Jump to content

ar dar paskaitote geru knygu


voras

Recommended Posts

Ar skaitėt nors vienas "Kaip tampama albinosais". Apie mūsiškius Afganistane (dar rusų laikais). Turėtų ypač patikti mūsų žaliam jaunimėliui, nes man tai labai didelio įspūdžio nepatiko. Perdaug lėkšto jumoro ir išvirtusių žarnų :eusa-doh:

Panašia tema, bet visiškai kitokiu stilium parašyta "Snaiperis" - apie antro pasaulinio karo lietuvį snaiperį vokiečių kariuomenėje.

O drapox'o, kuris grožinę literatūrą laiko nesąmone, man nuoširdžiai gaila. Gyvenime reiktų matyti daugiau nei čebato galas :icon-wink:

Ne vien knyga manau duoda žmogui dvasinio peno ir žinių. Yra ir šiuolaikiškesnių būdų tobulėti. Pasirinkim, kas kam priimtiniau. Ir apie čebato galą, jei man taikai, tai labai klysti, tik šykart nusileisiu, tik dėl to, kad neplėšyti maikių čia perdaug... :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 163
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...

Vat man irgi uzejes knygu skaitymo metas. Patinka paremtos tikrom istorijom ir nepasenusios. Beskaitant paskutinias knygas kilo minciu paskaityti apie brangakmeniu keliones i vakarus ne visai legaliais budais, apie Dubajaus uzaugima iki dabartinio lygio. Dairausi knygos apie Chodorkovski. Man, kai knyga idomi, sutirpsta labai labai greitai, taciau jei viskas buna ispusta del puslapiu tai oj oj oj. Keletas puslapiu ir jau miegot:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Irvingo "Vandens metodas" - pradžioj atrodė nelabai, bet ištvėriau ir užkabliavo. Net ir linksma pasidarė. Rytojui pasilikau "Naujojo Hampšyro viešbutis", nors įtariu jog šitas šaltis patikrins pečius ir kaminus, o taip pat mūsų kovinę parengtį ir knygoms laiko mažai liks. Čia ne į temą, bet šildykitės atsargiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai abejoju, kad nieko bendro neturėdamas su buhalterija iš knygų kažką suprasi. Geriausias būdas paterorizuot kokią nors buhalterę, kad parodytų ir paaiškintų. Arba kursai kokie pradžiamokslio.

O kas liečia knygas, tai geriausia pasirinkti tas, kurios skirtos kolegijų ar aukštųjų mokyklų studentams (rasi daugelyje knygynų ar bibliotekų). Ten paprasčiau būna parašyta. Neužsigriebk kokio Kalčinsko buhalterinės apskaitos, nes ten be litro ant galvos ne ką ir tesuprasi.

Gali pabandyt:

1. Jonas Butkevičius, Jonas Žaptorius Apskaitos pagrindai

2. Aldona Ivanauskienė Buhalterinės apskaitos pagrindai

3. Ona Gudaitienė Buhalterinė apskaita

4. Gediminas Kalčinskas Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). Čia ta, kur nelabai rekomenduočiau, nes ji suprantama jau dirbantiems. Beje, jei pirkti, tai kainuoja apie 150 Lt.

5. Borisas Jefimovas Apskaitos pagrindai. Viena iš naujesnių, sako nebloga, bet kaina irgi kandžiojasi (apie 100 Lt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Dabar skaitau knygą "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką kitiems". Na negalvokit, kad tų draugų neturiu ar noriu manipuliuoti, bet vienas žmogus parekomendavo kaip laisvalaikio skaitalą. Knygos pavadinas gal per ambicingai skambantis, bet turinys tikrai superinis. Labai paprasta stilius, tačiau patarimai tikrai praverstų tiek pardavėjam, tiek ūkininkams derybose - moko motyvuoti, kaip savo sakinių seka priversti pvz., pardavėją, norėti tau sumažinti kainą.

Rekomenduoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lauri Panaanen, Eloise Engle

Žiemos karas. Sovietų Sąjunga puola Suomiją, 1939-1940

"Raudonoji armija, panorusi pakartoti vokiečių žaibo karą Lenkijoje ir nesitikėjusi rimtesnio pasipriešinimo, Suomijoje atsidūrė tikrame šalčio ir speigo pragare. Iš pradžių sustabdyti Karelijos sąsmaukoje ir patyrę ne vieną gėdingą pralaimėjimą apsnigtuose miškuose palei daugiau negu tūkstančio kilometrų ilgio rytinę sieną, sovietai tik milžiniškų netekčių kaina privertė suomius atsisakyti dalies savo žemių. Tačiau didvyriškos suomių pastangos apginti tėvynę neabejotinai sužlugdė Stalino užmačias užgrobti visą šalį: pavergti šios atkaklios tautos gyventojus būtų nelengva, o partizaninis karas tikrai truktų nežinia kaip ilgai. Knygoje gyvai ir populiariai aprašomi šio legendinio Žiemos karo (1939–1940) įvykiai. "

knyga per gerus zmones gavau tiesiai is leidyklos :) "sugrauziau" per pora vakaru :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jei kas perskaitėt Dievų mišką, tai būtinai perskaitykit ir "Kamino šešėly", Esu perskaitęs visas V. Suvorovo knygas. Šis rusų rašytojas, emigravęs i Britaniją, man padarė labai didelį įspūdį. Kas skaitėt kaip tampama albinosais, tai iš Suvorovo siūlyčiau paskaityt Akvariumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...