Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Senas derlius tai į atsargas remiasi ir paklausą, dar valiutų kursai. Kažkaip didelio pirkėjų ažiotažo tokiom kainom nėra. Trąšos tai čia daugiau į naują jau kalkuliuojasi. Bet viskas susiveda į prognozuojamą pasiūlą. Jei jos bus pakankamai, tai dzin kokios tos trąšų kainos.

Kiek suprantu didelia dalim siumecio derliaus kainu augimas susijes su kinu atsargu kaupimu, nes derlius bebuvo labai mazas, tik idomu ar daug jau jie nusiurbe is rinkos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , panjabis pranešimas:

Kiek suprantu didelia dalim siumecio derliaus kainu augimas susijes su kinu atsargu kaupimu, nes derlius bebuvo labai mazas, tik idomu ar daug jau jie nusiurbe is rinkos. 

50% rašo, jog susirinko viso pasaulio derliaus. 

 

https://m.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/article.php?id=89071225

https://www.manoukis.lt/naujienos/pasaulyje/kinija-sukaupe-daugiau-kaip-puse-visu-pasaulio-grudu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Virgis. pranešimas:

pasidziaugem gerais zenklais ir uzteks, bet lubos jau manau buvo pasiektos.

Pradėjo veikti principas o kam man pigiai parduoti tas dujas jei galima jas palaikyti aruodeant bangų.Ir sukinant laivo  nosį pagal kompaso rodykle sužinoti kur daugiau moka.Gerumu nekvepia šis pasaulis visi nusprendė uždirbti daug ir greitai.........

 

Prieš 8 valandas, Virgis. pranešimas:

kur gi nesikaldys, vieni jau pigiai trasu turi, kiti jau labai brangiai ir tikisi kad vadyba juos neapgavo ir trasos neatpigs :D

Aš tršu neužsipirkau kaip kad kiti.Ir tikrai jaučiuosi kad pramečiau.Ir pramečiau dvigubai nes grūdai esantis aruode apie 2 tūkst. Tonu po kol kas neša tik vienus nuostolius.Nes pardavinėjamos kiaulės po kal kas tik po eura už gyva svorį.Aišku euras geriau nei 0.67 cnt. bet vistiek yra labai mažai palyginus su grūdų ,priedu,sojos kainomis.Pagalviska kiek suprantu greičiausiai ir grūdai dar nėra pigime.nes iki naujo derliaus dar kaip iki mėnulio.o ir formulės supirkimo labai jau mielos širdžiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, grazbek pranešimas:

Pradėjo veikti principas o kam man pigiai parduoti tas dujas jei galima jas palaikyti aruodeant bangų.Ir sukinant laivo  nosį pagal kompaso rodykle sužinoti kur daugiau moka.Gerumu nekvepia šis pasaulis visi nusprendė uždirbti daug ir greitai.........

 

Aš tršu neužsipirkau kaip kad kiti.Ir tikrai jaučiuosi kad pramečiau.Ir pramečiau dvigubai nes grūdai esantis aruode apie 2 tūkst. Tonu po kol kas neša tik vienus nuostolius.Nes pardavinėjamos kiaulės po kal kas tik po eura už gyva svorį.Aišku euras geriau nei 0.67 cnt. bet vistiek yra labai mažai palyginus su grūdų ,priedu,sojos kainomis.Pagalviska kiek suprantu greičiausiai ir grūdai dar nėra pigime.nes iki naujo derliaus dar kaip iki mėnulio.o ir formulės supirkimo labai jau mielos širdžiai...

Aš dar vis tikiuosi kad seno derliaus kaina gryš o gal  ir pramuš lubas, reik dar 30proc likusio derliaus parduoti, bent būtų už ką kad ir brangių trąšų nusipirkti. Klausimas kodėl kinai rekordines grūdų atsargas prikaupe, aišku pinigų infliacija didelė turėjo suinvestuoti ,  bet kodėl į grūdus, gal šiais metais nepirks ir kol kainos nenusimuš ar kaip tik ji bus aukštesnė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Virgis. pranešimas:

Aš dar vis tikiuosi kad seno derliaus kaina gryš o gal  ir pramuš lubas, reik dar 30proc likusio derliaus parduoti, bent būtų už ką kad ir brangių trąšų nusipirkti. Klausimas kodėl kinai rekordines grūdų atsargas prikaupe, aišku pinigų infliacija didelė turėjo suinvestuoti ,  bet kodėl į grūdus, gal šiais metais nepirks ir kol kainos nenusimuš ar kaip tik ji bus aukštesnė. 

Na keistai skaiciuojat, sena derliu bandot risti prie naujo derliaus trasu  kainu. Pagal dabartines seno derliaus grudu kainas, pelnai daugiau nei pakankami, skaiciuojant tas kas buvo sudeta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ggg pranešimas:

Na keistai skaiciuojat, sena derliu bandot risti prie naujo derliaus trasu  kainu. Pagal dabartines seno derliaus grudu kainas, pelnai daugiau nei pakankami, skaiciuojant tas kas buvo sudeta.

