Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 17 minutes , Dainius48 pranešimas:

As ir grudus dar sandeliuoju. Bus kaip bus. Ziuresiu po nauju metu kas cia darysis . Blogiausiu atveju netikiu, kad zemyn labai kaina nusirist gali. 

As ir taip manau, tik del rapso neramu  paliktas saugojimui elevatoriui ir kas menesi reikia pervedyneti e, o kvieciai su mieziais susandeliuoti, bus dar cia visko ir kritimu ir kilimu tu kainu, buvo jau ir geru kainu, bet gopsumas padaro savo 😀 atrodo kyla kainos- jau galima kontraktuoti, tik pyst ir vel raudonuoja birza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Dakte pranešimas:

As ir taip manau, tik del rapso neramu  paliktas saugojimui elevatoriui ir kas menesi reikia pervedyneti e, o kvieciai su mieziais susandeliuoti, bus dar cia visko ir kritimu ir kilimu tu kainu, buvo jau ir geru kainu, bet gopsumas padaro savo 😀 atrodo kyla kainos- jau galima kontraktuoti, tik pyst ir vel raudonuoja birza

O kiek saugojimas elevatoriuj siais metais kainuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, DeathCrew77 pranešimas:

O prieš sezoną kėlėt sau grūdų kainų ir derliaus tikslus? Asmeniškai aš - taip, o ir mano prognozės beveik pasitvirtino.

*Avižos ir dalis kviečių dar neparduota, todėl ir derlingumas kolkas toks.

Screenshot 2022-11-24 at 20.24.30.png

O tai kaip cia tas planuotas derlingumas jusu gaunasi po kablelio, kad sugebat tarkim avizu 3030kg is ha planuotis? Ar tie patys zirniai 1590kg is ha? Bent simtosiom po kablelio planuotis, o cia desimtim net suplanuota? Juokingai is salies atrodo toks planuotas derlingumas, nebent kazkaip ne taip supratau, tada atsiprasau . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, M&M pranešimas:

žinotum bent apytiksliai kokios kainos grūdų ir trąšu ar bet ko kito bus, nereiktų visai žemės knist, pirktum parduotum ir švarus vaikščiotum, bet deja to niekas nežino, arba pasiseka arba ne...

tiek aš suprantu ir suprantu dar daugiau jeigu tiek žinočiau pardavinėčiau prognozes duris namu neužsivertu nuo norinčiu manes klausytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Dainius48 pranešimas:

O tai kaip cia tas planuotas derlingumas jusu gaunasi po kablelio, kad sugebat tarkim avizu 3030kg is ha planuotis? Ar tie patys zirniai 1590kg is ha? Bent simtosiom po kablelio planuotis, o cia desimtim net suplanuota? Juokingai is salies atrodo toks planuotas derlingumas, nebent kazkaip ne taip supratau, tada atsiprasau . 

Tiesiog planuotas derlius/pasėtų hektarų skaičius.

O tie skaičiai po kablelio tai automatinės skaičiuoklės darbas, nesuapvalinau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Remse pranešimas:

Galiausiai parduos už 500 :D

Manau bus kaip mano kaimynui su ūkio pardavimu.. 2008 davė 1.6 mi. Litų , nesutiko norėjo 2. 2013 davė 300.000 litų nesutiko norėjo 450.000. 2018 davė 100.000 eur nesutiko norėjo bent 150.00. 2021 pardavė už 47.000eur....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, bebrynas pranešimas:

Manau bus kaip mano kaimynui su ūkio pardavimu.. 2008 davė 1.6 mi. Litų , nesutiko norėjo 2. 2013 davė 300.000 litų nesutiko norėjo 450.000. 2018 davė 100.000 eur nesutiko norėjo bent 150.00. 2021 pardavė už 47.000eur....

jus labiau liudėjot ar džiaugetės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, bebrynas pranešimas:

Manau bus kaip mano kaimynui su ūkio pardavimu.. 2008 davė 1.6 mi. Litų , nesutiko norėjo 2. 2013 davė 300.000 litų nesutiko norėjo 450.000. 2018 davė 100.000 eur nesutiko norėjo bent 150.00. 2021 pardavė už 47.000eur....

Nebent čia koks specifinis sraigių ūkis ar intelektinė nuosavybė, nes neįsivaizduoju, kas žemės ūkyje galėjo taip atpigti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , bebrynas pranešimas:

Pabaigoj liko angaras dvi fermos , namas , pirtis, kuro laikymo talpyklos, 2 ha misko ,11 ha zemes... pradzioj priedas buvo 150 aviu ir +15 ha zemes nuomojamos....

Tik bebryne tokie reikalai gali būt už 47K, ne kitaip :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-11-27 at 09:26, gerasukis pranešimas:

Nebent čia koks specifinis sraigių ūkis ar intelektinė nuosavybė, nes neįsivaizduoju, kas žemės ūkyje galėjo taip atpigti.

Manau per tuosmetus viska damušo ir nualino nes jei 2008m pradėjo pardavineti tai faktas nebebuvo jokios meiles i investicias o tik iščiulpti kas imanoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...