Jump to content

darstiga

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie darstiga

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  rokiškis

Paskutiniai lankytojai

511 profilio peržiūros
 1. darstiga

  Miežių auginimas

  Pasinorėjo paklausti apie šešiaeilius miežius, kurie šiemet mane nuvylė. Kaip juos tręšiat ir ką pavyksta išgauti iš jų? Na aišku padariau klaidų su šia sausra, tręšimas davė mažai efekto ir t.t., bet pasirodė jie labai stresuoja, reaguoja į nepalankias sąlygas, nes šalia buvę pap. miežiai buvo kur kas geresni.
 2. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Aplink intensyvininkai pasiekia ir didesnį nei 5t , bet....gal tos 5t ir būtų tas geriausias viduriukas.
 3. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Pas mus Rokiškyje jis įvairus, daugiau gal į priesmėlį, bet yra ir molio (kur aukščiau) ir į durpę (kur žemiau). Vienam gale lauko viena, kitam kita.
 4. darstiga

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Paskaitynėjau šią temą apie vas. kvieč. ir pasinorėjo paklausti tų, kurie dirba žemes apie 36-42 našumo balus. Koks buvo vas. kvieč. derlingumas tokiose žemėse pvz. šiais metais ir praėjusiais?
 5. darstiga

  vaderstad sejamosios

  O jei išberiu prieš sėją su barstytuvu ir po to sėju, tai sėjamosios lyginimo lentos naudojimas(pvz. AMBER) ir nelabai tinkamas dalykas, nes suvalkios netolygiai trąšas?
 6. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Nežinau ar sunkiai ar nesunkiai, bet su krautuvu kabinamu ant galines pakabos (big-bagam) užpildo Horchus, pas mus bent du fermeriai taip. Dar esu matęs, pasiilgina frontalinį (pasidaro prailgintuvą). Na mano ir MTZ su frontaliniu, tai ir tada reiktų prailgintuvo ar panašiai (jei jau apie horchą galvočiau).
 7. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Na dėl trąšų jau baigiu persigalvoti.
 8. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Pritariu. Vadybos net nebandau klausti. Šiame video dirbimo-sėjimo gylis ir manau minimalus.
 9. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Sakot trąšos greit ėda sėjamąją, gal ir neverta tų trąšų su ja.
 10. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Dėkui, net su Proxima galima dirbti.
 11. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Dabar pradedu suprasti kodėl vienas stambus ūkininkas turėdamas VADERŠTATĄ ir HORCHĄ durpynus sėja su HORCHU. Turbūt labiau skęsta VADERŠTATAS.
 12. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Taip, AMBERIS ir įdomus. 4m jį turbūt ne per sunkiai trauktų. O HORCH pronto 3m sakot lengviau traukiama? Dėl tręšimo, tai lokalus tręšimas manau efektyvesnis, tai jo norisi.
 13. darstiga

  vaderstad sejamosios

  Galvoju apie VEDERĮ 3m su trąšomis prie ZETOR FORTERRA 135, bet dar mintį suka ir AMAZONE d9 4000. Manau su VEDERIU būtų pliusai, galėčiau sėti ir po skutimo, plius mišriame ūkyje ir atsėčiau pievas (pagerinčiau, įsėdamas tiesiogiai). Bet laukų yra ir trumpesniu, ir mažesnių tai vėl su AMAZONE būtų patogiau. Ar AMAZONE sėjamosios kokybė atsilieka nuo VEDREIO? 135ag nebus per mažai VEDERIUI su trąšomis,įdirbimu?
 14. darstiga

  žiemkenčių buklė

  Čia gal 3m pločio rapidas. Su kiek AG tampai?
 15. darstiga

  Zirniai

  Pas mane ir panašiai. O su žirniais darot išankstines sutartis drąsiai? Nebūna, kad paskui nėra ko parduoti ir t.t. Ypač kai dar kokie škvalai praūžia.
×