Na jei nujauti kad neuzilgo kaikas gali stipriai brangti ar nebandai to uzsipirkti isanksto kiek tai imanoma? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , ggg pranešimas:

Na keistai skaiciuojat, sena derliu bandot risti prie naujo derliaus trasu  kainu. Pagal dabartines seno derliaus grudu kainas, pelnai daugiau nei pakankami, skaiciuojant tas kas buvo sudeta.

Aš ir nerišu seno derliaus, aš noriu pasisididint apyvartinių lėšų kapitalą dar seno derliaus sąskaita. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , voras pranešimas:

Matai kai reikia nupirkti bent jau kokius 700 tonų trąšų vien nujausti nepakanka, dar turi ir patikėti tuo.

Čia šiaip, kad būtų lengviau suvokti tokių ūkių sprendimo kainą

As cia turejau minty galutiniu grudu pirkeju elgesi, yra didele tikimybe kad grudai kitamet bus brangesni, gal pavasariop tai dar isjudins sena derliu. Viliuosi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Virgis. pranešimas:

Aš ir nerišu seno derliaus, aš noriu pasisididint apyvartinių lėšų kapitalą dar seno derliaus sąskaita. 

Aišku ne mano reikalas, bet gi davė 270eur... Kaip manęs klausė, ko tu nefiksuoji, negi turi slaptos informacijos kad po 300 bus?? Jei skaidei riziką ir už tą kainą pardavei kažkokią dalį, o tą 30% pasilikai ateičiai, tada mano postas neaktualus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , panjabis pranešimas:

As cia turejau minty galutiniu grudu pirkeju elgesi, yra didele tikimybe kad grudai kitamet bus brangesni, gal pavasariop tai dar isjudins sena derliu. Viliuosi. 

Jei kinija padarys tą utiopiją, kad kiti iš mūsų nepirktų grūdų, tikrai išjudins kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Matai kai reikia nupirkti bent jau kokius 700 tonų trąšų vien nujausti nepakanka, dar turi ir patikėti tuo.

Čia šiaip, kad būtų lengviau suvokti tokių ūkių sprendimo kainą

O toks įdomus klausimas jai 700 tonų pirkti po 700 eurų ir prie tokių grūdų kainų manau nekazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lenkuitis šiandien porino kad smulkieji ūkininkai prašo vyriausybės 500 zlotu dotacijos trašoms.Ir lygtais pažadėta tokia parama suteikti nuo kovo mėnesio.Tiesa tai ar ne nežinau.Bet kad tokie dalykai valdžios girdimi tai  sveikintina.P.s. Kukurūzai šiandien parodė raumenis turbūt bus korekciju ir su kitomis kultūromis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Ukis200 pranešimas:

image.png.f723559348b5036fae72639c07421234.png

Trasos jau sandely pas mane. O šiaip principe jei firma "netyčia" atsiųstų sąskaitą tarkim per klaidą kaška suklyde tai irgi nori pasakyt net teisme nieko neišloštum?  Gaunasi vos kad ne susipykus su vadybininku gali bankrotuot kai atsius koki 150t trąšų sąskaitą.... Kvailai skamba, bet kodėl ne... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, gediminaske pranešimas:

Trasos jau sandely pas mane. O šiaip principe jei firma "netyčia" atsiųstų sąskaitą tarkim per klaidą kaška suklyde tai irgi nori pasakyt net teisme nieko neišloštum?  Gaunasi vos kad ne susipykus su vadybininku gali bankrotuot kai atsius koki 150t trąšų sąskaitą.... Kvailai skamba, bet kodėl ne... 

Tai va va 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Ukis200 pranešimas:

Tai va va 

 

Prieš 9 valandas, gediminaske pranešimas:

Trasos jau sandely pas mane. O šiaip principe jei firma "netyčia" atsiųstų sąskaitą tarkim per klaidą kaška suklyde tai irgi nori pasakyt net teisme nieko neišloštum?  Gaunasi vos kad ne susipykus su vadybininku gali bankrotuot kai atsius koki 150t trąšų sąskaitą.... Kvailai skamba, bet kodėl ne... 

Dar yra toks krovinio važtaraštis,jei nepasirašei jo tai vadinas ir negavai nieko

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , belarus52 pranešimas:

Sveiki, nauji metai naujos trašų kainos gal jau? Į kurią pusę krypstam? 

Turit internetą, manau ir telefoną. Susirandat kontaktus, pasiskambinat, jūsų paklausia kiek tonų norit pirkti, koks apmokėjimas. Tuomet sužinot kainą ir tada galit parašyti ją čia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, DeathCrew77 pranešimas:

Turit internetą, manau ir telefoną. Susirandat kontaktus, pasiskambinat, jūsų paklausia kiek tonų norit pirkti, koks apmokėjimas. Tuomet sužinot kainą ir tada galit parašyti ją čia :)

Tai trinam sita tema nes visi turim tel ir internetus :D Jei rimtai tai manau labai naudinga dalintis kainomis, nes labai padeda derantis del kainos kai zinai uz kiek kolegos gauna viena ar kita dalyka, bent jau as nusimusiau kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...