Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Sveiki. Kda galvojate pradeti seti v.miezius(pasariniai)? Turiu lauku kurie jau sausi ir butu galima seti.. Laukti dar ar daryti... ?:/ 

vienintele kultura kur dar reik palaukt tai v. rapsas. sek ir neziurek jei dirvos neslapios. temp dirvos jau 9 laipsniai matavau ana diena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Sveiki. Kda galvojate pradeti seti v.miezius(pasariniai)? Turiu lauku kurie jau sausi ir butu galima seti.. Laukti dar ar daryti... ?:/ 

Buvau sejas anksti gavo salcio nusalo daigai tad as dar laukciau gol gamta baiks cirkus su salnom.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , V.Vytas pranešimas:

Tai durpėj buvo ir birželio mėn nušalę,negi dėl to sėt kaip grikius-po šalnų?Tiesiog balandį į datą nebežiūriu-jei žemė normaliai dirbasi,tai ir sėju

Kaip sako anksti, pradėjau nesigailesi, jei nusals antrą kart atsesi jau su visais kartu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , ramunas.s pranešimas:

Ar jau sejat miezius?pas mane sesiaeiliai, galvoju a set a dar palaukt, zeme isdirbta jau

Tie šešiaeiliai, turbūt Edvin, jie lyg ir nelabai bijo ir perneša stipresnes šalnas. Mes anksčiau juos ir sėjome, bet mums nelabai ko tai, net nežinau, gal žemė, rūgštumas, gal tręšimas ar kažkas....kažko nesudirba man:icon-sad:  . O kokį tręšimą jiems taikai, jei ne paslaptis, kokia žemė, koks derlius jų būna pas Jus?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...