Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, gerasukis pranešimas:

Matosi, kad pilnatis veikia. Koks tavo reikalas po kiek kas pirko ir parduoda? Kas tau neleido tuo metu nusipirkt? Ir jei prisipirkus brangias trašas jos staiga atpinga kas prisiima nuostolius? Rimtai nebepjaukit grybo su savo komunizmu

Kai grūdai staigiai pakyla, aš turiu kompensuoti savo sąskaita, nes jiems tenka pirkti brangesnius. Kai jie nuperka trąšas brangiai, ir jos krenta, aš turiu kompensuoti savo sąskaita, nes perku brangiai. Po kiek jie nori, po tiek ir tegul perka bei parduoda, rinka yra rinka, bet aš nesutinku su tuo, kad ūkininkai parduodami grūdus brangiai pavasarį, skriaudžia įmones, nes neparduoda rudenį pigiai. Jie tau kainos neduos pavasarį su minusu. Jei klystu, pataisyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Planetarke pranešimas:

Aš nesuprantu šito pasakymo,kad laikei grūdus kol pakilo iki 350 ir pardavei, o ne po 200. Supirkėjams jokio skirtumo ar 200, ar 350, jie savo dalį pasiima. O kai tau sandėliuojamos trąšos pakyla, tai nuostolis tik tau. Jei būtų neišrašę baudų, kai žmonės prieš kelis metus pardavinėjo svetimiems nesilaikydami sutarčių kainų, kai kitur kilo, tai tada sutinku, išlošė ūkininkas. Bet kažkaip reikėjo kainų skirtumą padengti. Alasas buvo kai reikiant. O kai trąšos sandėlyje dirbtinai kyla, tada viskas ok.

Nors 1 žmogus suprato apie ką turėjau omeny.... Kiti dar matosi ir rankas jiem išbučiuos bile tik parduoda... Kad kainos kyla viskas ok,normalu, bet Darius agro jau šį rudenį nebepirma kartą šitaip maudo turėdamas, bet kurį laiką neparduodamas, kad iš tų "užpirktų" uždirbt 2x.... Nors norinčiam pirkt neparduoda tuo metu...  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , dariius 30 pranešimas:

Naudojasi isaugusia paklausa ir tiek, manau po kokio menesiuko turetu stipriai pakrist tiek trasos tiek kuras vartotojui, tik gali but jog ir grudu kainas y apacia patems. 

Paklausa kaip tik sumažėjusi. O va pasiūlą- yra objektyvių priežasčių,bet ir kartelio ,dirbtinio deficito darymo daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , gediminaske pranešimas:

Nors 1 žmogus suprato apie ką turėjau omeny.... Kiti dar matosi ir rankas jiem išbučiuos bile tik parduoda... Kad kainos kyla viskas ok,normalu, bet Darius agro jau šį rudenį nebepirma kartą šitaip maudo turėdamas, bet kurį laiką neparduodamas, kad iš tų "užpirktų" uždirbt 2x.... Nors norinčiam pirkt neparduoda tuo metu...  

bet dabar realistiškai pažiūrėk... Darius agro tau kažką skolingas? Jei ne, tai kodėl jis turi prarasti galimybę užsidirbti? Niekaip nesuprantu logikos, kodėl kažkas turi užsiimti labdara savo sąskaita

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

bet dabar realistiškai pažiūrėk... Darius agro tau kažką skolingas? Jei ne, tai kodėl jis turi prarasti galimybę užsidirbti? Niekaip nesuprantu logikos, kodėl kažkas turi užsiimti labdara savo sąskaita

Pagal nerašytas taisykles maisto prekių antkainis yra 20-30 %, pirmo būtinumo prekių 30-50 % ir tik prabangos prekės turi 100 ar net kelių šimtų procentų antkainius. Trąšos atitiktų bent jau pirmo būtinumo prekių kategoriją... Bet pagal šią situaciją, su tokia prekybine marža, išeina kaip ir prabangos prekė :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , RALI-RI pranešimas:

Pagal nerašytas taisykles maisto prekių antkainis yra 20-30 %, pirmo būtinumo prekių 30-50 % ir tik prabangos prekės turi 100 ar net kelių šimtų procentų antkainius. Trąšos atitiktų bent jau pirmo būtinumo prekių kategoriją... Bet pagal šią situaciją, su tokia prekybine marža, išeina kaip ir prabangos prekė :icon-rolleyes:

mes nešnekame apie kažkius moralinius dalykus. Ar tu atsisakysi savo pelno jam parduodamas grūdus pigiau rinkos kainos? Nemanau. tai kodėl jis turi tau daryt? Kad tu daugiau uždirbtum? Nesuprantu logikos išties.

