Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

hiltį pabandžiau kai kapitalinius remontus dariausi, sienas griaut, į betonines lubas skyles įleidžiamom lemputėm ir pan. Gerai, kad gavau tokį žvėrį pasiskolinti be jo kokiu mėnesiu ilgiau būčiau užtrukęs, o jei pirkt reikėtų tai musiau pusę remonto būt kainavęs :)

Dėl akumuliatorinių, na iš dalies galiu pritarti raimisx. Sau busipirkau kažkokį

Kitaiską čiūdą iš senių už 86lt jau trys metai vis dar gyvas, bet jis pas mane ir dirba duok die 5-6 kartus metuose iš dėžės ištraukiamas, kai kokį samariezą įvaryt reikia. Taigi skaitau investicija apsimokanti buvo. Jei dirbčiau kaip kadaise tai ir aparatą pirkčiau kaip kadaise dewalt 18V mano mylimiausias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hiltį pabandžiau kai kapitalinius remontus dariausi, sienas griaut, į betonines lubas skyles įleidžiamom lemputėm ir pan. Gerai, kad gavau tokį žvėrį pasiskolinti be jo kokiu mėnesiu ilgiau būčiau užtrukęs, o jei pirkt reikėtų tai musiau pusę remonto būt kainavęs :)

Dėl akumuliatorinių, na iš dalies galiu pritarti raimisx. Sau busipirkau kažkokį

Kitaiską čiūdą iš senių už 86lt jau trys metai vis dar gyvas, bet jis pas mane ir dirba duok die 5-6 kartus metuose iš dėžės ištraukiamas, kai kokį samariezą įvaryt reikia. Taigi skaitau investicija apsimokanti buvo. Jei dirbčiau kaip kadaise tai ir aparatą pirkčiau kaip kadaise dewalt 18V mano mylimiausias

na, mano Einhel irgi 18V, bet jis tiek mates, kad pypiec. varztus su juom sukinu, greziu viska, kas imanoma, dar ir dirbdamas naudojau, nes patikimos texnikos kompanija, nesugebejo irankiu nupirkt :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl dantračių ir inkaro "greito radimo" no name (netgi Skil ar bosch) įrankiams galima pasiginčyti. Skiriasi visos detalės, pirktų kas met. Ir apie dalių užsakymą niekas net nekalba. Kas kita su makita ar panasonic :eusa-shifty: Ko reikia tą užsakai.

kas liecia Ferm - jokiu bedu.

o vat makitos, bosh, dar kokie - turguj rast tikimybe beveik lygi nuliui. nebent uzsakysi parduotuvej....

turiu latviska obliu, 2kw, guli numestas gal 4 metai, nes peiliu ner. is rankos senu nepagalasi, reik i stakles det ir frezuot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi, del peiliu galandimo pasiklausinek ten kur mediena obliuoja. Aparatas galast nera sudetingas, gal net tures toki.

Faktas kad pirkt akumuliatorini gera ir retai naudot yra brangiau nei ji issinuomot, nes akumas sensta, silpsta.

Kai rinkausi irankius, zejau ir Hilti ir Makita ir kitus, ir lyginau kaina ir ka uz tai gaunu. Plius irankiu poreikis nera toks kad dirbtu visa para. Kartais dirbu diena, dvi, savaite, kartais savaite ar menesi nelieciu, nereik, bet kai dirbu, man is irankio reikia daug. Tam ne paskutinej vietoj yra funkcionalumas, patogumas ir nasumas. Kas be ko ir garantinis/pogarantinis aptarnavimas bei kaina. Viska sudejus ir gavosi Bosch.

Be abejo visi mes ir individualus. Vienas dedamas gipsa pagaliais ramsto ir keiksnojasi, as gi sudejes kelis kvadratus nutariau kad tai ne man, ir susikonstarvau keltuva. Nepatikesit, bet dabar dirbu ir zvengiu ant kiek darbas lengvas. Pramoga tiesiog :) dar susivirinau ir tokia rankena lapam nesiot - viena ranka gipso lapa nesu ir zvengiu. Labai patiko vienos reklamos zodziai: irankiai darbui su malonumu. Va kas man labiausiai patinka.

