Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

prieš 59 minutes , caper pranešimas:

Juokauji? Pasak Dotnuvos jie ixtrack labai daug parduoda. Purkstuvas kaip purkstuvas viskas su juo gerai,  rudeni rinkomes nauja. Tai komplektacijas pasideliojus tokias pat kaina ne daug atsiliko nuo amazones, tai ji ir pasirinkom. Didesnis galvosukis buvo imt amazone ar ženkliai pigesni agrio.

Kokia kaina buvo xtraco? Amazone ir man patinka, rimtai pagaminta atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Minduksx pranešimas:

Nu žinok man irgi protas neisnesa. Už 100tukst.eur traktorių  nauja pirkom, ten tai daug daugiau sudėtingų mazgų, o čia du ratai, bačka...  Kas ta kaina taip iškelia, gps? Prieš dešimt metų ikarusas 4kub 20metru berods apie 38000eur kainavo

Basiausia, kad.naudoju su gps ir man jis kainuoja na, 12k. Tai ka reikia gaut uz 100.. be paramu greiciausiai nelabai kas ir perka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Minduksx pranešimas:

Nu žinok man irgi protas neisnesa. Už 100tukst.eur traktorių  nauja pirkom, ten tai daug daugiau sudėtingų mazgų, o čia du ratai, bačka...  Kas ta kaina taip iškelia, gps? Prieš dešimt metų ikarusas 4kub 20metru berods apie 38000eur kainavo

Ikarusas ir dabar tiek kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , manttys pranešimas:

Basiausia, kad.naudoju su gps ir man jis kainuoja na, 12k. Tai ka reikia gaut uz 100.. be paramu greiciausiai nelabai kas ir perka..

Na uz 100 gauni idealu siju darba, idealu augalu padengima nepriklsusomai kokiu greiciu vaziuoji, dideli darbo našuma ir chrmijos tapyma. Pagal tokia logika tada taip pat kam tas lexionas uz 200 k jei ta pati darba padarys donas uz 20 k :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , caper pranešimas:

Na uz 100 gauni idealu siju darba, idealu augalu padengima nepriklsusomai kokiu greiciu vaziuoji, dideli darbo našuma ir chrmijos tapyma. Pagal tokia logika tada taip pat kam tas lexionas uz 200 k jei ta pati darba padarys donas uz 20 k :D 

Kokiu greiciu purski? Man idomu kiek yra didelis nasumas. Na +20 proc. Nes daug sudaro.laiko uzpylimai ir kt. Del padengimo tai nelabai zinau kuom tvarkingas purstuvas prasciau padengia.

Palyginimas su kombainu nera adekvatus, mano isitikinimu

Beje kaip.su amazones kopijavimu? Bet pas tave lygumos, tai nelabai ka pasakysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandykit tuos naujus striptill laukuose, nuomonės pasikeis ir apie amazone ir jd ir apie kitus.

Liks vienas, bet minėt negaliu, nes tai būtų reklama :icon-razz:

Našumą Didint reikia vežant į purkštuvą tirpalą, ne vandenį, tol kol to nedarot, tol nesvaikit apie naujų pirkimus už tokius pinigus, ne toj vietoj našumo ieškot, savo sprendimam pateisinimai tik, ne daugiau. Va kai pidysit purkštuvą 10 min maksimum, čia su nusilengvinimu už padangos ir rankų plovimu, tada galėsit sakyt reikia našesnio.

o dabar tik skambūs žodžiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, manttys pranešimas:

Kokiu greiciu purski? Man idomu kiek yra didelis nasumas. Na +20 proc. Nes daug sudaro.laiko uzpylimai ir kt. Del padengimo tai nelabai zinau kuom tvarkingas purstuvas prasciau padengia.

Palyginimas su kombainu nera adekvatus, mano isitikinimu

Beje kaip.su amazones kopijavimu? Bet pas tave lygumos, tai nelabai ka pasakysi

Aš jo dar ant kiemo neturiu. 

