Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

Prieš 10 valandų, Špyžius pranešimas:

Na apatintė rankena rodo iš kur vandeni įmi, viršutinė kur jį padedi.

Abu į viršu (kaip nuotraukoje) siubia vandenį sava eiga per pajungtą šlangą (iš prūdo). Abu į į kaire purškimo padėtis, taip reikia važiuoti purškiant. Apatinis į kairę, o viršutinis į dešinę bakelio siurbimo padėtis tik reikia dar ir rankenėlę kuri nuotraukoje matosi į viršų pasukti (taip ir padaryta), kai purški ją užsuk.

Taigi grubiai tariant apatinė rankena turi 4 funkcija. purškimo, vandens traukimo iš prūdo, vandens traukimo iš spec rezervuaro praplovimui bačkos (400l žalia talpa priekyje) ir užsukimas, kad galėtum filtrą išvalyti būnant skysčio bačkoje. 

Viršutinės funkcijos: purškimo (maišymas bačkos, kas neišsipurškia grįžta atgal į bačką), vandens leidimo tiesiiai į bačką , vandens padavimo ant sieto (kai chemiją pildai) ir bačkos praplovimo.

Ketvirtoje nuotraukoje maža rankenėlė skirta sumažinti putojimą. Jeigu labai putoja chemija sutrumpina bačkos maišimo kelia (užkėlimo į viršų), kad tiek neputotų, bet ji nelabai padeda, o jei nenaudoji, tai visai pasukt nebeišeina, užkirmyja.

Antros nuotraukos maža rankenėlė neaišku ką daro. Niekada jos nejudiname, o naujesniame (turime 2 JD purkštuvus) tokios nebėra. Tik man regis pas mus (brolio purštuve) ji kitoje pozicijoje nei tavo...

Apie tą padavimą su slėgių nelabai supratau. Detaliau papasakok, ką nori padaryti?

 

 

na bandem purskiam viskas gerai su pasiurbimu is prudo ir viskas aisku tiesiog mes i kita pursktuva agrio turim tiesu padavima i baka is backos su vakuuminiu sleginiu siurbliu.idomu kaip cia pastatyt kad ne paciu purkstuvo siurbliu pasitraukt vandeni bet paduoti is salia stovincios backos atvezusios vandeny ir su ja pusti i purkstuvo backa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-17 at 06:50, Jaunasis pranešimas:

na bandem purskiam viskas gerai su pasiurbimu is prudo ir viskas aisku tiesiog mes i kita pursktuva agrio turim tiesu padavima i baka is backos su vakuuminiu sleginiu siurbliu.idomu kaip cia pastatyt kad ne paciu purkstuvo siurbliu pasitraukt vandeni bet paduoti is salia stovincios backos atvezusios vandeny ir su ja pusti i purkstuvo backa

Na mes tai pasidarėme skylę dangtyje ir nuvedėme šlangą į puršktuvo galą. Nelabai yra kitų variantų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 56 minutes , anddam pranešimas:

24 metrai, talpa 3900.. čia kalba eina apie naujo pirkimą, tai gal sakau kas iš forumiečių gali pasakyt pliusus ir minusus, į ką dėmesį atkreipt reiktų

Aš irgi renkuosi naują purkštuvą, minusas  purkštuvo sijų kilnojimas ant bėgių, po kažkiek laiko manau išdils visi šliaužikliai ir teks remontuoti. Kai visu pagrindinių konkurentu jau kitokia konstrukcija su cilindrais. O pliusas aišku kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , caper pranešimas:

Aš irgi renkuosi naują purkštuvą, minusas  purkštuvo sijų kilnojimas ant bėgių, po kažkiek laiko manau išdils visi šliaužikliai ir teks remontuoti. Kai visu pagrindinių konkurentu jau kitokia konstrukcija su cilindrais. O pliusas aišku kaina.

Reikia saikinigai tepti, bet reguliariai. Ir pas tekintoją pasigamint ritinėlių. Kreipiančiosios truputį padilo tik transportinės padėties vietoje. Bet dirbant sijos tiesiog plaukia. Iš gedimų per 7 sezonus - šiemet sublūdino sekcijos vožtuvas ir žinomas galinės ir žinoma purškiant herbicidus. Jei po žiemos paleidžiant purkštuvą, viena kuri sekcija pasileidžia sunkiai - bandyt valyt išardžius arba tiesiog išleist 100 pinigų ir turėt ramią galvą. Mano alka 20m, bet principas tas pats. Beje ieško naujų namų, jei kam įdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , caper pranešimas:

Aš irgi renkuosi naują purkštuvą, minusas  purkštuvo sijų kilnojimas ant bėgių, po kažkiek laiko manau išdils visi šliaužikliai ir teks remontuoti. Kai visu pagrindinių konkurentu jau kitokia konstrukcija su cilindrais. O pliusas aišku kaina.

as issirinkau nauja  hardi navigator, 3000 l   20m su navigacija veziu sekimu, 37 tuks +pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, caper pranešimas:

Aš irgi renkuosi naują purkštuvą, minusas  purkštuvo sijų kilnojimas ant bėgių, po kažkiek laiko manau išdils visi šliaužikliai ir teks remontuoti. Kai visu pagrindinių konkurentu jau kitokia konstrukcija su cilindrais. O pliusas aišku kaina.

