Jump to content

ar dar paskaitote geru knygu


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 163
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

vokieciu rasytojo Hese "stepiu vilkas" idomi, gan sudetinga skaityt knyga. paskutiniu metu dar kazkaip uzkabino Nyčės idejos, reiks kada i biblioteka nueit.

ir bendram fizikiniam - astronominiam isprusimui rekomenduociau "visata riesuto kevale" hawkingo berods. tai tiek is mano puses. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Kad jau shaulinis pučia dulkes nuo senų temų, tai ir aš prikelsiu. Kadangi knygų skaitymas man atima daug laiko (bent jau pora knygų per savaitę), tai būtų visai smagu, jei kas ką naujesnio pasiūlytų paskaityt. Ką tik baigiau J. Clarkson "Tik nestabdykit manęs". Smagus laisvalaikio skaitalas apie auto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o vaikyti, kaip senai neskaičiau knygos šeip sau savo malonumui. Paskutinė kurią buvau pradėjęs buvo "žmogus kuris juokiasi", bet taip ir nebaigiau, kas bandėt skaityti Hugo manau suprasit kodėl (tiesa Vargdienius įveikiau), ką dar čia tokio rimto skaičiau :eusa-think:

Na gal pavardinsiu savo mėgiamiausias

1 Gabrielio Markeso "šimtas metų vienatvės" Numeris vienas mano saraše, skaičiau bent 5 kartus ir vistiek negalėčiau pasakyti apie ką ji, bet perskaityt tikrai verta.

2 Esu perskaitęs visas Remarko knygas bet labiausiai tiko "Juodasis obeliskas"

3 J.K. Jerom "trise valtimi neskaitant šuns" fantastiška knyga žvengiau susiriedamas, gerai, kad niekas nematė, būtu išvežę :D

4 Džonas Steinbekas "mūsų nerimo žiema"

P.S. atsiminiau. paskutinės mano skaitytos knygos "Krakatukų bruzgėlynai" ir "Krakatukų jūra" :D čia dukrai prieš miegą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man labiausiai patikusi, nors ir ne is naujausiu knygu buvo Mario Puzo "Krikstatevis". Kita savaite grupiokas zedejo duoti paskaityti to paties autoriaus knyga "Sicilietis", sake taippat gera knyga

"Šeima", "Omerta", "Paskutinis Donas", "Mafia" ir t.t. - visos lentynoj. Dabar prarijau visą eilę apie tamplierius, gralius ir panašias istorijas.

Prieš porą metų Remarko knygos buvo perleistos mūsuose, tai susirinkau visas kurių neturėjau.

Dabar skaitau "Kelyje".

Knygai manyčiau visada galima atrast laiko. Aš be skaitymo nupuščiau turbūt visai. Visgi mūsų profesija daugiau fizinė, o galvai reikia duoti darbo laisvalaikiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomi iš tiesų tema, gal kada bus metas kai nutarsiu ką nors paskaityt, tai pasinaudosiu jūsų rekomendacijom. O aš pats tai ir dabar neskaitau jokių knygų savo noru, apart kur dėl mokslo. Prieš keletą metų susidomėjau Stiveno Kingo kūryba, tai pasiemiau knygą Tylos zona, gaila, kad skaityt nepabaigiau, bet knyga tai tikrai įtraukianti. Pačio autoriaus sukuriama paslaptinga ir įsukanti atmosfera gal man patiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo...Geras klausimas...Ko gero paskutinė knyga, kas liečia grožinę literatūtą, bus skaityta prieš kokius 30 m., ir tai greičiausiai buvo J.Baltušio „Parduotos vasaros“ apie ūkininkų engiamus vargšus piemenėlius... :lol: Daugiau tokios nesąmonės nebedomina... Skaitau tik techninę literatūrą, dar TV filmai (gink dieve ne serialai), internetas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar skaitėt nors vienas "Kaip tampama albinosais". Apie mūsiškius Afganistane (dar rusų laikais). Turėtų ypač patikti mūsų žaliam jaunimėliui, nes man tai labai didelio įspūdžio nepatiko. Perdaug lėkšto jumoro ir išvirtusių žarnų :eusa-doh:

Skaičiau,ir sutinku su tamsta,bet reikia nepamiršt to kad autorius ne rašytojas.Daug tiesos toje knygoje,tik galėjo truputį "švelniau" rašyt :eusa-doh: .Ši knyga lyginama su B.Sruogos "Dievų mišku",bet pastatosios stilius tikrai švelnesnis.Yra kita knyga,"Afganistano mazgas",ši bent man priimtinesnė,nors ir tą ir tą sunku skaityt :( .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar skaitėt nors vienas "Kaip tampama albinosais". Apie mūsiškius Afganistane (dar rusų laikais). Turėtų ypač patikti mūsų žaliam jaunimėliui, nes man tai labai didelio įspūdžio nepatiko. Perdaug lėkšto jumoro ir išvirtusių žarnų :eusa-doh:

Panašia tema, bet visiškai kitokiu stilium parašyta "Snaiperis" - apie antro pasaulinio karo lietuvį snaiperį vokiečių kariuomenėje.