 

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Išbandykit tuos naujus striptill laukuose, nuomonės pasikeis ir apie amazone ir jd ir apie kitus.

Liks vienas, bet minėt negaliu, nes tai būtų reklama :icon-razz:

Našumą Didint reikia vežant į purkštuvą tirpalą, ne vandenį, tol kol to nedarot, tol nesvaikit apie naujų pirkimus už tokius pinigus, ne toj vietoj našumo ieškot, savo sprendimam pateisinimai tik, ne daugiau. Va kai pidysit purkštuvą 10 min maksimum, čia su nusilengvinimu už padangos ir rankų plovimu, tada galėsit sakyt reikia našesnio.

o dabar tik skambūs žodžiai...

Aš ne vadybininkas, tai nežadu irodineti kuris geriausias...

Norint vežti tirpala su forschrito bačka to nepavyks padaryti, vel investicijos...

Mano atveju lyginant su senu padideja puršktuvo siju plotis beveik 1,5 karto, talpa beveik 2 kartus, vaziavimo greitis manau irgi kazkiek padides. Tai čia ne našumo didinimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Išbandykit tuos naujus striptill laukuose, nuomonės pasikeis ir apie amazone ir jd ir apie kitus.

Liks vienas, bet minėt negaliu, nes tai būtų reklama :icon-razz:

Našumą Didint reikia vežant į purkštuvą tirpalą, ne vandenį, tol kol to nedarot, tol nesvaikit apie naujų pirkimus už tokius pinigus, ne toj vietoj našumo ieškot, savo sprendimam pateisinimai tik, ne daugiau. Va kai pidysit purkštuvą 10 min maksimum, čia su nusilengvinimu už padangos ir rankų plovimu, tada galėsit sakyt reikia našesnio.

o dabar tik skambūs žodžiai...

O kas blogai su amazone striptill laukuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, caper pranešimas:

Ixtrackas 4,6 kubo - apie 80k, amazone apie 90 k, leebas siek tiek virs 100k.

idomu kas ten daugiau įdėta į ta amzone jei ji kainuoja 90 ir daugiai tūkstančiu plius pvm.prieš 7 metus užtekdavo ir 66 tūkstančiu plius pvm  artipilnės komplektacijos.musiaut vadyba smarkiai pabrango.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , viktorass pranešimas:

O kas blogai su amazone striptill laukuose.

Su beveik visais  blogai.

Darbinis greitis kardinaliai krenta, nes dirvos lygumą kaip tradicinėj technologijoj teks pamiršt. Iš mano bandytų, turimų, matytų ir kalbėtų tai iš esmės lieka vienas.

Bet gal čia tik man, kiekvienam linkiu atrasti savąjį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

idomu kas ten daugiau įdėta į ta amzone jei ji kainuoja 90 ir daugiai tūkstančiu plius pvm.prieš 7 metus užtekdavo ir 66 tūkstančiu plius pvm  artipilnės komplektacijos.musiaut vadyba smarkiai pabrango.

Tai ir dabar uz tiek galima special modeli paimt praktiskai pilna. O tas naujasis super modelis tai prikrautas visokiu siju stabilizatoriu, valdymo kompu ant purkstuvo, comfort paketu ir t.t. Tai ir isbrangino viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Tomas01 pranešimas:

Tai ir dabar uz tiek galima special modeli paimt praktiskai pilna. O tas naujasis super modelis tai prikrautas visokiu siju stabilizatoriu, valdymo kompu ant purkstuvo, comfort paketu ir t.t. Tai ir isbrangino viska.

dvim su viršum štuku... nu ką aš žinau... lieka pasakyti tik kad amazones vadyba dirba tobulai ir ne tik amazones...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Tomas01 pranešimas:

Tai ir dabar uz tiek galima special modeli paimt praktiskai pilna. O tas naujasis super modelis tai prikrautas visokiu siju stabilizatoriu, valdymo kompu ant purkstuvo, comfort paketu ir t.t. Tai ir isbrangino viska.

O koks čia naujas modelis atsirado, nes neteko apie toki girdėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...