p.s. pasigeriau matyt :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na su instrumentais patirties siek tiek turiu tai pasakysiu savo nuomone (ir ji nebutinai turi sutikti su kitu) vieniems jo uztenka maximinio kitiems ne. Karta gal kokiais 2007-2008 buvom su sefu nupirke 4 akumuliatorinius suktuvus Bosch po 1150 lt na buvo toks laikas kai firmos svaistesi pinigais na levo na pravo, tai gal po kokio pusmecio menesio laikotarpyje visos 4 uzlinko, visoms isejo jungtukai, na beda kaip ir nedideli yra bosch servizas klaipedoj sakom greitai pataisys, o pasirodo remontuot veze kazkur i latvija, pasekmes tokios kad dvi savaites neturi instrumento, kai visi zmones suplanuoti darbams, tai po to pradejom atsargiau rinktis ir dabar naudojam tik makita ir festool (na turbut nera geresniu instrumentu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Raimi, del peiliu galandimo pasiklausinek ten kur mediena obliuoja. Aparatas galast nera sudetingas, gal net tures toki.

Faktas kad pirkt akumuliatorini gera ir retai naudot yra brangiau nei ji issinuomot, nes akumas sensta, silpsta.

Kai rinkausi irankius, zejau ir Hilti ir Makita ir kitus, ir lyginau kaina ir ka uz tai gaunu. Plius irankiu poreikis nera toks kad dirbtu visa para. Kartais dirbu diena, dvi, savaite, kartais savaite ar menesi nelieciu, nereik, bet kai dirbu, man is irankio reikia daug. Tam ne paskutinej vietoj yra funkcionalumas, patogumas ir nasumas. Kas be ko ir garantinis/pogarantinis aptarnavimas bei kaina. Viska sudejus ir gavosi Bosch.

Be abejo visi mes ir individualus. Vienas dedamas gipsa pagaliais ramsto ir keiksnojasi, as gi sudejes kelis kvadratus nutariau kad tai ne man, ir susikonstarvau keltuva. Nepatikesit, bet dabar dirbu ir zvengiu ant kiek darbas lengvas. Pramoga tiesiog :) dar susivirinau ir tokia rankena lapam nesiot - viena ranka gipso lapa nesu ir zvengiu. Labai patiko vienos reklamos zodziai: irankiai darbui su malonumu. Va kas man labiausiai patinka.

p.s. pasigeriau matyt :lol:

isipilk dar palengva nuryk o mes gal dar ka nors naudingo suzinosim :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sako, "jei turėčiau milijoną", tai pirkčiau tik Festoolio akumuliatorinius suktuvus (vien jau ką duoda nuimamas griebtuvas), Fein dreles ir bulgarkes (Feiną turbūt tūlas namų vartotojas nelabai ir girdėjęs bus, nes juos tik gamyklose plačiai naudoja).

Bet tenka gyvent su tuo ką turim (dabar drožiamas trečias akumuliatorinis suktuvas. Black&Decker. Beje jis irgi su nuimamu griebtuvu).

Apie kitus įrankius nežinau ką galima būtų pasakyti. Buvo laikai, kai latviška drelė buvo gera vien todėl, kad ją "galėdavai gauti naują".

Pagrindiniai keli daugiausia dirbantys raktai ūkyje - su Zebra logotipu (Würth). Grąžteliai jau beveik visi Wiurtiniai. Kiti likę Irwin, na ir žinoma dar likę keletas NoName.

Visa ta įranga atsisijoja per daugelį metų. Jei tiekėjas negali pasiūlyti gero daikto greitai, nusiperki pirmą po ranką pasitaikiusį kinietišką ranktą ar grąžtą, vienąkart panaudoji ir iš jo jau metalolomas, o "firminio" dar neteko nieko sulaužyti, nei elektrinių nei mechaninių įrankių (neskaitant grąžtelių).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sako, "jei turėčiau milijoną", tai pirkčiau tik Festoolio akumuliatorinius suktuvus (vien jau ką duoda nuimamas griebtuvas), Fein dreles ir bulgarkes (Feiną turbūt tūlas namų vartotojas nelabai ir girdėjęs bus, nes juos tik gamyklose plačiai naudoja).

