Jump to content

2023-2027m Parama labai smulkiems, smulkiems - vidutiniams ūkiams


Marijus197

Recommended Posts

Sveiki,

ieškau smulkių (nuo 4000 iki 16000) ved augalininkystės ūkių Utenos rajone norinčių bendradarbiauti ir pasinaudoti labai smulkių ūkių plėtros parama.

jei pasirengę tris metus nemažintį ūkio ved'o ir tvarkyti buhalterinę apskaitą kviečiu jus į partnerius.

mano sąlygos, kad jūs būnate mano projekte partneriu, o aš sekančiame kvietime būnu partneriu jūsų projekte.

ką domina susisiekite asmenine žinute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Ozas pranešimas:

Sveiki,

ieškau smulkių (nuo 4000 iki 16000) ved augalininkystės ūkių Utenos rajone norinčių bendradarbiauti ir pasinaudoti labai smulkių ūkių plėtros parama.

jei pasirengę tris metus nemažintį ūkio ved'o ir tvarkyti buhalterinę apskaitą kviečiu jus į partnerius.

mano sąlygos, kad jūs būnate mano projekte partneriu, o aš sekančiame kvietime būnu partneriu jūsų projekte.

ką domina susisiekite asmenine žinute

Triejų metų kontrolės laikotarpio nepamiršot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Ozas pranešimas:

Sveiki,

ieškau smulkių (nuo 4000 iki 16000) ved augalininkystės ūkių Utenos rajone norinčių bendradarbiauti ir pasinaudoti labai smulkių ūkių plėtros parama.

jei pasirengę tris metus nemažintį ūkio ved'o ir tvarkyti buhalterinę apskaitą kviečiu jus į partnerius.

mano sąlygos, kad jūs būnate mano projekte partneriu, o aš sekančiame kvietime būnu partneriu jūsų projekte.

ką domina susisiekite asmenine žinute

SĄLYGA AIŠKI, O kokia nauda? budamas partneriu turėčiau gauti konkrečia naudą (finansinę), o kito šaukimo metu tą nauda gautum tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Tomukxxx pranešimas:

Šansai lygus 0, su giminėm susitarti sunku o apie svetimus išvis nešneku. 

Kaip kad buvo su 90k eur., bendradarbiavimo parama, pagrindas ėmė šeimos nariai, kurie turėjo atskirus ūkius. Kaip kad sakai, su kaimynu bendradarbiauti yra reikalų. Bet ir su artimaisiais, draugais kartais geriau biznio nedaryti, nes gali su visam susipykti... :D Įdomu kas čia gausis, šiai dienai tik viena paraiška pateikta ir tai tik 13k eur teprašo, iš galimų 25k. Jei jau 5 metams įsipareigoti, tik maximalią sumą imti🤔

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Marijus197 pranešimas:

Kaip kad buvo su 90k eur., bendradarbiavimo parama, pagrindas ėmė šeimos nariai, kurie turėjo atskirus ūkius. Kaip kad sakai, su kaimynu bendradarbiauti yra reikalų. Bet ir su artimaisiais, draugais kartais geriau biznio nedaryti, nes gali su visam susipykti... :D Įdomu kas čia gausis, šiai dienai tik viena paraiška pateikta ir tai tik 13k eur teprašo, iš galimų 25k. Jei jau 5 metams įsipareigoti, tik maximalią sumą imti🤔

Kodėl penkiem jei trim galima? Pagrindinis dalykas kad čia ne kompensavimo pagrindu, o pirkimas savo lėšom, pareiškėjų ribotos galimybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Kodėl penkiem jei trim galima? Pagrindinis dalykas kad čia ne kompensavimo pagrindu, o pirkimas savo lėšom, pareiškėjų ribotos galimybės.

Bet galima teikti kelis mokėjimo prašymus. Kiek suprantu, tarkim perki ką nors už 5k€, teiki prašymą, atgauni pinigus ir vėl perki🧐

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Marijus197 pranešimas:

Kaip kad buvo su 90k eur., bendradarbiavimo parama, pagrindas ėmė šeimos nariai, kurie turėjo atskirus ūkius. Kaip kad sakai, su kaimynu bendradarbiauti yra reikalų. Bet ir su artimaisiais, draugais kartais geriau biznio nedaryti, nes gali su visam susipykti... :D Įdomu kas čia gausis, šiai dienai tik viena paraiška pateikta ir tai tik 13k eur teprašo, iš galimų 25k. Jei jau 5 metams įsipareigoti, tik maximalią sumą imti🤔

