Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Geras beicas, spalva ne viskas dar.

Reikia, kad beicuota sėkla pastovėtų bent 3-5 dienas.

Šviežiai nubeicavus beicas į dirvą išeina, ne į sėklą.

Gali būti, kad anksti ir į šaltą dirvą sėta. Miežiai jei nesudygsta per 5 dienas išesmės visi turi dryžligę. Reikėjo kiek anksčiau purškimus daryt.

Esu purškęs ir 2-3 lapelių stadijoje, kiekvieni metai skirtingi ir veislės skirtingai jautrios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Karsonas pranešimas:

Aš ir galvoju kad per vėlu. Tai šiandien nusprendžiau nenaudot... 

O į lauką ryt geriausių atveju tik eis įvažiuoti... 

radau foto, bijojau pursti, bet kad jau buvau viska susitaises, tai pralekiau. ironiska, bet butent birzelio 9 cia fotkinta. siemet mano mazesni..

IMG-fd0eff1c26656774ca7a7fc5d5b98790-V.thumb.jpg.3bdc60864a80c061a1f39800763ff3cc.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Karsonas pranešimas:

O nauda buvo? 

Negulejo niekas, tai rezultatas yra. Gal but neguleje ir be cerones..

 

prieš 18 minutes , Karsonas pranešimas:

Sakyčiau akyse gerėja. 

Kur geri, ten gretimais, o tie kaip buvo reti ir zeme mates, taip tebesimato. Tai teorija del oru nepasiteisino tikrai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

nei siluma, nei lietus sitiem nabagam nepadejo :)20200607_103720.thumb.jpg.390fbb2d0f16d6ee3bdbdafda8653e1b.jpg20200607_101009.thumb.jpg.dbe7170ce5c58bd9a10caa3b25d47c20.jpg

 

Turiu ir aš tokios žemės. Kai pasėji, rodos viskas gerai, po to pradeda nebeaugti, kai reikia pjauti, tai visai reti. Dariau tyrimus,ph geras tik fosforo mažai, nes kur priesmėlis, ten greičiau trąšas išplauna. Bandysiu ten patręšti daugiau fosforo turinčiom trąšom, žiūrėsim, kas gaunasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik jau nebesutvarkęs su fosforu.

Reiktų pamatuot temperatūrą tose vietose ir ten kur pasėlis normalus. Jei dirvožemis be organikos ir nušala ir išdega., jei ph ribose tai arba vandens režimai arba temperatūra, tikrai ne dėl fosforo, nebent ten 0 prieinamo augalui, bet taip nebūna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...