Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš 21 valandas, fortuks pranešimas:

Spragiu darbas

Pas mane ir yra pagriaužtų lapelių, pavaikščiodamas pastebėjau, lyg ir spragių darbas. Ar dabar verta purkšti, ar dar lukterėti  ir stebėti kas bus toliau? Kai kur net lapeliai nulūžę. Tas pats ir vas. kviečiukuose. Chemijos turiu, tik jau gal trijų metų, bet tikiuosi, kad dar padėtų? Plius dar kai kurie lapeliai pageltę. Na gal sėjos gylis netolygus čia įtakos turi, nes sėjamoji tai sena ir mėgsta sėklą per gyliai įterpti ar dar kas nors gali įtakoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, darstiga pranešimas:

Pas mane ir yra pagriaužtų lapelių, pavaikščiodamas pastebėjau, lyg ir spragių darbas. Ar dabar verta purkšti, ar dar lukterėti  ir stebėti kas bus toliau? Kai kur net lapeliai nulūžę. Tas pats ir vas. kviečiukuose. Chemijos turiu, tik jau gal trijų metų, bet tikiuosi, kad dar padėtų? Plius dar kai kurie lapeliai pageltę. Na gal sėjos gylis netolygus čia įtakos turi, nes sėjamoji tai sena ir mėgsta sėklą per gyliai įterpti ar dar kas nors gali įtakoti?

Sakyčiau, kad luktelėt nes dabar orai vėsus tai kažin ar jos labai aktyvios. O chemija tai turetų suveikt gerai dėl 3 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , gerasukis pranešimas:

Blyn ir pas mane tas pats, šiandien apžiūrint kol susigaudžiau kame bėdos, paskui prisiminiau, kad šalnos buvo :D žalumos dar yra, tai negi užsilenks taip lengvai?

Uzsilekt tai dar neuzsilenke, atželia iš šaknų,bet džiaugsmo kulimui bus vieni pribrendo kiti tik vaškinė -pienine žaliuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...