Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

Išsiunčiau paklausimą vokiečiams ar nėra Lietuvoje platintojo ir dar porą klausimų susijusių su pirkimu tiesiai iš jų, pavyzdžiui kodėl vieneto kaina yra 25 eurai, užsakinėjant 5 vienetus kaina jau gaunasi 18.75 už vienetą, o užsakinėjant 6, 10 ar bet kiek daugiau už 5, kaina vėl pakyla iki 25 EUR už vienetą. Žiūrėsim ką atrašys.

 

 

Jeigu kas organizuosit siuntima tai nepamirškit ir manes, imčiau du vienetus.

Dar mane domintu ir toks bakelis kur su koja (tam filmuke matosi raudonas) spaudinėja, gal bent ju kažkur vietoje galima nusipirkti?

Dėl kojinės pompos tai yra jų ir Lietuvoje, ne vienoje lietuviškoje internetinėje įrankių parduotuvėje esu jų užmatęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsiunčiau paklausimą vokiečiams ar nėra Lietuvoje platintojo ir dar porą klausimų susijusių su pirkimu tiesiai iš jų, pavyzdžiui kodėl vieneto kaina yra 25 eurai, užsakinėjant 5 vienetus kaina jau gaunasi 18.75 už vienetą, o užsakinėjant 6, 10 ar bet kiek daugiau už 5, kaina vėl pakyla iki 25 EUR už vienetą. Žiūrėsim ką atrašys.

Pranešk kai ka sužinosi.

 

 

Dėl kojinės pompos tai yra jų ir Lietuvoje, ne vienoje lietuviškoje internetinėje įrankių parduotuvėje esu jų užmatęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

 

Bandau užsakinėti antgalius špritcui.

Ar noras niekam nepraėjo? Nes kaina palyginti nemaža, nesinori paskui su 10 vienetų sėdėt :)

Gautųsi kažkur po 20 eurų, pristatyt galėčiau autostradoj tarp Klaipėdos ir Kauno.

Kada tik turėsi tai iš kart rašyk paimu du vnt. Prie autostrados ties Babtais nors vidurnakti paimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia rudziu nuemejo, tepamo purskiamo nesvarbu. svarbu patikrinto isbandyto. gal turite kokiu rekomendaciju?

servise užrūdijusius varžtus atsukinėjo, užpurškė iš flakonėlio, melsva mase pasidengė, suregavo ir atsuko, užklausiau ko ne wd, nusijuokė... įsidėmėjau tik kad http://www.wurth.lt/lt/produktai/7097

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

servise užrūdijusius varžtus atsukinėjo, užpurškė iš flakonėlio, melsva mase pasidengė, suregavo ir atsuko, užklausiau ko ne wd, nusijuokė... įsidėmėjau tik kad http://www.wurth.lt/lt/produktai/7097

wd ner ka kalbet varztam atsukinet naudoju wurth arba caramba. 

bet man reikia kazko panasaus i rudziu suirseja, ziu barstytuva spuogais meta reikia isvalyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...