Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

On 2020-04-25 at 13:21, rapsas pranešimas:

Lenda balandžio 8d. sėti avalon miežiai,  3,5mln/ha, 200salietros prieš  sėją ir npk 10-26-26 lokaliai po 200kg. Po sejos voluota su kembridžo volais. Antri metai su miežiais , patirties dar trūksta , bet bus matyt ;) 

D88E18B5-F7E8-4B3D-8C51-141CEDDAE5EC.jpeg

Vaizdas gražėja.A4F6CF52-3FCF-4620-A88E-EBD579E4238D.thumb.jpeg.1c6fe41560911691a9999ba9bc2f2074.jpeg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

tik tikslinuosi ir kitiem patikslinu,  kad pasėjus standartiškai geriau ant vieno lapelio nenaudoti.

Nors miežiai sudygo puikiai, bet kažkas aniem nelabai gerai. Spėju,  kad dirvožemio tyrimai atsakys į šitą klausimą ir bus galima pakoreguoti ką reikia.

Ant vieno lapelio purskiant labai stipriai krumyjasi, kad sakot geriau taip nepurkst, jei standartine norma paseti? 

Man atrodo ir siluma atsakys i daugeli klausimu. Diena salta, naktim apie nuli arba salnos, tai ir ner akiai grazaus vaizdo mieziuose. As tik stebiuos kaip siemet kolkas mano mieziai durpyne atsilaike nuo salnu. Gal, kad zeme gerai atlyta. Butu sausra, butu nusale matyt, jie tokie jautrus salnom juk. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , gbandinis pranešimas:

Ant vieno lapelio purskiant labai stipriai krumyjasi, kad sakot geriau taip nepurkst, jei standartine norma paseti? 

Man atrodo ir siluma atsakys i daugeli klausimu. Diena salta, naktim apie nuli arba salnos, tai ir ner akiai grazaus vaizdo mieziuose. As tik stebiuos kaip siemet kolkas mano mieziai durpyne atsilaike nuo salnu. Gal, kad zeme gerai atlyta. Butu sausra, butu nusale matyt, jie tokie jautrus salnom juk. 

dėl krūmijimosi - tai taip, darau tokią išvadą, kad būtų per daug stiebų, todėl reikia sėti mažesnę normą tokiu atveju.

Aš taip pat tikiuosi, kad vaizdas pasitaisys, jis pradėjo blogėti dėl sausros, o dabar vėl tragedija su oru. Pažiūrėjau pernai metų nuotraukas tuo pačiu metu, nėr ką lyginti. O atrodė, kad viskas anksčiau vyksta, bet dabar gausis, kad net vėliau, nei pernai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

dėl krūmijimosi - tai taip, darau tokią išvadą, kad būtų per daug stiebų, todėl reikia sėti mažesnę normą tokiu atveju.

Aš taip pat tikiuosi, kad vaizdas pasitaisys, jis pradėjo blogėti dėl sausros, o dabar vėl tragedija su oru. Pažiūrėjau pernai metų nuotraukas tuo pačiu metu, nėr ką lyginti. O atrodė, kad viskas anksčiau vyksta, bet dabar gausis, kad net vėliau, nei pernai

As po 200kg sejau, vienetais nezinau kiek gaunas, bet sekla stamboka. Tai suku galva ar det kazkiek ccc, kad pasikrumytu. Dabar po pora lapeliu turi, nes velokai seti. Dregmes gavo is karto po sejos ir dabar i valias dregmes yra. Tai gal ir taip turetu neblogai pasikrumyt. 

Butent, ankstyvas pavasaris, bet augimo ner. Pirmai dregmes truko, o dabar silumos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , gbandinis pranešimas:

As po 200kg sejau, vienetais nezinau kiek gaunas, bet sekla stamboka. Tai suku galva ar det kazkiek ccc, kad pasikrumytu. Dabar po pora lapeliu turi, nes velokai seti. Dregmes gavo is karto po sejos ir dabar i valias dregmes yra. Tai gal ir taip turetu neblogai pasikrumyt. 

Butent, ankstyvas pavasaris, bet augimo ner. Pirmai dregmes truko, o dabar silumos. 

Jei patresta krumysis tie mieziai, nepergyvenk :D Mano irgi velai seti, bet vaizdas pokolkas geriausias tokiu. Nepergyvenu nei kiek del vesiu oru, bus laikas ir atsils. Svarbu dabar jau dregmes yra. Kai kuriuose laukuose laikas su herbicidu vaziuoti, sios savaites antroje puseje bandysiu nusipurksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...