Jump to content

kombainu reguliavimai


shaulinis

Recommended Posts

Viskas aišku labai gražu. Tik kodėl rodomas visalaik idealus laukas. Tegul parodo kaip šiemet pas mus, javai susukti guli ant žemės , iš po jų jau lenda žolės nes javapjūtė dėl orų užsitesė, grūdai drėgni šiaudas kietas. Štai ant tokio lauko būtų įdomu pažiūrėt ko verta visa ta automatika :( .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi ar turi taip barstyt kratikliai vaziuojant tokiu greiciu? kad vaziuojant ir ant 1km/h vistiek rodo barstyma :icon-mad

Na jei visqi stovint rodytu twi jau blogai būtu :icon-smile: o tai tu ką nori, kad visai nieko nerodytù? Sumažink jautrumà ir ant 10km/h nieko nerodys. Klausimas kas ant žemės darosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi ar turi taip barstyt kratikliai vaziuojant tokiu greiciu? kad vaziuojant ir ant 1km/h vistiek rodo barstyma :icon-mad

Na jei visqi stovint rodytu twi jau blogai būtu :icon-smile: o tai tu ką nori, kad visai nieko nerodytù? Sumažink jautrumà ir ant 10km/h nieko nerodys. Klausimas kas ant žemės darosi

ant zemes irgi matosi kad yra vienas kitas bet neperdaugiausiai, bet man idomu ar taip turi buti? pvz kas turi toki pat kombaina ar taip pat darosi., jautrumas padarytas pagal knyga 60 berots,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tik man vienam ar visiem kuliant vasarinius kviečius ant viršutinio sieto šiaudų nemažai varo? nežinau ar nuo kratukų ar iš po būgno meta, bet vos ne po kiekvieno bunkerio reikia stot ir nusirinkt šiaudus. kartasi vos ne 3dalis būna uždengta sieto. kombainas DB7500

Greičiausiai bus šukų virbalai nulūžinėję tarp pobūgnio ir kratilkų pradžios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tik man vienam ar visiem kuliant vasarinius kviečius ant viršutinio sieto šiaudų nemažai varo? nežinau ar nuo kratukų ar iš po būgno meta, bet vos ne po kiekvieno bunkerio reikia stot ir nusirinkt šiaudus. kartasi vos ne 3dalis būna uždengta sieto. kombainas DB7500

Greičiausiai bus šukų virbalai nulūžinėję tarp pobūgnio ir kratilkų pradžios.

bet tokia bėda tik nuo vasarinių kviečių būna, kitos kultūros visai taip nesielgia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tik man vienam ar visiem kuliant vasarinius kviečius ant viršutinio sieto šiaudų nemažai varo? nežinau ar nuo kratukų ar iš po būgno meta, bet vos ne po kiekvieno bunkerio reikia stot ir nusirinkt šiaudus. kartasi vos ne 3dalis būna uždengta sieto. kombainas DB7500

Greičiausiai bus šukų virbalai nulūžinėję tarp pobūgnio ir kratilkų pradžios.

bet tokia bėda tik nuo vasarinių kviečių būna, kitos kultūros visai taip nesielgia :D

Vakar kuliau, problemos nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...