Jump to content

varava

Nariai
 • Pranešimai

  182
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie varava

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kitas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. varava

  droninborg

  DB 7000 javams būgnas 1300-1400, žirniams, pupoms 800. Failu talpykloje siame forume yra lentelė su pradiniais nustatymais, pasieskok rasi.
 2. varava

  droninborg

  Galima gaut viska. Tik tas apsukų rodiklis kainuoja pasakiškus pinigus mat rodo ne kaip visi, o atbulai prieš laikrodi. Aš isidėjau tokį, veikia be problemų. Высокая точность 4 Цифровой синий и зеленый светодиод тахометр RPM тестер измерения автомобиля Двигатель Скорость метр датчик приближения Сенсор 12 В http://s.aliexpress.com/UfymUVBb?fromSns=Copy to Clipboard
 3. varava

  Pneumatiniai priekabos stabdžiai

  Stabdo lygtais normaliai, gal gali papasakot reguliavimo eigą. Senais laikai teko su zilais daug pasivažinėt, tai tiems būdavo užverži iki galo ir atleidi per 3 spragtelėjimus. Gal ir čia kažkas panašaus.
 4. varava

  Pneumatiniai priekabos stabdžiai

  Dėkui už info. Priekaba nauja, nei tonos nevežus, todėl ir klausiu. Tikiuosi gamykloj tinkamai sureguliuota. Pasimatys kai pakrausim.
 5. varava

  Pneumatiniai priekabos stabdžiai

  Sveiki. Kiek suprantu šis kranas skirtas priekabos stabdžių jėgos mažinimui. Gal kas pasakys kurioje rankenėlės padėty ji didžiausia, kurioje mažiausia. Pavažiavus ir nuspaudus stabdžius nelabai eina suprast. Dėkui.
 6. varava

  droninborg

  Tai kad ten nėra daugiau kam gesti. Pirštų įvorės neišplaktos, į šonus juda labai minimaliai. Originalus šratai dideli, klaso maži, gal del to. Bet eigos užtenka. Stebuklas kažkoks. Su originaliais išėjo 4 sezonus be problemų, ti kad jie aukso kainos. Gal per kietai palikom?
 7. varava

  droninborg

  Sveiki. Išdilo ir pradėjo kalti sraiges pirštai. Pritaikėm skardas ir šratus klaso, palikom laisvumo, bet pasukus 5 min. isilydė nuo trinties šratų skyles. Ar čia plasmasė kažkokia įpatinga turi būt, ar kažką ne taip darom? Kombainas D7000.
 8. varava

  D3000

  Bėgių trosas per žiema už užkirmijo.
 9. varava

  Hattat t4110

  Pirkom 15 rudeni, Dzeiranoj. Musiškis htt110. Kuo jis skiriasi nuo dabartinių tiksliai nezinau, tik kiek parodoj žiurėjau, tai jau yra ad-blue, truputi pakeistas hidraulikos valdymas(daugiau elektros) ir pati hidraulika(abu cilindrai išorėje). Daugiau smulkmenos.
 10. varava

  Hattat t4110

  Dirbam su tokiu 3 metai, kol kas didelių problemų nebuvo. Po metų darbo buvo nutrūkę kompresoriaus špilkos, o daugiau smulkmenos. Geras traktorius pagal kainą. Čia ta pati A serijos Valtra, tik kad gamintas Turkijoj.
 11. varava

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Tai kaip ten su tokiu danfoso pajungimu? Gal jau išbandei?
 12. varava

  Traktorius T-25

  Jei tau to reikia, dėk stabdžių varlę ant sankabos pedalo, daug paprasčiau.
 13. varava

  MTZ-1221 ar vertas demesio

  Kaip pirstu i aki.
 14. varava

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Gal ir gerai atrodo, bet ar neapsipils tepalais danfosas kai ijungsi hidrauli ir atsiras spaudimas ant danfoso nupilimo. Neradau tokios info niekur. Visur dedamas antras siurblys. Gal ir viskas gerai butu, nezinau.
 15. varava

  riekia pagalbos del mtz generatoriaus

  Viskas čia gerai. Visiems bielkiams taip. Aš saviškiui ampermetrą esu įsidėjęs del to kritimo. Tas jokio iškrovimo nerodo. Pamatuok įtampą ant klemų viską sujungęs ir pamatysi kad ten 14v stovi, nors tas traktoriaus ir 13v nerodo. Padariau išvadą kad paprašciusiai bielkio pravodkė truputį perplona dėl tokių apkrovų, o i akumą nuo generatoriaus nueina storas laidas ir su krovimu viskas tvarkoj. Tad nekreipiu į tą voltmetrą dėmesio per daug.
×