Jump to content

2023-2027m Parama labai smulkiems, smulkiems - vidutiniams ūkiams


Marijus197

Recommended Posts

On 2023-11-16 at 11:29, Ozas pranešimas:

Sveiki,

ieškau smulkių (nuo 4000 iki 16000) ved augalininkystės ūkių Utenos rajone norinčių bendradarbiauti ir pasinaudoti labai smulkių ūkių plėtros parama.

jei pasirengę tris metus nemažintį ūkio ved'o ir tvarkyti buhalterinę apskaitą kviečiu jus į partnerius.

mano sąlygos, kad jūs būnate mano projekte partneriu, o aš sekančiame kvietime būnu partneriu jūsų projekte.

ką domina susisiekite asmenine žinute

O kodėl tau būtinai reikia partnerio Utenos rajone?, juk taisyklėse nėra tokio reikalavimo.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , bebrynas pranešimas:

Pritariu..žemiau plintuso.. ypač taip  viešinantis..  formulėje 1  (beje panašiai dėl ambasadorių buvo) bent metus laiko HIKINTOJAS (HIKOS dogmos skelbėjas, ne kopinėtojas) ant atsarginių suolelio pasedėtų... 

Išvada tikrai nebloga...Už minty spaudžiu dešinę...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , AG Paulius pranešimas:

Nesiparinkite, Jūs nerašot projektų o viską už grynus perkant, tai kam tas stresas kai Jūsų neliečia. 

Man kas dar labai patinka,kai mūsų "valstybininkai",o gerb.Paulius tikrai manau toks yra,kalba teroristinės valstybės kalba...Tai jau tikrai jėga😀😀.Neturiu ką bepridurti...Tikrai mes kaip tauta dvasios ubagai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Man kas dar labai patinka,kai mūsų "valstybininkai",o gerb.Paulius tikrai manau toks yra,kalba teroristinės valstybės kalba...Tai jau tikrai jėga😀😀.Neturiu ką bepridurti...Tikrai mes kaip tauta dvasios ubagai...

Na kiekvienas mes jaučiamės savaip, tai čia tautos nėra ko painioti, o savo poziciją jau išsakei pagarba. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Tiesiogiai neliečia, bet netiesiogiai už tas nesąmonė sumoku didelius pinigus...

Tai jei nematai tame vertės tai nemokėk, aš tai asmeniškai neduočiau nei vieno euro jei iš to nebūtų naudos. Bet jei kalbam apie projektus sumokėjus 500 eur. gauni didesnę tikimybę gauti X pinigų sumą tai kas čia blogai, visada yra galimybė rinktis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

Tai jei nematai tame vertės tai nemokėk, aš tai asmeniškai neduočiau nei vieno euro jei iš to nebūtų naudos. Bet jei kalbam apie projektus sumokėjus 500 eur. gauni didesnę tikimybę gauti X pinigų sumą tai kas čia blogai, visada yra galimybė rinktis. 

Praktika paties teorijos nepatvirtina. Ar rašysi pats ar konsultantas balų bus tiek pat. Konsultantai dažnu atveju prišneka to, kas naudinga jiems, o ne tau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zy ūkis pranešimas:

O kas liepia čia imti 200k ? man reik 10k, perdirbimui išleidi 5-6.

O tai verta dėl tokios sumos terliotis su paramom? Kai projekto parašymas ~3k kainuoja, jei rašyt pačiam, reikia labai gerai žinoti taisykles, visus įsipareigojimus, užpildyti daug bereikšmių lentelių - o kas svarbiausia visą tą reikia gerai prisiminti, kad neprisidirbti ir gali taip iklimpt ar ką nors pražiopsot, kad gausi sankcija ar visai panaikins paramą. Pvz. neivykdysi verslo plano, gauni saknciją, o mažam ūkiui prognozuot kažkokį stabilumą yra nonsensas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar kas gaus balus už inovatyvumą? Be lygiagretaus vairavimo už ką dar galima gauti balus, nes pateikti pavyzdžiai iš kosmoso srities - vos ne po davikli karvių uodegon sukišt reikia arba blokchain'ą pritaikyti turim.... Toks jausmas, kad kažkas per daug prisižaidė kompiuterinių žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, gerasukis pranešimas:

O tai verta dėl tokios sumos terliotis su paramom? Kai projekto parašymas ~3k kainuoja, jei rašyt pačiam, reikia labai gerai žinoti taisykles, visus įsipareigojimus, užpildyti daug bereikšmių lentelių - o kas svarbiausia visą tą reikia gerai prisiminti, kad neprisidirbti ir gali taip iklimpt ar ką nors pražiopsot, kad gausi sankcija ar visai panaikins paramą. Pvz. neivykdysi verslo plano, gauni saknciją, o mažam ūkiui prognozuot kažkokį stabilumą yra nonsensas.

Nu nežinau čia kiekvienam spresti verta ar ne. Projekto rašymas 1800, bet kai balai ant ribos tai nesamdysiu, parašysiu pats ir bus matyt. Kur tu ten iklimpsi, mažiau čia gasdinti žmones reiktų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zy ūkis pranešimas:

Nu nežinau čia kiekvienam spresti verta ar ne. Projekto rašymas 1800, bet kai balai ant ribos tai nesamdysiu, parašysiu pats ir bus matyt. Kur tu ten iklimpsi, mažiau čia gasdinti žmones reiktų.

 

reikėjo pabandyt rašyt 2016m ten tai buvo lentelių. O dabartinės formos yra supaprastintos ir bereikšmių lentelių ten beveik nėra. Ir nereik baimintis, kad netaip parašysi, taisyt tenka ir konsultantams, o nma ten labai žmogiškai žiūri, ir projekto dėl kablelių neatmeta. Esu padėjęs ne vieną parašyt, ir skirtingi vertintojai liepia skirtingai pataisyt, bet jeigu mato, kad ton pusėn parašyta, neatmeta ir po pataisimų patvirtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, 

 

gal kas bandys rašyti su partneriais? Man įdomu būtų sužinoti, kaip būtų apskaitomas įsigyjamas turtas pagal jungtinės veiklos sutartį. Tarkim dalyvauja 2 ūkiai, perka 2 padargus. Ar ūkiai gali pagal tarpusavio susitarimą savo apskaitoje pajamuotis po 1-a sutartą padargą? Ar viską pajamuojasi tik pareiškėjas?

 

Ačiū už atsakymus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, gzhegozh pranešimas:

Sveiki, 

 

gal kas bandys rašyti su partneriais? Man įdomu būtų sužinoti, kaip būtų apskaitomas įsigyjamas turtas pagal jungtinės veiklos sutartį. Tarkim dalyvauja 2 ūkiai, perka 2 padargus. Ar ūkiai gali pagal tarpusavio susitarimą savo apskaitoje pajamuotis po 1-a sutartą padargą? Ar viską pajamuojasi tik pareiškėjas?

 

Ačiū už atsakymus.

 

Bent jau anksčiau buvo jog viskas turi būti pas teikiantį paraišką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...