Jump to content
ūkininkas

Miežių auginimas

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

Ir dar kogero nebaiga šalnų..:handgestures-thumbdown: miežiai vieni iš jautrausiu salnom..bet blin ž rapsas irgi kenčia..

Aš manau kad metai du ir tą rapsa mes y patvory 90%

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 21 valandas, fortuks pranešimas:

Spragiu darbas

Pas mane ir yra pagriaužtų lapelių, pavaikščiodamas pastebėjau, lyg ir spragių darbas. Ar dabar verta purkšti, ar dar lukterėti  ir stebėti kas bus toliau? Kai kur net lapeliai nulūžę. Tas pats ir vas. kviečiukuose. Chemijos turiu, tik jau gal trijų metų, bet tikiuosi, kad dar padėtų? Plius dar kai kurie lapeliai pageltę. Na gal sėjos gylis netolygus čia įtakos turi, nes sėjamoji tai sena ir mėgsta sėklą per gyliai įterpti ar dar kas nors gali įtakoti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Ko tu piktas ant to rapso? :)

Pernai, siemet maziausiai i sausra sureaguoja nes saknis ilga.

Nepiktas nei kiek,tik mąstau asmeniškai taip,juk ne orakulas aš bet manau kad gali taip būti,nes gerėja sąlygos kukurūzams augti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, Bulvinykas pranešimas:

apie vasarinius

o kokioj augimo fazėj buvo?Nes pas mane nuo 1 iki 3 lapu ,buvo trumpai -3c,tai dar kaip ir gyvi(bent jau kol kas)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, darstiga pranešimas:

Pas mane ir yra pagriaužtų lapelių, pavaikščiodamas pastebėjau, lyg ir spragių darbas. Ar dabar verta purkšti, ar dar lukterėti  ir stebėti kas bus toliau? Kai kur net lapeliai nulūžę. Tas pats ir vas. kviečiukuose. Chemijos turiu, tik jau gal trijų metų, bet tikiuosi, kad dar padėtų? Plius dar kai kurie lapeliai pageltę. Na gal sėjos gylis netolygus čia įtakos turi, nes sėjamoji tai sena ir mėgsta sėklą per gyliai įterpti ar dar kas nors gali įtakoti?

Sakyčiau, kad luktelėt nes dabar orai vėsus tai kažin ar jos labai aktyvios. O chemija tai turetų suveikt gerai dėl 3 metų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , fortuks pranešimas:

Sakyčiau, kad luktelėt nes dabar orai vėsus tai kažin ar jos labai aktyvios. O chemija tai turetų suveikt gerai dėl 3 metų.

Aha. Dėkui už info.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 52 minutes , gerasukis pranešimas:

Blyn ir pas mane tas pats, šiandien apžiūrint kol susigaudžiau kame bėdos, paskui prisiminiau, kad šalnos buvo :D žalumos dar yra, tai negi užsilenks taip lengvai?

Uzsilekt tai dar neuzsilenke, atželia iš šaknų,bet džiaugsmo kulimui bus vieni pribrendo kiti tik vaškinė -pienine žaliuoja

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...