Jump to content

varava

Nariai
 • Pranešimai

  190
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie varava

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kitas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. varava

  Dronningborg kombainų reguliavimas

  Ventiliatoriaus apsukos reguliuojasi elektra, varikliuko pagalba, bugnas hidrauliskai, paspaudus su koja knopke grindyse ir laikant ja nuspaudus su lenktuvu stumdymo rankenele mazini ar didini. Bent jau db7000 taip.
 2. varava

  Savadarbės priekabos

  Sveiki. Gal zinot, ar pavyks priregistruoti savadarbe vienase puspriekabe iki 2000kg, kuriai nera stabdziu. Dokumentai yra.
 3. varava

  Belarus 892

  Būna kai smagračio varštus traukia verstiems mtz traktoriams. Nuo šoninio smūgio nulinksta nežymiai alkūninio galas ir nuo atsiradusios vibracijos su laiku nutrūksta varžtai. Na pas tave gal kita bėda, nežinau, gal dar kas žinos nuo ko tai nutinka
 4. Veliuonoj, Jureviciaus firma, buves dronio atstovas, pasiskambink ir susitarsi tel. 8 618 45130
 5. varava

  droninborg

  Interkulerio pas mane nera, variklis paprastas, neturbininis. Dėkui Edgarai uz knygą, belieka isiverst. Turiu dar nekultų pupų, nusikulsiu ir reikės užsiimti varikliu
 6. varava

  droninborg

  Reiks pamegint. Jei nesunku imesk instrukcija. Gali ir i pm. Dėkui.
 7. varava

  droninborg

  Iš po nakties kuriasi gerai, skirtumo nepajutau. Dirbu su juo jau 9 metai, kas prieš tai buvo tik buvęs šeimininkas danas žino, nepaklausi. Radiatorių išpučiu kiekvieną rytą, temperatūra daugiau 85 laipsniu nepakyla. Turbūt prisieis lupti galva po šiumetinių darbų, nors taip nesinori.
 8. varava

  droninborg

  Sveiki. Gal kas esat susidure. Kombainas dr 7000. Pradėjo pūst antifriza lauk. Išpučia iki tam tikro lygio ir daugiau nepučia, lieka atšalęs sulig radiatoriaus vamzdeliais. Variklis nekaista, dirba gražiai, tepalo lygis nesikeičia. Variklis Perkinson 6 3544, 6 cilindru. Galbūt užtektų nuėmus galvą pašlifuot ir tarpinę pakeist ar kas nors rimčiau tiems motorams nutinka. Jei ne vietoj paklausiau, atsiprašau.
 9. varava

  droninborg

  DB 7000 javams būgnas 1300-1400, žirniams, pupoms 800. Failu talpykloje siame forume yra lentelė su pradiniais nustatymais, pasieskok rasi.
 10. varava

  droninborg

  Galima gaut viska. Tik tas apsukų rodiklis kainuoja pasakiškus pinigus mat rodo ne kaip visi, o atbulai prieš laikrodi. Aš isidėjau tokį, veikia be problemų. Высокая точность 4 Цифровой синий и зеленый светодиод тахометр RPM тестер измерения автомобиля Двигатель Скорость метр датчик приближения Сенсор 12 В http://s.aliexpress.com/UfymUVBb?fromSns=Copy to Clipboard
 11. Stabdo lygtais normaliai, gal gali papasakot reguliavimo eigą. Senais laikai teko su zilais daug pasivažinėt, tai tiems būdavo užverži iki galo ir atleidi per 3 spragtelėjimus. Gal ir čia kažkas panašaus.
 12. Dėkui už info. Priekaba nauja, nei tonos nevežus, todėl ir klausiu. Tikiuosi gamykloj tinkamai sureguliuota. Pasimatys kai pakrausim.
 13. Sveiki. Kiek suprantu šis kranas skirtas priekabos stabdžių jėgos mažinimui. Gal kas pasakys kurioje rankenėlės padėty ji didžiausia, kurioje mažiausia. Pavažiavus ir nuspaudus stabdžius nelabai eina suprast. Dėkui.
 14. varava

  droninborg

  Tai kad ten nėra daugiau kam gesti. Pirštų įvorės neišplaktos, į šonus juda labai minimaliai. Originalus šratai dideli, klaso maži, gal del to. Bet eigos užtenka. Stebuklas kažkoks. Su originaliais išėjo 4 sezonus be problemų, ti kad jie aukso kainos. Gal per kietai palikom?
 15. varava

  droninborg

  Sveiki. Išdilo ir pradėjo kalti sraiges pirštai. Pritaikėm skardas ir šratus klaso, palikom laisvumo, bet pasukus 5 min. isilydė nuo trinties šratų skyles. Ar čia plasmasė kažkokia įpatinga turi būt, ar kažką ne taip darom? Kombainas D7000.
×
×
 • Create New...