Jei tureciau milijona tai pats gaminciau atitinkama produkta ir visiems jums siulyciau nes jis vienas geresniu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu ant manes nesirauk as zinau dziudo karate taikvando ir dar kelis sustrus zodzius :)

o jei rimtai tai nezinau kodel, bet ne vienas nepaminejot "kress" naudoju jau koki 7-8metai, net angliuku nekeiciau :eusa-think:

gal brokuota ar kas ten buvo bet maza bulgarke kress neistempe garantinio, tris kartus per garantini vezem, po to baiges kantrybe nutrenkem i kampa, maza makita dbr jau metai be jokiu problemu dirba... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos dwt kur buvo pries 3 metus jau nebera, taigi kokybes irgi nebesitikek, siaip as tikrai negaliu sakyti nieko pries dwt, nes turiu 3 bulgarkes, 1 medzio pjukla ir is visu ju ilgiausiai atlaike bulgarke su 125 mm disku, tai yra apie 3 metus, visi kiti subiro jei ne pirma savaite tai pirma menesi, zodziu irankai tikrai geri :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi buvau ant DWT užsikabinęs, kol dar nežinojau tikrojo tikėjimo :D Drelės kalimas dingo po keleto išgręžtų skylučių. Kampinis šlifuoklis 125mm veikia po šiai dienai, bet vėlgi, palyginus su Makita jis galios neturi absoliučiai. Geri įrankiai. Rekomenduoju :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai DWT mazaja ir turejom 125 atlaike ilgai tol kol visiskai sudege subyrejo isdilo dbr nauja pasiemem pora metu jau kolkas nieko... pirma latviska bulgarke 1700w atlaike 6 metus o darbo mate labai daug .... kitas buvo einhel tai subiro po keliu rimtu pjovimu dbr sutvarkytas ir pjauna.... turim ti FERM 2000w tai irgi po geru keliolikos disko supjavimu istizo... sutvarke garantinis nes 3 metai bet kazko ne dirba kaip turetu dirbti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi buvau ant DWT užsikabinęs, kol dar nežinojau tikrojo tikėjimo :D Drelės kalimas dingo po keleto išgręžtų skylučių. Kampinis šlifuoklis 125mm veikia po šiai dienai, bet vėlgi, palyginus su Makita jis galios neturi absoliučiai. Geri įrankiai. Rekomenduoju :lol:

DWT dar ziurint kur pirksi. Niekada ju negalima pirkti turguje. Ne veltuj turginiai garantiju neduoda. Sako tiesiai sviesiai - jei nori su garantija, kaina bus kaip parduotuveje. Turguje pirkti DWT irankiai ne vienas neislaike daugiau nei 3 men. Visiems sudege varikliai. Parduotuveje pirkti laiko be jokiu problemu.

Apie Makitas as siek tiek susigadiones nuomnone. Sugriuvo tiek bulgarkes, tiek suktuko reduktoriai. Ta pati girdejau ir is kitu, kurie makitas naudojo. Reduktoriai ju liga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki, turiu toki klausimeli, radau pirkti suvirinimo kempa, stai toki : lincoln powertec 250c, zmogus nori 2000lt.

http://content.lincolnelectric.com/en/p ... wertec.pdf

250 amperu, 15 kg rite, sveria 94kg. Bet kiek ziurineju internete niekur neradau kad butu pamineta kad jis virina mag dujomis (angliarugste), visur uzsimenama tik apie mig (argonas) suvirinima, tai jis tada netinka suvirinimui angliarugste ar kaip cia gaunasi? Kal kas turit panasu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu toki klausimeli, radau pirkti suvirinimo kempa, stai toki : lincoln powertec 250c, zmogus nori 2000lt.

http://content.lincolnelectric.com/en/p ... wertec.pdf

250 amperu, 15 kg rite, sveria 94kg. Bet kiek ziurineju internete niekur neradau kad butu pamineta kad jis virina mag dujomis (angliarugste), visur uzsimenama tik apie mig (argonas) suvirinima, tai jis tada netinka suvirinimui angliarugste ar kaip cia gaunasi? Kal kas turit panasu?

Kiek per internetą paieškojau, tai turi ir CO2 naudoti. Nes kitu atveju kam jam reikalingas komplektacijoje CO2 reduktoriaus pašildytojas ? Čia radau vienam tinklapyje tokią komplektaciją. Pasižiūrėk, kas Lietuvoj atsovauja šiai firmai ir ar nebus bėdų su dalimis ir remontu, jei prireiks :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS cia biski pagalvojau, gal geriau nusipirksiu lietuviska daikta, nauja, su garantija, ta geltona kempa modelis SP-200 http://www.pusautomaciai.lt/lt/produktai/1/55/sp-200 vilniuj gamina juos, ir detaliu bus, ir ramu. O tuos Lincoln electric atstovauja Stokker http://www.stokker.lt/ lietuvoje lygtai, bet jeigu jis sulus, man atrodo lietuviskaim variantui remontas tikrai pigiau atsieis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...