Jump to content

Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam


arunis

Recommended Posts

prieš 19 minutes , JCB pranešimas:

Jau pabodo dingstančios fazės, sudege rozetės ir kištukai, kalbu apie tokį variantą 

kaip šitie, neturi tokių problemų?

 

Neturi. Tik reikia žiūrėti amperažą ir nepirkti pigiausių . Kištukuose būna integruotas fazės reversas - baisiai patogu ;) Aš naudoju "Mennekes" ir "Scame" gamintojų, dar nei karto nepavedė.

Kad nekurti dar vieno posto, padariau tokį gyvenimo pasilengvinimą - vožtuvą į daugkartinį didmaišį. Reikia šiek tiek patobulinti - sutrumpinti ir užmauti lanksčios žarnos gabalą, kad pripiltum grūdų kur nori .

 

 

IMG_20170927_182002.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Supratau, o kokį amperažą rinktis, kad nebūtų mažai?

Zoidbergai, kaip tą maišą pastatyt ant žemės, nesutrina vamzdžio?

Dažniausiai naudojami 16 A ir 32 A. Tai pagal įrengimų naudojamą srovę ir rinkis.

Maišo ant žemės su vamzdžiu nepastatysi, reikia vėl užrišti ir vamzdį nuimti ( jis sąvarža pritvirtintas).  Pagaminau sėklos užpylimui, nes vienam su tuo raišteliu pritrūksta rankų... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane jau kokius 5 metus panašiu principu užpilinėjam, vamzdis metalinis ir trumpesnis, tai statom ant žemės be problemų. Per daug statymų kažkiek dyla ten apačia, bet vistiek pirma pakabinimo ausys atsisako, kas porą sezonų tenka maišą keisti, nors atrodo ir aptrini vis palečių šakių kampus, kad aštrūs nebūtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bauer pranešimas:

Pas mane jau kokius 5 metus panašiu principu užpilinėjam, vamzdis metalinis ir trumpesnis, tai statom ant žemės be problemų. Per daug statymų kažkiek dyla ten apačia, bet vistiek pirma pakabinimo ausys atsisako, kas porą sezonų tenka maišą keisti, nors atrodo ir aptrini vis palečių šakių kampus, kad aštrūs nebūtų.

Ant sakiu dek vamzdzius, tik uzdet didmaisius sunkiau vienam bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Dar jie yra 4 ir 5 kontaktų (su įžeminimu)

Dabar standartas naudoti 5 laidų sistemą, tai jeigu jau keisti rozetes, tai ir įžeminimą prasivedžioti nepakenktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ant teleskopo, bet principą galima pritaikyti. Pavyzdys pateiktas foto, konstrukcija gaminta tokia, kad iš priekabos pasiekt kito krašto maišus, taip pat patogu į kruvas kraut, toliau prikelt. Metalas foto masyvus atrodo, realiai dviese lengva pakelt ir užkabint. Gal kam pravers.20170513_105031.thumb.jpg.3faeae35e4f46b82a6f00a3c0b1b756a.jpg

20170513_102107.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, JCB pranešimas:

Tai lapkės žemyn krenta. Prie progos padaryk foto.

Nepagalvojau, kad pas jumis modernūs prikabinimai. Pas mus dedasi standartinės autokrautuvų šakės, kurios turi vienodas kabinimo ausis viršuj ir apačioj. Ant jų užmaunam suplotą vamzdį, kad maišų kilpų nepjaustytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-02 at 09:45, Dr.Zoidberg pranešimas:

Neturi. Tik reikia žiūrėti amperažą ir nepirkti pigiausių . Kištukuose būna integruotas fazės reversas - baisiai patogu ;) Aš naudoju "Mennekes" ir "Scame" gamintojų, dar nei karto nepavedė.

Kad nekurti dar vieno posto, padariau tokį gyvenimo pasilengvinimą - vožtuvą į daugkartinį didmaišį. Reikia šiek tiek patobulinti - sutrumpinti ir užmauti lanksčios žarnos gabalą, kad pripiltum grūdų kur nori .

 

 

IMG_20170927_182002.jpg

Tai gal gali man parduot šitą netobulą kūrinį, sau geresnį pasigaminsi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11/13/2016 at 20:25, manttys pranešimas:

nu, vyručiai, mano frankenšteinas beveik baigtas (dar nežinau ar dėti surišimą statramsčių apačioje, po dišlium). Manau, kad amortizaciją rimtai pastiprinau. db lieka klausimas, ar išvis amortizuos :D bet dabar gana paprasta bus dadėti arba nuimti lapų.. 

 

post-83-0-09540500-1479061278_thumb.jpgpost-83-0-72895000-1479061319_thumb.jpgpost-83-0-62174800-1479061412_thumb.jpgpost-83-0-79260200-1479061431_thumb.jpg

prisiminus pernai metų virinimo pamokėles, tai galiu pasidžiaugti, kad 19 t kviečių vežant niekas niekur neatšokinėjo ir nenulūžo, bet net ir šita velniškai stora lingė tiesinosi, tiesiog per daug svorio ant priekio yra. Reikia dar bandyti pridėti papidomą juostą ant viršaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...