Jump to content

Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam


arunis

Recommended Posts

nu ka isbandem :icon-mrgreen: :mrgreen: :icon-mrgreen:

attachicon.gifa jobsikmati.jpg

pirmas etapas

attachicon.gifpirmas etapas.jpg

attachicon.gifpirmas etapas1.jpg

antras etapas

attachicon.gifantras etapas.jpg

attachicon.gifantras etapas2.jpg

finito la comedia :angelic-grayflying: :angelic-grayflying: :angelic-grayflying:

attachicon.giffinito la comedia.jpg

Tai kad cia ne ;finito la comedia ; o ;ho voglia di piangere ;Kazkas ne taip sutuo aparatu.Ar nuotrauku kokybe prasta,pavirsius tai nekoks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu,finito nuotrauka jau po pratekinimo?

gal ir sumaisiau nes dejau po darbu pries miega  :icon-rolleyes:  be to paskutines sotkes dasivedines paslifuojant ir seip i sita vieta dar statysis ivore :icon-rolleyes: :roll: :icon-rolleyes:

smarkiai nemuskit kolkas tik mokausi ir cia pirmas blynas :eusa-pray: :pray: :eusa-pray:

kad visai ramu butu tai davedineju sitaip:

post-536-0-07460100-1480445247_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uo sitas postas geras  :icon-mrgreen:  tik be hidraulic sunku dirbti ,

o tam aparate pastuma reguliuojasi ,o viela paprasta virinimui ar kokia spesal ?

pastuma reguliuojasi nuo 0,01 iki ...

apsukos nuo 30/min iki 400/min

apvirinimo pastuma mm/aps

viska kas susije su vielos padavimu reguliuoja kempas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pamiršęs įkelti pabaigto keltuvo foto :) Realiai iki pilno pabaigimo reiktų dar perdažyti ir vietoj šlangų ištiest vamzdelius :) Ant ištiestos strėlės ir cilindru antroj skylėj (kaip dabar foto) atkelia 1,5t ir nebraška nelinksta, tik pažiūrėjus į pusantrinio galines padangas gaila pasidaro :icon-mrgreen: Ant sutrauktos strėlės lasivai 2t, daugiau nebandžiau, gal ir 3t atkeltų :) Perdėjus cilindrą ant pirmos skylės atsikelia beveik visiškai tiesiai į viršų ir siekia apie 6,5m priklausomai nuo traktoriaus pakabos :) Realiai tiesiai keliant sulaužyt neįmanoma, nes nebeužtenka cilindro kėlimo galios, tai gaunasi kaip šioks toks saugiklis nuo beprotystės :) Savikaina apie 1000€ :)

 

post-3148-0-10510200-1481038039_thumb.jpg

post-3148-0-99269600-1481038097_thumb.jpg

post-3148-0-95787600-1481038105_thumb.jpg

post-3148-0-43962800-1481038090_thumb.jpg

post-3148-0-05744800-1481038074_thumb.jpg

post-3148-0-78082800-1481038082_thumb.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunu.

Bet zinai paskink kam nors ir jeigu kai grazins nereikes nieko virint tada galesi sakyt kad nesulauzomas.

As savo susilauziau susitvarkiau sustiprinau 2metus dirbau. Tik pavasary paskolinau parveze dalimis. Isplese alkune.

Na sakau, jei tiesiai keliant :) jei keltu skersai, ar su kroviniu per duobes pralektu, tai neabejoju, kad pribaigtu.. Siaip kaip ir skolinau vienam, bet prie mano akiu dirbo, kai man stulpus krove :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagirt reikia ,grazus kranas  :icon-mrgreen: tik jau tos 1,5 nekelkit ....

 

Dabar daugiau 800 kg. ir nekeliu. Rašiau, kad reikia atatampą viršuje daryti, kad strėlė nesideformuotų. Šiaip čia ne iš lempos viskas padaryta, apkrovos suskaičiuotos ir simuliatoriuje su apkrovomis viskas prasukta + dar užmesta šiek tiek. Skaičiuota 800 kg. bet tona buvo atsargiai pakelta.

Šiaip tai pagal reikalavimus turėtų būti apsaugos jei truktų šlangos :)

 

Hidrospynoje ant cilindro yra apsaugos įdėtos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunu.

