Jump to content

darstiga

Nariai
 • Pranešimai

  88
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie darstiga

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  rokiškis

Paskutiniai lankytojai

850 profilio peržiūros
 1. darstiga

  Tuscioji aviza

  Taip pat ir man ši problema aktuali ir galvoju ,kaip geriau būtų. Gal suskutus sudygtų, gal po to glifos ar panašiai, bet galvoju, kad tos sėklos dar yra dirvoje ir nesudygusios ir dar jos bus, kad ir suskusiu. Dar galvoju ten sėti žieminius, nes kur žieminiai ten jos pas mane lyg ir nelabai yra, bet užtat ten smilguolės yra (ta aviža pas mane vasariniuose, ten kelis metus iš eilės sėjau vasarinius į tą lauką, gal dėl to labiau priviso), galvoju gal sudygusi su žieminiais nušaltų tai neleistų jai taip plisti ir jos apmažėtų. Manau reiks kitais metais chemiją tobulinti ir vienų metų turbūt neužteks, ir taip pat, manau, kad nelabai tikusi mano sėjomaina.
 2. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Koks priešsėlis ir koks tręšimas naudotas, jei ne paslaptis? Tikrai puikiai atrodo.
 3. darstiga

  Miežių auginimas

  Pas mane ir maitinasi, bet daugiau ėda miežius, nors yra ir kvietukuose.
 4. darstiga

  Miežių auginimas

  O tai kokį herbicidą naudojot, ar tik vieną ar dar ką nors dėjot? Aš ir prieš pat šalnas Elegantą purškiau, bet lyg dar nepastebėjau.
 5. darstiga

  Miežių auginimas

  Aha. Dėkui už info.
 6. darstiga

  Miežių auginimas

  Pas mane ir yra pagriaužtų lapelių, pavaikščiodamas pastebėjau, lyg ir spragių darbas. Ar dabar verta purkšti, ar dar lukterėti ir stebėti kas bus toliau? Kai kur net lapeliai nulūžę. Tas pats ir vas. kviečiukuose. Chemijos turiu, tik jau gal trijų metų, bet tikiuosi, kad dar padėtų? Plius dar kai kurie lapeliai pageltę. Na gal sėjos gylis netolygus čia įtakos turi, nes sėjamoji tai sena ir mėgsta sėklą per gyliai įterpti ar dar kas nors gali įtakoti?
 7. darstiga

  Miežių auginimas

  Na dėl pvz. pasirankiok iš dirvos ir pabandyk padaiginti, jei neturi tos sėklos likučio nuo sėjos, kad įsitikinti, kad ta sėkla tikrai mirusi. Mano vienam laukelyje sėti ir per sausrą, praeitą savaitę, bet jau leidžia daigelius.
 8. darstiga

  Skiltis chemijai

  Jo, ir pas mane tas pats. Pagrinde ir ši notrelė vyrauja, ir man įdomu iš kur taip ji pasklido. Ir dar pastebėjau šiandien , kad labai bitės po jas rankiojasi.
 9. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Kai kur žada šalnas kitą savaitę, ar į tai nesukti galvos? Čia aš dėl purškimo herbicidu?
 10. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Na pas mane žolės tai yra, nes rudenį nepurškiau, kad kur ne kur būtų, tai tikrai laukčiau, bet dabar valgo kas ir taip sunku be paimti augalui. Bet jei efektas mažas tai tada vėl blogai.
 11. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Sveiki. Noriu paklausti ,kaip darot? Dabar būtų gerai nupurkšti nuo žolių, bet kai taip sausa ar verta? Pas mus dar nenusimato lietaus kone visą savaitę, tai net nežinau. Per sausrą turbūt efektyvumas herbicido bus žemas?
 12. Aš vakar išbėriau, bet dar pas mus lyg ir drėgmės vietomis yra. Laukiau lietaus, bet pamačiau, kad pagal prognozę nieko gero nesulauksiu. Jei pas Jus labai sausa, tai net nežinau, ar verta bert. Nebent kažkas nutiktų per šias artimiausias paras.
 13. darstiga

  žiemkenčių buklė

  O iš rudens jie gražūs buvo? Pas mane kviečiai ir vietomis beveik nudžiuvę, bet ir leidžia iš naujo. Bet rudenį šiek tiek buvau pastebėjęs lapų viršūnės gelto tose vietose. Galvoju gal ko trūko ir žiemai netinkamai pasiruošė.
 14. darstiga

  Miežių auginimas

  Tie šešiaeiliai, turbūt Edvin, jie lyg ir nelabai bijo ir perneša stipresnes šalnas. Mes anksčiau juos ir sėjome, bet mums nelabai ko tai, net nežinau, gal žemė, rūgštumas, gal tręšimas ar kažkas....kažko nesudirba man . O kokį tręšimą jiems taikai, jei ne paslaptis, kokia žemė, koks derlius jų būna pas Jus?
 15. Ar amonio sulfatas verta berti kai žada kitą savaitę gan žemas temperatūras, bet pirmadienį ir antradienį šiek tiek lietaus? Ar palaukti šilumos kurią lyg ir žada po savaitės, bet lietaus nelabai?
×
×
 • Create New...