Kaip visada, paskutinę dieną visi pateiks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Marijus197 pranešimas:

Kaip kad buvo su 90k eur., bendradarbiavimo parama, pagrindas ėmė šeimos nariai, kurie turėjo atskirus ūkius. Kaip kad sakai, su kaimynu bendradarbiauti yra reikalų. Bet ir su artimaisiais, draugais kartais geriau biznio nedaryti, nes gali su visam susipykti... :D Įdomu kas čia gausis, šiai dienai tik viena paraiška pateikta ir tai tik 13k eur teprašo, iš galimų 25k. Jei jau 5 metams įsipareigoti, tik maximalią sumą imti🤔

Manau, kad viskas priklauso nuo to ko nori. jeigu tik gaut bapkiu ir nieko neduot, tai aišku sh. bet jei normaliai susitari už aišku atlygį, ko ten pyktis išties :) Manau geriausia, kai kiekvienas perka ko jam reikia, o skaičius tik padidina konkursinius balus, tada visi turi iš to bendradarbiavimo naudą. Bet jei siūlai giminei prisiimti įsipariegojimus mainais už viskio bonką, tada gali būt ir nefainų reakcijų :D čia aš netaikau asmeniškai, bendrai kalbu.

O šiaip gyvenime labai paprasta taisyklė "gera širdelė- plika subinelė". Todėl viskas turi būti daroma tik už konkretų, tave teninantį atlygį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Ozas pranešimas:

Sveiki,

ieškau smulkių (nuo 4000 iki 16000) ved augalininkystės ūkių Utenos rajone norinčių bendradarbiauti ir pasinaudoti labai smulkių ūkių plėtros parama.

jei pasirengę tris metus nemažintį ūkio ved'o ir tvarkyti buhalterinę apskaitą kviečiu jus į partnerius.

mano sąlygos, kad jūs būnate mano projekte partneriu, o aš sekančiame kvietime būnu partneriu jūsų projekte.

ką domina susisiekite asmenine žinute

nors ir aiškiai parašiau, bet patikslinu, kad nebefantazuotumėt :)

jokių bonkų, piniginių atlygių nėra

partneris mano projektui prideda papildomų balų ir padidina paramos sumą

lygiai taip pat aš būdamas partneriu kitame projekte padidinu paramos sumą ir pridedu balų

mainai partnerystė už partnerystę

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Ozas pranešimas:

nors ir aiškiai parašiau, bet patikslinu, kad nebefantazuotumėt :)

jokių bonkų, piniginių atlygių nėra

partneris mano projektui prideda papildomų balų ir padidina paramos sumą

lygiai taip pat aš būdamas partneriu kitame projekte padidinu paramos sumą ir pridedu balų

mainai partnerystė už partnerystę

 

aš norėčiau būti tuo partneriu, bet pirma man parama. o tau kitame šaukime, ok? greičiausiai ne. todėl siūlau persvarstyti ką gero gali pasiūlyti už tavo projekto sėkmę. Geriausia būtų pinigai. Manyčiau 50 proc. to žmogaus paramos sumos būtų adekvatu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Bauer pranešimas:

Dažnu atveju su nepažįstamu žmogumi lengviau susitarti ir daryti biznį, nei su gimine.

giminėj dažnai suveikia pavydo faktorius, o su svetimu ant garbės žodžio irgi sudėtinga. geriausia, kai artimam šeimos rate viską pavyksta pasidaryt.

Nors man atrodo, geriausia, kai darant parneryste visi nusiperka uz savo paramos dalį, o nauda ateina su didesniu konkursiniu balu.tada visi gauna po lygiai.

Bet kai ateina va ozas ir sako davai dek parasa ir priimk rizikas uz aciu, o as pasiimsiu +25 k uz tavo parasa, tai nori nenori susimastai, arba jis kosmonautas, arba iesko durniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Ozas pranešimas:

nors ir aiškiai parašiau, bet patikslinu, kad nebefantazuotumėt :)

jokių bonkų, piniginių atlygių nėra

partneris mano projektui prideda papildomų balų ir padidina paramos sumą

lygiai taip pat aš būdamas partneriu kitame projekte padidinu paramos sumą ir pridedu balų

mainai partnerystė už partnerystę

 

Aš deja į partnerius netiksiu dėl ved.

Bet pora pastebėjimų. Jei savo partnerio nesusaistysi jokia bendra investicija tai pats stipriai rizikuoji, nes jei jis nevykdys VED ar kitų įsipareigojimų, pats liksi ant ledo, turėsi grąžinti kažkiek paramos, gal ir visą, nesigilinau I sankcijas.
 Partneris dėl to nenukentės. Visai kita situacija bus jei jis turės įsigijęs kokią tai investiciją, jis bus suinteresuotas rodiklių išlaikyme.

