Jump to content

darstiga

Nariai
 • Pranešimai

  64
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie darstiga

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  rokiškis

Paskutiniai lankytojai

551 profilio peržiūros
 1. darstiga

  Už kiek perkate žemę?

  O gal galite patikslinti pvz. kokioje pagal pirmumą eilėje yra tas kuris dirbą žemę išsinuomojęs (ją deklaruoja, bet nuomos sutartis nėra registruota registre) ir nesiriboja su jo turimais sklypais, norint tą žemę pirkti? Ar registre registruota nuomos sutartis suteikia aukštesnį pirmumą nei paprasta dviejų pusių sudaryta nuomos sutartis? Jei aš išsinuomojęs jau keletą metų tą žemę dirbu, deklaruoju su kokia nuomos sutartimi galėčiau geriau konkuruoti prieš tą pretendentą kurio sklypas ribojasi?
 2. darstiga

  Skiltis chemijai

  Na varputį stengusi glifosatu rudenį, bet pvz. po grikių jau vėlu ir nebenaudoju. Ir 100 procentų jo neišnaikinu ar tokie kaip avoxa ar kitokie kokie mixai vasarinuose kviečiuose, miežiuose kažkiek jį apramina ar nelabai?
 3. darstiga

  Už kiek perkate žemę?

  Bet turbūt būna tokių atvejų kai pirkėjas ir pardavėjas susitaria ir parašo netikrą (fiktyvią) kainą, ten dvigubai ir t.t., kad atbaidytų tą pirmumą turintį pretendentą. Ir NŽT ką į tai? Ar gali žemės savininkas siūlyti atsiskaitymo sąlygas pvz. grynais, ir tada ką ten suuostysi kiek jie susitarę (dokumente rodo 20K, o sutarta už 10K), arba padaro bankinį pavedimą 20k ir po to žemės savininkas pusė grąžina atgal tam A grynais ir panašiai ,ar nelabai tai įmanoma?
 4. darstiga

  Už kiek perkate žemę?

  Sveiki. Noriu paklausti, kaip sprendžiasi toks atvejis. Žmogus parduoda žemę, na pvz. 3ha už 10K. Na sakykim ūkininkas A nori pirkti ir sutaria su žemes savininku. Bet po to pasirodo, kad neatsisako pirkti ir ūkininkas B kurio žemė ribojasi su tuo parduodamu sklypu. Na pagal dabartinę tvarką pirmumas būtų ūkininkui B, bet yra vienas "bet". Tas ūkininkas nori atsiskaityti išsimokėdamas dalimis (na gal kas mėnesi po kažkiek ar panašiai). Žemės savininkas taip nesutinka, nes turbūt reikia jam pinigų iš karto, plius senyvo amžiaus. Ūkininkas A pasiūlė dirbtinai pakelti kainą na pvz. dvigubai, kad tam ūkininkui B praeitų noras pirkti, bet tas B vistiek neatsisako pirkti. Tai ar tas ūkininkas B būtų priverstas mokėti tą dvigubai jei žemės savininkas sakytų ok jei taip nori mokėk , bet dvigubai, ar kaip nors tas B galėtų nusiplauti? Čia be sutarčių ir notaro patvirtinimų tai nėra net ko kalbėt, bet ar tai įmanoma? Dar gal daug kas pasakytų, kad tas B tegul eina į banką ir moka išsimokėtinai bankui, sumokėjęs žmogui viską iškart, bet gal jis turi jau ir taip nemažai įsipareigojimų ir bankai jį stabdo.
 5. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Gal galėtumėt truputį info, kokias trąšas davėte ir po kiek prieš sėją?
 6. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Kai dirba samdomi darbuotojai, tai jiems dar labiau ant to kampo nusispjaut. Dirba ,kad tik greičiau ir patogiau jiems būtų. Na mes tikrai jau ne į temą, bet...
 7. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Vasarinių kviečių gal kas apie Rokiškį apie 1t?
 8. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Na, kaip čia pasakius, tylėjimas ir nieko gero. Kai leidiesi lipamas per galvą tai ir prie gero nepriveda. Tu lipančių tada vis daugėja ir daugėja. Na aišku jei kitiem nėra pro kur privažiuoti tai tada bėda. Bet kai yra prastas keliukas kuriuo nenori važiuoti, nes per tavo galulaukę daug patogiau tai tada nėra ko tylėti (čia man taip buvo) .
 9. darstiga

  Miežių auginimas

  Gal kai kas turėtų sėklos vasarinių miežių apie Rokiškį 3t?
 10. darstiga

  Miežių auginimas

  Pasinorėjo paklausti apie šešiaeilius miežius, kurie šiemet mane nuvylė. Kaip juos tręšiat ir ką pavyksta išgauti iš jų? Na aišku padariau klaidų su šia sausra, tręšimas davė mažai efekto ir t.t., bet pasirodė jie labai stresuoja, reaguoja į nepalankias sąlygas, nes šalia buvę pap. miežiai buvo kur kas geresni.
 11. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Aplink intensyvininkai pasiekia ir didesnį nei 5t , bet....gal tos 5t ir būtų tas geriausias viduriukas.
 12. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Pas mus Rokiškyje jis įvairus, daugiau gal į priesmėlį, bet yra ir molio (kur aukščiau) ir į durpę (kur žemiau). Vienam gale lauko viena, kitam kita.
 13. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Paskaitynėjau šią temą apie vas. kvieč. ir pasinorėjo paklausti tų, kurie dirba žemes apie 36-42 našumo balus. Koks buvo vas. kvieč. derlingumas tokiose žemėse pvz. šiais metais ir praėjusiais?
 14. darstiga

  vaderstad sejamosios

  O jei išberiu prieš sėją su barstytuvu ir po to sėju, tai sėjamosios lyginimo lentos naudojimas(pvz. AMBER) ir nelabai tinkamas dalykas, nes suvalkios netolygiai trąšas?
 15. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Nežinau ar sunkiai ar nesunkiai, bet su krautuvu kabinamu ant galines pakabos (big-bagam) užpildo Horchus, pas mus bent du fermeriai taip. Dar esu matęs, pasiilgina frontalinį (pasidaro prailgintuvą). Na mano ir MTZ su frontaliniu, tai ir tada reiktų prailgintuvo ar panašiai (jei jau apie horchą galvočiau).
×