 12. Gal norėjai pasakyt "su pniaumo",nes mechaninė ir yra hidro (amortikai).Labai abejoju ar yra taip kaip pats sakai nes turiu abu variantus tik ne JD
 13. verbe

  GEDIMAI

  Jei buvo skystas dedi tepimo tašką ir privarai tiršto Baigta problema tik nepamiršk patepti retkarčiais
 14. verbe

  žiemkenčių buklė

  Chebrite nešiurpinkit tautos!!!
 15. Sveiki, gal kas naudoja lemken heliodor.Kaip darbas su juo sunkesnėse ar įdžiūvusiose žemėse, ant arimo?Kokie atsiliepimai?
×
×
 • Create New...