Bet zinai paskink kam nors ir jeigu kai grazins nereikes nieko virint tada galesi sakyt kad nesulauzomas.

As savo susilauziau susitvarkiau sustiprinau 2metus dirbau. Tik pavasary paskolinau parveze dalimis. Isplese alkune.

jo  paskolink ir kaip rusai sako ,daij sasiedu siebia netu ,nie dai sosiedu sosiedu nietu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pamiršęs įkelti pabaigto keltuvo foto :) Realiai iki pilno pabaigimo reiktų dar perdažyti ir vietoj šlangų ištiest vamzdelius :) Ant ištiestos strėlės ir cilindru antroj skylėj (kaip dabar foto) atkelia 1,5t ir nebraška nelinksta, tik pažiūrėjus į pusantrinio galines padangas gaila pasidaro :icon-mrgreen: Ant sutrauktos strėlės lasivai 2t, daugiau nebandžiau, gal ir 3t atkeltų :) Perdėjus cilindrą ant pirmos skylės atsikelia beveik visiškai tiesiai į viršų ir siekia apie 6,5m priklausomai nuo traktoriaus pakabos :) Realiai tiesiai keliant sulaužyt neįmanoma, nes nebeužtenka cilindro kėlimo galios, tai gaunasi kaip šioks toks saugiklis nuo beprotystės :) Savikaina apie 1000€ :)

IMG_20161206_162016.jpg

IMG_20161206_162209.jpg

IMG_20161206_162259.jpg

IMG_20161206_162121.jpg

IMG_20161206_162106.jpg

IMG_20161206_162113.jpg

į galinius ratus 4 barus gali pust jei padangos nesupuve, bet diskus stiprink nes trukinet prades. Pas mane buvo fiskars12000 ant galo tai nespedavau disku keist kol nesustiprinau, po to tik padangos nelaikydavo :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai atrodo ir gana ir saugiau  dirbdamas neperskubek ,kiek kastavo pasidaryt ar kas dare

 

Kainos nebepamenu, nes geležis turėjau jau seniai, tik pavasarį prisiruošiau susirinkti viską į daiktą. Profilis 100 x 100 10 mm sienele, hidrocilindras nuo automobilinio hidromanipuliatoriaus atraminės kojos ( tik perdirbtas, išmesta vožtuvų sistema ir privirintas naujas padas vietoj jų). O visa kita rankų miklumas ir jokios apgaulės :) Gaminau viską pats.

 

pasigirsiu ir aš savo kūriniu. 3m strėlės ilgis ,pilnai pakėlus į viršų siekia 5,60m,kelia 1000kg. pilnai ištraukta.paimtu gal ir daugiau bet kelia traktoro nosį, nesaugu.

 

Atrodo labai rimtai ir masyviai.  Mano iškelia 5,4 metro, o strėlė 2,5 m. Norėjau palikti 3 metrus, bet gerai , kad nepalikau. Ir nuo šito jau fergusono priekis lengvėja... 

P.S. man patiko didmaišio pakabinimas už 4 kilpų :) Gaminsiu tokį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos nebepamenu, nes geležis turėjau jau seniai, tik pavasarį prisiruošiau susirinkti viską į daiktą. Profilis 100 x 100 10 mm sienele, hidrocilindras nuo automobilinio hidromanipuliatoriaus atraminės kojos ( tik perdirbtas, išmesta vožtuvų sistema ir privirintas naujas padas vietoj jų). O visa kita rankų miklumas ir jokios apgaulės :) Gaminau viską pats.

 

 

Atrodo labai rimtai ir masyviai.  Mano iškelia 5,4 metro, o strėlė 2,5 m. Norėjau palikti 3 metrus, bet gerai , kad nepalikau. Ir nuo šito jau fergusono priekis lengvėja... 

P.S. man patiko didmaišio pakabinimas už 4 kilpų :) Gaminsiu tokį.

o koks ilgis ir storis  pagrindinio irgi kaip streles,noreciau ir as darytis  todel ir klausineju o ausis kur kysasi streles laikyklis kokio storio ,varzto ,jai aisku galima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...