Daugeliui miestiečių kviečiai 350 yra gobšumas, tai pardavinėkime visi po 250, bet tokių neatsiras. Žodžiu, siūlau nebesvaigt remiantis kažkokiom moralės normom. Max ka galima padaryti, tai tiesiog draugauti su kita įmone, jei atrodo, kad pardavėjas pažeidžia jūsų vertybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

bet dabar realistiškai pažiūrėk... Darius agro tau kažką skolingas? Jei ne, tai kodėl jis turi prarasti galimybę užsidirbti? Niekaip nesuprantu logikos, kodėl kažkas turi užsiimti labdara savo sąskaita

Nei aš jiems skoloj nei jie man skoloj.... Žodžiu sudėtinga vargt aiškinant kad tos kosminės trąšų kainos priežastis ir yra visokie dirbtiniai deficito sudarymai.... Torejuokite tokius žaidimus kiek norit, tik paskui nesiskuskite, jog trąšu kainos kyla beproto (netaikau būtent tau). Tereikia tik truputį ragus išdryst parodyt išlindus iš po šluotos....  Bet ne šiai kartai tokie "žygdarbiai"....  Ir čia galioja ir kitoms firmoms kurios taip pat pasielgė.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , gediminaske pranešimas:

Nei aš jiems skoloj nei jie man skoloj.... Žodžiu sudėtinga vargt aiškinant kad tos kosminės trąšų kainos priežastis ir yra visokie dirbtiniai deficito sudarymai.... Torejuokite tokius žaidimus kiek norit, tik paskui nesiskuskite, jog trąšu kainos kyla beproto (netaikau būtent tau). Tereikia tik truputį ragus išdryst parodyt išlindus iš po šluotos....  Bet ne šiai kartai tokie "žygdarbiai"....  Ir čia galioja ir kitoms firmoms kurios taip pat pasielgė.... 

keista del savo neapdairumo kaltinti kitus. as mokejau uz trasas 485 ir 670. na nelaukiau ir kazka sutaupiau, kazkas lauke, rizikavo ir pralose.bet as pralosiau ir lyginant su tais kas pirko po 400, bet nieko nekaltinu, nes tik as priemiau sprendimus.

 

beje, lenkuose ta pati kaina, tai gal visgi cia rinka reguliuoja, ne kazkieno zygdarbiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , manttys pranešimas:

mes nešnekame apie kažkius moralinius dalykus. Ar tu atsisakysi savo pelno jam parduodamas grūdus pigiau rinkos kainos? Nemanau. tai kodėl jis turi tau daryt? Kad tu daugiau uždirbtum? Nesuprantu logikos išties.

Daugeliui miestiečių kviečiai 350 yra gobšumas, tai pardavinėkime visi po 250, bet tokių neatsiras. Žodžiu, siūlau nebesvaigt remiantis kažkokiom moralės normom. Max ka galima padaryti, tai tiesiog draugauti su kita įmone, jei atrodo, kad pardavėjas pažeidžia jūsų vertybes.

Kodėl siūlai man?! Pabandyk pats nusistatyt 300 % pelno maržą ir parduot savo grūdus.

Aš tavo pasiūlymo įgyvendint negaliu, nes ir perkant, ir parduodant vadelės ne mano rankose, o tų kas parduoda ir perka. Deja...

O dėl prekybinių antkainių ribojimo diskusijos vyksta ne tik šiame forume. Aišku didelių vilčių, bent jau esant šiai - liberalų valdžiai, dėti nereikėtu... Bet valdžios keičiasi... Gal kažkada ateis šventė ir į mūsų kiemą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , MTZokas pranešimas:

Dabar klausimas tik ar netręšt visai, ar tręšt po 1200 eur už toną. Niekad dar neauginau be pavasarinių trąšų. Bet šiemet, kai tokia kaina, nežinau, nekyla ranka visai kažko duot 

Tokiom dvejonem daryk, 50%tresk normaliai kita kaip sakai netresk ir kita karta žinosi koky sprendima daryti kai bus dėl kainų stresas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , RALI-RI pranešimas:

Kodėl siūlai man?! Pabandyk pats nusistatyt 300 % pelno maržą ir parduot savo grūdus.

Aš tavo pasiūlymo įgyvendint negaliu, nes ir perkant, ir parduodant vadelės ne mano rankose, o tų kas parduoda ir perka. Deja...

O dėl prekybinių antkainių ribojimo diskusijos vyksta ne tik šiame forume. Aišku didelių vilčių, bent jau esant šiai - liberalų valdžiai, dėti nereikėtu... Bet valdžios keičiasi... Gal kažkada ateis šventė ir į mūsų kiemą!

Prašom pirmyn ukininkaut i rytus, ten tuoj viskam kainas sureguliuos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , RALI-RI pranešimas:

Kodėl siūlai man?! Pabandyk pats nusistatyt 300 % pelno maržą ir parduot savo grūdus.

Aš tavo pasiūlymo įgyvendint negaliu, nes ir perkant, ir parduodant vadelės ne mano rankose, o tų kas parduoda ir perka. Deja...

O dėl prekybinių antkainių ribojimo diskusijos vyksta ne tik šiame forume. Aišku didelių vilčių, bent jau esant šiai - liberalų valdžiai, dėti nereikėtu... Bet valdžios keičiasi... Gal kažkada ateis šventė ir į mūsų kiemą!

