Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Ką kolegos patartų del smūginio suktuvo?

Svarstau ar pirkt pneumatinį ar akumuliatorinį. Akumuliatoriniu didžiausias privalumas tai žinoma, kad gali vidury tundros dirbt. Kaip su jų baterijų laikymu?

Kokios galios jau užtektų prie ūkio remontų? Čia žiūriu į kainų kategoriją iki 600eur.

Beje ar įmanoma pneumatinį nuo traktoriaus kompresoriaus paleist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tiek pinigu skiri tik uz akuma. Bterijas pigiai gali susiremontuoti, turiu meistra kuris daro pigiai ir gerai.

 

Kažin ir ličio baterijas daro pigiai ir gerai ? Nikelines persilituot tai bele durnas gali, o su ličiu nemanau, kad šitas veiksmas tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar nusižiūrėjęs dewalt  dfc899, rašo 950Nm už 560eur su pvm, galvoju turėtų užtekt ir nemenkiem varžtam? Ar nelabai? :)

Nesu turėjęs jokio normalaus smūginio tai nežinau kiek Nm kokiem varžtam reikia. Bet manau prie einamų remontų tai turėtų stipriai darbo dvasią toks daiktas pakelt :)

 

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin ir ličio baterijas daro pigiai ir gerai ? Nikelines persilituot tai bele durnas gali, o su ličiu nemanau, kad šitas veiksmas tinka.

Taip daro man tikrai pigiai . kainu kitiems nezinau. Pas jy samadielnas dviratis su licio baterijas pacio daryta gazuoja 70km/h ir apie 50km atstuma. Man visom drelem perdares. Pries savaite kompui padare baterija padidino talpa 40℅ dabar pilnai apkrautas kompas sukasi 6 val. Maziausiai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet paskaiciuojam is kitos puses uz sita kaina gausi pakroveja kuris kraus M12 IR M18 baterijas. Sekanty Iranky M18 pirksi tik body kuna. be baterisjos ir pakrovejo kuris kainuos daug maziau. tai drele, salidolo sautuvas, metalo pjuklas ar kampinis slifuoklis. kai pirksi M12 yranky pirkti galesi be pakrovejo nes pakroveja jau turesi...... as uz Milwaukee. bet statybose kaip geras biudzetinis irankis labai populerus dewaltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin ir ličio baterijas daro pigiai ir gerai ? Nikelines persilituot tai bele durnas gali, o su ličiu nemanau, kad šitas veiksmas tinka.

Siandien kaip tik buvau susitikes meistra. Tai sake taip, licio baterijas dar lengviau ir pigiau padaryti. nes licio celes yra 3.6v ir ju reikia maziau nei paprastu kurios turi tik 1.2v. aisku jeigu nera licio nusproges valdumo procesorius kuris dar + keli eurai. Na del pigumo gal daug nesneku nes kainos skirtingiem klijantam skirtingos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien kaip tik buvau susitikes meistra. Tai sake taip, licio baterijas dar lengviau ir pigiau padaryti. nes licio celes yra 3.6v ir ju reikia maziau nei paprastu kurios turi tik 1.2v. aisku jeigu nera licio nusproges valdumo procesorius kuris dar + keli eurai. Na del pigumo gal daug nesneku nes kainos skirtingiem klijantam skirtingos.

 

Matai, esminis momentas su ličio polimerų akumuliatoriais yra celių balansavimo ir krovimo kontroleris. Bent jau notebookams reikia perkalibruoti kontrolerį, nes kitaip būna didelė užsidegimo / sprogimo rizika. O Milwaukee akumuliatoriaus krovimo kontroleris patikėk koks ant viršaus uždėtas. Aš neremontuočiau tokio daikto, bet jeigu "meistras sakė", tai mažu meistras žino :) O dėl akumuliatorinių įrankių, tai aš irgi dedu pliusą Milwaukee . Darbe tautai nupirko tokį http://eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/akumuliatorinis-smuginis-verzliasukis-m18-chiwf34-502c/i3008.html

Tai patikėkit koks velnias. Pneumatinis veržliasukis ko gero silpnesnis negu šitas. Noriu atkreipti dėmesį, kad galva ne 1/2, o 3/4 :)

Namie kol kas iš Milwaukee turiu tik tokį, bet juo esu pilnai patenkintas. http://eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/akumuliatorinis-greztuvas-m18-bdd-402c/i1949.html

Planuose dar perforatorius (laidinis).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...