Jump to content

kombainu reguliavimai


shaulinis

Recommended Posts

Apatini sieta rapsini idek ir manau gerai bus. apvaliomis 5mm skylutemis. tada svaru turesi ir nebarstysi.

Šita taisyklė galioja, kai rapso stiebas sausas. Jei žalias, jį trupina ir tie trupiniai prabyra. Bet neklijuoja jo. Žvyniniu padarau švariau, bet nespėju valyt.

Na šeip tai iki šiol buvo sakoma, kad rapsui reikalingos skylutės 3-4mm dabar jau sako 5mm (turbūt derliai didesni). Aš ko gero eičiau prie 5mm. Geriau jau daugiau šiukšlių bunkery nei perkūlimą atkimšinėt. Čia žinoma tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apatini sieta rapsini idek ir manau gerai bus. apvaliomis 5mm skylutemis. tada svaru turesi ir nebarstysi.

Šita taisyklė galioja, kai rapso stiebas sausas. Jei žalias, jį trupina ir tie trupiniai prabyra. Bet neklijuoja jo. Žvyniniu padarau švariau, bet nespėju valyt.

Na šeip tai iki šiol buvo sakoma, kad rapsui reikalingos skylutės 3-4mm dabar jau sako 5mm (turbūt derliai didesni). Aš ko gero eičiau prie 5mm. Geriau jau daugiau šiukšlių bunkery nei perkūlimą atkimšinėt. Čia žinoma tik mano nuomonė.

Pas mane 5mm, tai su perkūlimu jokių problemų nebūna, tik šiemet neišgaunu švaros bunkerį, bet dar eina pavažiuot. Su žvyniniu našumo nelieka visai. Pridirbau žemėlapių ir lauksim kitos savaitės, nes kloniuose ir ten kur purkšta galera, nors ir dulka, bet rapsas dar virš 20.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame beda,kad rapse tik pradejus kulti iskart maximalus nuostolius per sietus rodo (claas lexion 450).

Siaip laikau tokius nustatymus: pobugnis 18mm bugnas apie 500 aps, vejalka 860, virsutinis sietas 6mm apatinis sietas 1-2mm. Ir ant kurios skyles laikote vejalka atidare?

Neperdaug vejo :icon-eek: ? send kuliau tai daugiau 500 niekaip neina uzmest pradeda pust laukan.,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad kompas rodo atvirksciai bugno 500 o vejas 900. (cia claas originalus)

taip teisingai, būgnas 500, vėjas 900, aišku reikia nepamišti uždaryti oro kanalo ant 1 :) sietus vietoj originalių nustatymų 12 viršutinis 6 apatinis, dariau 9 viršutinis, 4 apatinis ir jau ėjo pošvaris rapsas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

jeigu butu buve , tau kazkas panasaus , butum i kart atsakes , iisgirdus , zodi kad stato ,

nes musu kaiime visiem naudotiem , sraige neryja kvieciu , jei tik palekt bando .

O man kai su rotoriu ,tai ir reikia lakstyt kad nuostoliai mazesni butu .

bet pradeda statytis kvieciai Status , ant sraiges ,ir niekaip nelenda i sraige . jei toliau vaziuoji , pagauna visa ta kuoksta , ir uzkerta sraige .

jei stoji , reik lenktvus palei zeme nuleist . tada pasistume . bet stacius kviecius , nepjausi su lygi galo nuleistais lenktuvais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir maniau , kad dalgi reik patolint , nes taip ir atrodo , kad jiem vietos nera kur nugriut.

Vistiek mistika kazkokia... Tai kulant rugius turbut reiktu rapso stala det? Manau visgi tai vaziavimo greicio, lenktuvu greicio ir aukscio reikalas. Jei pas tamsta kederis ne vario, tai nemazai darbo ta dalgi pastumt. Galu gale palik ilgesne raziena... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, reiktu pamastymu pats nebesugalvoju jau :icon-confused: claas tucano 320 pastoviai rodo kratikliu barstyma kame saknys?bugnas su pobugniu kaip ir viskas ok, vejas irgi, vejo kampas nustatytas pagal gamintojo knyga, bugno apsukos irgi pagal knyga, pobugnis pritrauktas kiek tik galima, kratikliu uzuolaida atpalaiduota, su sietais viskas ok. kulem jau kviecius ir miezius bet taip pat su barstymu kratikliu, su kvieciais buvo gal net dar daugiau bet ir derlingumas buvo dvigubai didesnis nei mieziu,

pastebejimas, atjungus smulkintuva beda pasitaise neberodo nuostoliu :eusa-dance: ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...