Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

AS cia biski pagalvojau, gal geriau nusipirksiu lietuviska daikta, nauja, su garantija, ta geltona kempa modelis SP-200 http://www.pusautomaciai.lt/lt/produktai/1/55/sp-200 vilniuj gamina juos, ir detaliu bus, ir ramu.

Kirviu padarytas, bet veikia :)

kodel kirviu ,nelaiko genda

na ner formu graziu turbut,aptasytas ir viskas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ner formu graziu turbut,aptasytas ir viskas :lol:

Gražios formos čia nėra svarbiausia, viduje technologijos dar mena antrą pasaulinį... Bet iš kitos pusės tai gerai: ant tiek paprasta, kad praktiškai nėra kam gesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Turiu keletą YATO galvučių. Žvėriškai nevaržau, todėl nė vienos dar nesulaužiau. Pusėtinos ir galvutės ir terkšlė, turguj pirkau, nebrangiai ir senai :)

King Tony labai neblogi raktai, turiu omeny šešiakampius. Nulaužiau vieną raktelį, bet sukau labai labai (nepatogiai ir stipriai). Puikūs raktai. Galvučių laužyt neteko, bet atsiliepimai apie jas geri :)

Antros minėtos firmos negirdėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, pasipilde mano irankiu kolekcija.

"Proxxon" rinkinys 1/2 ir 1/4"

atvaizd199.jpg

Siaip "Proxxon" atsuktuvo rinkinukas smulkiems darbams

atvaizd200.jpg

"Carolus" kombinuotu raktu komplektas nuo 6 iki 30 mm (poziznenaja garantija)

atvaizd201.jpg

ir dideliu "Mikco" galvuciu 3/4" komplektas su terksle, kuria galima sukti vamzdziu. Kaip as sakau "Traktoriniu".

atvaizd204.jpg

atvaizd203.jpg

ilgu "Proxxon" galvuciu rinkiniu

23292_p1.jpg

ir "Klann" siasiakampiu ir Torx antgaliu rinkiniu

kl4004-240k_p1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, dar truputi pasipilde/atsinaujino kolekcija. Dabar kuri laika busiu ramus kaip belgas :)

Walter vokisku kilpiniu lenktu raktu rinkinukas nuo 6 iki 22 mm

atvaizd208.jpg

Walter ploksciu raktu komplektas nuo 6 iki 22

atvaizd209.jpg

Kazkoks pneumatinis verzliasukis iki 810nm, nes didesnio mano kompresorius neismaitins,

o naujo kompresoriaus nesinori pirkt. Manau mano poreikius patenkins

Slangu prie jo nepirkau, nes tu spiraliniu nemegstu. Jos man virur kliuna, susipina ir t.t.

Pasigaminsiu pats veliau nusipirkes paprasto guminio slango suspaustam orui ir pora antgaliuku.

atvaizd211.jpg

Verzliasukiui skirtos Proxxon smugines galvutes, nes kamgi tas verzliasukis be ju :)

atvaizd212.jpg

Na ir tam, kad naudotis visu tuo geriu, kuri nusipirkau, dazniausiai reikia ir kazkuo remontuojama mechanizma pakelti,

taigi teko dar prigriebti toki vidutinio profesionalumo 3 tonu keltuva. Manau nieko jam neatsitiks, jei retkarciais

ir Belorusa pakelsiu, kuris sveria 3.5t. Nors logiskai mastant niekada viso traktoriaus nekelsiu, tik kazkuri jo kampa :)

atvaizd210.jpg

A, dar prisiminiau, kad garaze, ypac palindus po masina arba kazkur giliai buna pakankamai tamsu, o

nesiotis sena lempa prijungta prie 220V ir su kabeliu, kuris istisai pinasi, nelabai patogu, tai prigriebiau

ir LED akumuliatorini garazini zibinta, kuri galima krauti nuo 220V arba 12V. Maciau toki pas pazistama garaze,

tai man jis patiko.