Tai gal keisk krypti ir prekiauk trasomis, nes greiciausiai nesulauksi tokios valdzios kuri atnes svente i tavo kiema, nebus pas mus jau sovietmecio, cia tau ne rusija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktų skirti kotletus nuo musių... Visų pirma negalima lyginti ūkininko grūdų pardavimo, kuriuos jis užaugina kartą metuose , su įmonėmis, kurios gali pirk- parduok ratą sukti belekiek kartų ir savo pelno marža pasiimti nepriklausomai nuo kainos. Tik nereikia sekt pasakų, kaip eilę metų įmonės prekiauja trašas vos ne į minusą, chemija irgi vos keli procentukai užmesti. Firmos prekiauja ir uždirba, man tai netrugdo, BET,o,tačiau verslas gali būti vystomas bet kokia kaina siekiant kuo daugiau nulupti nuo kliento, progai pasitaikius nesilaikant sutartų sąlygu ir taip toliau. Kitu variantu verslas gali būti vystomas ir šiek tiek kitaip, su sutarčių net ir žodinių vygdymu, nesinaudojant ant tos pačios šakos sėdinčių žemdirbių prastesne padėtimi. Taip žodžio laikymasis kartais kainuoja ir nemažai, nieko ne padarysi, jei norim garbingo, sąžiningo verslo, bei patenkinto kliento. 

Konkretus pavyzdys, prieš paskutinį salietros brangimą, apskambinau keleta įmonių dėl salietros, sako turim ,bet neprekiaujam. Sakau kokia bus kaina, sako apie 800. Gerai ok praneškit, kai prekiausit. Po poros dienų Agrochema įkala 1100 kaina ir paskui visi kiti unisonu ta pati uzdainavo, apie 800 niekas neprisimena :). Todėl tokias situacijas asmeniškai vertinu, bendros šakos pjovimu, nuo kurios anksčiau ar vėliau nudribsim visi... 

p.s.  Dėl aiškumo, tai trąšas šiems metams nusipirkau pernai rugpjūtį, o dabar norėjau dasipirkti trūkstama kieki kitiems metams ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Virgis. pranešimas:

Tai gal keisk krypti ir prekiauk trasomis, nes greiciausiai nesulauksi tokios valdzios kuri atnes svente i tavo kiema, nebus pas mus jau sovietmecio, cia tau ne rusija.

Ačiū už pasiūlymą, bet nuspręsti, tikiuosi, leisite pačiam? O laukti tai kaip ir nereikia - Delfi: "Vyriausybėje – svarstymai dėl pokyčių žemės ūkyje: aiškinsis, ar nepiktnaudžiaujama trąšų kainomis"

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/vyriausybeje-svarstymai-del-pokyciu-zemes-ukyje-aiskinsis-ar-nepiktnaudziaujama-trasu-kainomis.d?id=89710669

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , RALI-RI pranešimas:

Ačiū už pasiūlymą, bet nuspręsti, tikiuosi, leisite pačiam? O laukti tai kaip ir nereikia - Delfi: "Vyriausybėje – svarstymai dėl pokyčių žemės ūkyje: aiškinsis, ar nepiktnaudžiaujama trąšų kainomis"

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/vyriausybeje-svarstymai-del-pokyciu-zemes-ukyje-aiskinsis-ar-nepiktnaudziaujama-trasu-kainomis.d?id=89710669

ką ten svarstyti ir taip aišku kad piknaudžiauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal šiandieninę dujų kainą, salietra neturėtų būti brangesnė nei 700, o bet tačiau, susidariusi tokia situacija (deficitas, neapibrėžtumas), kad o kodėl nepaėmus daugiau iš kaimiečių. Aišku mūsų gi niekas neverčia pirkti, bet situacija deja deja ne ūkininko naudai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, bLiudas pranešimas:

 

p.s.  Dėl aiškumo, tai trąšas šiems metams nusipirkau pernai rugpjūtį, o dabar norėjau dasipirkti trūkstama kieki kitiems metams ;)

 

Tai tau išvis galva susisuko tu gali uždirbti šiandien netrešdamas.Ir kitu nemokindamas........grubei: jei salietra pirkai po tris šimtus nusipirkai ha 500 kg.salietros ja parduodi po 1100 už tona dabar tiek moka tai iš ha jau uždirbai400 euru.nei pjaut nei sėt tik pudimuot.gali dar kaimynui parduoti pasėli iki rudens.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , grazbek pranešimas:

Tai tau išvis galva susisuko tu gali uždirbti šiandien netrešdamas.Ir kitu nemokindamas........grubei: jei salietra pirkai po tris šimtus nusipirkai ha 500 kg.salietros ja parduodi po 1100 už tona dabar tiek moka tai iš ha jau uždirbai400 euru.nei pjaut nei sėt tik pudimuot.gali dar kaimynui parduoti pasėli iki rudens.

Niekas man nesusisuko ir nieko nemokinu, pasidalinau mintimis ir tiek :) . Dėl pardavimo, tai galima būtų ir taip padaryti, bet tai vienkartinis reikalas, kas paskui... manau, kad tikro žemdirbio pareiga net per kara auginti, pagal galimybes, ne viskas šiam gyvenime pinigais matuojasi oi neviskas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...