Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Sviesa pranešimas:

Sveiki esam dar miežių nepaseje planuojam šį savaitgalį bet skaičiau kad dar šalnos bus tai gal set kitos sav vidurį? Kaip manot? 

birželį irgi buna šalnų,bulves nušala,gal geriau liepos sulaukit,tutetų būt viskas gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎-‎05‎-‎04 at 14:00, Buffalo pranešimas:

Kazi cia dryzlige, ar kas per velnias. Pernai irgi tokiu buvo, bet paskui atsigavo. Maniau ka pernai pergiliai pasejes buvau, apie 7cm. Dabar seta 5cm ir dar blogiau atrodo.

IMG_20190504_130117.jpg

Ne amarų ir ne spragių čia o Lemų darbas. Jie jau graužia ne vien kviečių, bet ir miežių lapus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎-‎05‎-‎04 at 20:25, Bulvinykas pranešimas:

Nuvirinti miežiai pas mus šalnos.

Paguosiu. Pas mene slėniuose irgi šiek tiek. O kur dar šiek tiek prie durpės tai nušalo ir žieminiai kviečiai bei kvietrugiai. Susidėjo matyt visi stresai į krūvą. Sausra, herbicidai ir šalna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, drapox pranešimas:

Įvairiai, bet tik plėmais žemumose. Nelabai galima vadinti ir vien nušalimu. Tai stresu visumos pasekmė manau.

O tai kokį herbicidą naudojot, ar tik vieną ar dar ką nors dėjot? Aš ir prieš pat šalnas  Elegantą purškiau, bet lyg dar nepastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, darstiga pranešimas:

O tai kokį herbicidą naudojot, ar tik vieną ar dar ką nors dėjot? Aš ir prieš pat šalnas  Elegantą purškiau, bet lyg dar nepastebėjau.

Ne esmė koks herbicidas, o žema vieta, todėl stipri šalna. Prisidėjo sausra ir herbicidas. Po kiekvieno ryto su šalna nukentėję plotai plečiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...