O drapox'o, kuris grožinę literatūrą laiko nesąmone, man nuoširdžiai gaila. Gyvenime reiktų matyti daugiau nei čebato galas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O drapox'o, kuris grožinę literatūrą laiko nesąmone, man nuoširdžiai gaila. Gyvenime reiktų matyti daugiau nei čebato galas :icon-wink:

Aš dažnai atkreipiu dėmesį, kaip žmonės kalba, rašo. Ir iškart matosi kas linkęs draugauti su knyga, o kas su kompiuteriniais žaidimais.

Turėjau tokį atvejį. Moteris, direktorė, laikanti save išsilavinusia asmenybe. Pasiūliau paskaityti knygą apie šunį (kadangi ji augina vieną) "Marlis ir aš". Reikėjo pamatyti su kokiu pasididžiavimu buvo atsakyta - "aš knygų neskaitau". Taip ir norėjosi pasakyti - "matosi", nes žmogus rašydamas bet kokį raštą sugeba klaidas daryti kas antram žodyje, jau nekalbant apie sakinio struktūrą.

Taip kad malonu, kad mūsų ūkininkai ne tik "Ūkininko patarėją" skaito. Pagarba jiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaunystėje knygas ryte rijau,pamenu "Tykiojo Dono" pirmą tomą perskaičiau per naktį :) .O dabar nežinau,gal jau senstu,ar tas peršamas gyvenimo tempas (nors iš visų jėgų stengiuos jam atsispirt,ir prisipažinsiu sekas kol kas),daro savo.Knyga retokai suranda mane,bent man taip atrodo.Iš lietuvių(dabartinės),Malūko knygos daro įspūdį,aišku jeigu jas skaitai ir taip eilučių.O dėl žarnų Stonkaus knygoj,tai yra tiesa,ir autorius ją pateikė tokią,kokią matė ir kaip sugebėjo,gal pasikartosiu,bet jis buvo tik marionetė,(priedo dar ir nesubrendus,tokia kaip ir dauguma mūsų).O knyga dabar yra daug kam nesuprantama,gal žiauri,lėkšta,be stiliaus,bet tai yra tiesa,ir ją reikia priimt tokią kokia ji buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vasarą per atostogas perskaičiau 2 Lauros Sintijos Černiauskaitės knygas. Kaip naujosios kartos rašytojos, knygos paliko visai neblogą įspūdį.:)

Dabar laukiu kitų vasaros atostogų.:) nes kai skaitau, mėgstu atsiriboti nuo visko ir skaityti tiek, kiek norisi. O vakarais, deja, nesugebu susikaupti ir pajusti tą malonumą... :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar skaitėt nors vienas "Kaip tampama albinosais". Apie mūsiškius Afganistane (dar rusų laikais). Turėtų ypač patikti mūsų žaliam jaunimėliui, nes man tai labai didelio įspūdžio nepatiko. Perdaug lėkšto jumoro ir išvirtusių žarnų :eusa-doh:

Panašia tema, bet visiškai kitokiu stilium parašyta "Snaiperis" - apie antro pasaulinio karo lietuvį snaiperį vokiečių kariuomenėje.

O drapox'o, kuris grožinę literatūrą laiko nesąmone, man nuoširdžiai gaila. Gyvenime reiktų matyti daugiau nei čebato galas :icon-wink:

"albinosus" gavau su autoriaus autografu :D

yra uz "snaiperi" daug idomesne knyga, kuri turetu knygynuose jau pasirodyti(ja gavau kitais keliais is leidyklos)- "Neužmiršk erškėčių meto : Rytų frontas, 1942-1945 : Vermachto kulkosvaidininko dienoraštis / Günter K. Koschorrek "

per pora vakaru ja "sugriauziau"

cia istrauka is tos knygos:

http://www.voxaltera.lt/index.php?page=alias-2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...