Tai prie kurio Tu labiau linksti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , anddam pranešimas:

Tai prie kurio Tu labiau linksti?

Aš pirksiu 28m. Ir min 4 kubų bačka. Tiesa sakant dar daug svarstymų ir apmastymų kuri imt. 

 

Prieš 1 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Reikia saikinigai tepti, bet reguliariai. Ir pas tekintoją pasigamint ritinėlių. Kreipiančiosios truputį padilo tik transportinės padėties vietoje. Bet dirbant sijos tiesiog plaukia. Iš gedimų per 7 sezonus - šiemet sublūdino sekcijos vožtuvas ir žinomas galinės ir žinoma purškiant herbicidus. Jei po žiemos paleidžiant purkštuvą, viena kuri sekcija pasileidžia sunkiai - bandyt valyt išardžius arba tiesiog išleist 100 pinigų ir turėt ramią galvą. Mano alka 20m, bet principas tas pats. Beje ieško naujų namų, jei kam įdomu.

Į ką bus keičiamas jei ne paslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Reikia saikinigai tepti, bet reguliariai. Ir pas tekintoją pasigamint ritinėlių. Kreipiančiosios truputį padilo tik transportinės padėties vietoje. Bet dirbant sijos tiesiog plaukia. Iš gedimų per 7 sezonus - šiemet sublūdino sekcijos vožtuvas ir žinomas galinės ir žinoma purškiant herbicidus. Jei po žiemos paleidžiant purkštuvą, viena kuri sekcija pasileidžia sunkiai - bandyt valyt išardžius arba tiesiog išleist 100 pinigų ir turėt ramią galvą. Mano alka 20m, bet principas tas pats. Beje ieško naujų namų, jei kam įdomu.

Labas. Kokia kaina ir gal foto galetum ikelt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Del 20m ir 3kubu labai pagalvociau. 

Pas mane 3.2kubo ir 21m.
Rinkciausi kurkas didesni, kai vienas purskiu. Apie nauja, jai kalba eina

Nu matai nera daug purskimu pas mane iki 150 ha :) ir daug stulpu turiu laukuose ,tai platesnis menkai gelbes plius kaina kyla apie 5k nuo 20 iki 24,  del daugiau kubu irgi problema daug durpynu turiu :D ir kalvotu lauku tai nepalakstysiu 4 ir daugiau kubu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , u.k aurimas pranešimas:

Nu matai nera daug purskimu pas mane iki 150 ha :) ir daug stulpu turiu laukuose ,tai platesnis menkai gelbes plius kaina kyla apie 5k nuo 20 iki 24,  del daugiau kubu irgi problema daug durpynu turiu :D ir kalvotu lauku tai nepalakstysiu 4 ir daugiau kubu :)

Tai del stulpu koks skitumas ar 20 ar 28m. Vistiek susilankstyti turesi. 
Ratus platesnius pasiimsi ir fsio. Bus gerai ir 4kubu. 
O tiek 5tuks prie tokios sumos, manau jau nebeda. Surinkai tiek rasi ir likusius. :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Tai del stulpu koks skitumas ar 20 ar 28m. Vistiek susilankstyti turesi. 
Ratus platesnius pasiimsi ir fsio. Bus gerai ir 4kubu. 
O tiek 5tuks prie tokios sumos, manau jau nebeda. Surinkai tiek rasi ir likusius. :) 

 

Nu gal ir tavo tiesa man nuo 12 metru pereit ant 20 ir plius ir taip kosmosas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , manttys pranešimas:

Manau tik 24 dar ir del sejamosios universalumo. 3, 4, 6m tinka. As 24 naudoju ir tikrai nenoreciau siauriau,bet noreciau davikliu, kad nereiktu grait su hidraulika

Universaliausias tai tikrai 24 metrų, bet kam neužsidarinėja pusė sėjamosios, tai visados užsėti tą pusė sėjamosios irgi ne variantas, pas mane daug mažų laukų, tai daug persisėja. Tad renkuosi 28 metrų, bus nesunku pakeist ar į 27 ar 30 metrų, jei kada pasikeis sėjamoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...