Dėl pačių partnerystės mainų, tai nzn kokio čia reikia ieškoti naivuolio- altruisto, kuris sutiktų laukti kito šaukimo kuriame galėtų kažką isigyti kažką sau.

Visų pirma neaišku kada tai būtų, nes neaišku kada baigsi įgyvendinti šį projektą. Antra neaišku kokios tada bus taisyklės, galbūt net neapsimokės tos paramos imti. Trečia dėl infliacijos visos investicijos kasmet pabrangsta 2-5%, tai natūralu jog antras liks nuskriaustas, nes galės įsigyti mažiau technikos. Na ir pagrindinis dalykas kur garantijos, arba kokias jas duotum, jog pats vykdysi VED įsipareigojimus? Nes pats kaip ir būsi jau viską įsigijęs, tai gali ir praeiti noras toliau tęsti šį sandorį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-11-17 at 10:38, Ozas pranešimas:

nors ir aiškiai parašiau, bet patikslinu, kad nebefantazuotumėt :)

jokių bonkų, piniginių atlygių nėra

partneris mano projektui prideda papildomų balų ir padidina paramos sumą

lygiai taip pat aš būdamas partneriu kitame projekte padidinu paramos sumą ir pridedu balų

mainai partnerystė už partnerystę

 

Gyvenime taip biznis nesidaro, deja... :)    Čia yra kvailių ieškojimas ir tiek.

Tu gauni papildomų 10 balų ir + 25000 Eur. Tai kokia problema partneriui atiduoti jo 25000 Eur? 

Sėkmės su tokiu požiūriu ir fantazijomis! 😁

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Vasaris1 pranešimas:

Gyvenime taip biznis nesidaro, deja... :)    Čia yra kvailių ieškojimas ir tiek.

Tu gauni papildomų 10 balų ir + 25000 Eur. Tai kokia problema partneriui atiduoti jo 25000 Eur? 

Sėkmės su tokiu požiūriu ir fantazijomis! 😁

 

 

 

ieškau ne kvailių, o skaičiusių paramos sąlygas ir norinčių ją gauti

jeigu valda nėra ekologinė, mišrios specializacijos ar be partnerių, tai jai nėra šansų gauti paramą

ieškau tokių, kurie supranta, nori ir ruošiasi teikti savo paraišką paramai

kol pasidarysite valdą tinkamą paramai (ekologinę ar mišrios specializacijos), galite susirasti partnerį kuris jūsų paraiškai pridės ir balų ir paramos pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Ozas pranešimas:

ieškau ne kvailių, o skaičiusių paramos sąlygas ir norinčių ją gauti

jeigu valda nėra ekologinė, mišrios specializacijos ar be partnerių, tai jai nėra šansų gauti paramą

ieškau tokių, kurie supranta, nori ir ruošiasi teikti savo paraišką paramai

kol pasidarysite valdą tinkamą paramai (ekologinę ar mišrios specializacijos), galite susirasti partnerį kuris jūsų paraiškai pridės ir balų ir paramos pinigų.

Jei sutinki pasirašyti vekselį 12500 eur su sąlyga ,kad juos turėsi išmokėti jei neprisidėsi, ar prisidėjimas nepadės gauti paramos dėl tavo kaltės sekančiame šaukime - tada galima kalbėti.. su užstatu dar lengviau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, bebrynas pranešimas:

Jei sutinki pasirašyti vekselį 12500 eur su sąlyga ,kad juos turėsi išmokėti jei neprisidėsi, ar prisidėjimas nepadės gauti paramos dėl tavo kaltės sekančiame šaukime - tada galima kalbėti.. su užstatu dar lengviau...

bendradarbiavimo sutartyje būtų aprašyti kiekvieno partnerio įsipareigojimai (ved išlaikymas, buhalterijos tvarkymas, rodiklių pasiekimas)

neįvykdžius įsipareigojimų, ko pasekoje pritaikomos agentūros sankcijos, visas pritaikytas sankcijas atlygina įsipareigojimų neįvykdęs pareiškėjas ar partneris

vietoje 12,5 tūkst. eur. siūlau sąlygą, jog pareiškėjui atsisakius dalyvauti partnerio projekte kaip partneriui, jo gauta investicija tampa partnerio nuosavybe. manau taip daug geriau, bet tinka ir užstatas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...