atvaizd213.jpg

Viskas. Dabar kelis menesius busiu ramus, nes istaskiau visa suma, kuria buvau sutaupes is visokiu chalymuku ir papildomu darbeliu. Bendroje sumoje paaukota truputi virs 3000 Lt. Gal kas ir pagalvos, kad biski trenktas, bet visdelto panasus daiktai perkami keliolikai metu, Bent jau tikiuos, kad man visa tai tiek laikys. Uztai pr pirkau ne pacius pigiausius daiktus, o

jau priskiriamus prie siek tiek profesionalesniu. Pries tai nemazai konsultavaus su pazistamais "garazu" ir

rimtesniu dirbtuviu savininkais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokie irankiai turi uzdirbt pinigus. jei neuzdirbines - investicija i nieka.

beje, tarp visu irankiu komplektu, nemaciau tokio, be kurio as negaliu dirbt - tai kilpines terksles.

Pinigu uzdirbimas toks gana salyginis dalykas. As vertinu ir savo darbo malonuma. Kai darbas malonesnis, jo daugiau pats padarysiu.

Maziau reikes ivairiausiu meistru, kartu ir sutaupyti pinigai. O siaip as megstu savo arsenale tuteri gerus irankius ir jais naudotis.

Kas del kilpiniu terksliu, tai cia galbut ateityje. Zinoma jei as ju pasigesiu. Iki siol pora turejau rusisku kilpiniu terksliu,

beje gana einamu matmenu - 14-17 ir 17-19, tai praktiskai nenaudojau. Taip ir guli kaip naujos.

As kazkaip daugiau galvutemis su terkslemis dirbu kur jomis imanoma prieiti. O ten kur neimanoma,

tai nedaug tokiu vietu. Galima ir paprastu raktu pasiterliot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Evilkas, ima pavydas žiūrint kiek gėrio apturėjai :) Pneumatinis veržliasukis labai geras, pas mane darbe vien tokios firmos naudoja - labai gerai laiko ir smūgis stiprus. Tik saugok nuo kondensato iš kompresoriaus, neviršyk leistino slėgio (6,3 Bar) ir būtinai naudok tepimo per orą įrangą bei spec. tepalą. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Evilkas, ima pavydas žiūrint kiek gėrio apturėjai :) Pneumatinis veržliasukis labai geras, pas mane darbe vien tokios firmos naudoja - labai gerai laiko ir smūgis stiprus. Tik saugok nuo kondensato iš kompresoriaus, neviršyk leistino slėgio (6,3 Bar) ir būtinai naudok tepimo per orą įrangą bei spec. tepalą. :icon-cool:

Aciu uz info. Sito nezinojau. Maciau, kad prie pigiuju pneumatiniu irankiu yra tokios tepalines kaip medicinines pipetes, o prie sito nera. Ir net nemaciau jokios skyles pro kuria tepala lasint reiktu, o pardavejai nieko neuzsimine apie tepima. Gal jiem i galvba neatejo, kad galiu nezinot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksčiau naudojau TOPTUL , dabar turiu ir bandysu šių atsparumą . Ir dar prie to pačio - elektriniai yrankiai baigia pasikeist į MAKITA , nes kitokius nusibodo vežiot į garantinius per darbymetį ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg, gal gali paporint apie pneumatinių įrankių tepimą? Domina va kas: jei tepimą naudosi per oro šlangas, tai negalėsi jų dažymui naudot. Yra juk ir prie įrankio tvirtinamų tepalinių? Į kokias geriau žiurėt? :)

Tikrai taip, jei naudosi tepimą per šlangą, dažymą su ta šlanga geriau pamiršti. Yra tepalinių , kurios montuojasi prie pat įrankio (tokias teko matyti tik kinietiškas). Jeigu nedaug naudojiesi, manyčiau pats tas. Jeigu naudoji daug, tai geriau rinktis stacionarią tepimo sistemėlę (geriausiai kartu su kondensato gaudykle). Ir dar, vos nepamišau : naudojant tepimą per šlangą, pati šlanga turi būti atspari tepalui. Priešingu atveju šlangos gabaliukai sulekia į įrankio turbiną ir viso gero skylutės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...