Jump to content

gzhegozh

Nariai
 • Pranešimai

  104
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie gzhegozh

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

829 profilio peržiūros
 1. Taigi nma svetainėj, skiltyje "pateikusiems paraiškas" jau sudėtas sąrašas...
 2. Tikriausiai per vėlai pradėjai... Neisizeisk, čia is patirtis žinau, As toks pat esu. Kaimynas gerokai anksčiau pradėjo, tai ir smulkius praėjo, ir modernizavimą... Prieš tai nebuvo tokios konkurencijos
 3. kažkada jau klausiau, bet nedaug atsakymų buvo.. ar galime teikti paslaugas su paramine technika? Jei galima, ar kas nors minite savo verslo planuose, kad teiksite paslaugas?
 4. 45 balai, 21 proc. per 2019 metus
 5. Nu jau su 75 tai būk ramus, tikriausiai... aš su 55 dar vilties turiu
 6. Sveiki, gal galite trumpai nušviesti dėl privalimų dokų vykdant statybas: Planuojama statyti sandėlį ~200 kv. m., skardinį. kokių popierių reiktų (leidimai ir/ar pan)? Jei turiu pasiūlymą su sandėlio konstrukcinėm shemom ir pan, ar čia jau traktuojama, kaip statinio projektas, ar dar ne?
 7. Jei krautuvas metal f...ch, tI instrukcija su nuo traukom yra jų tinklapyje, kaip pajungti belarusui ir kt traktoriam. Paieškok, tirai rasi. O principe, taip, kaip Jonas1995 sakė.
 8. Jei verslo plane nurodysiu, jog teiksiu paslaugas su savo naujai nupirkta "bulviakase", tai man tipo leis oficialiai "chalturinti"? O kur tiksliau sužinoti, nes iš taisyklių nelabai eina, gal kas klausęs NMA?
 9. Sveiki, iškilo klausimas, ar su įsigyta technika ( kurią įgijo pagal paramą) ūkininkas gali teikti paslaugas kitiems ūkiams/asmenims?
 10. Sveiki, norėjau paklausti dėl pagrindinių dokumentų. Ar privalu pildyti ir pateikti NMA verslo planą ( atskirą dokumentą) ir paraišką (kurioje yra verslo plano aprašas (IV. VERSLO PLANAS (PROJEKTO APRAŠAS)? ar vis tik pakanka tik paraiškos su joje esančiu verslo plano aprašu? Ar verslo planui naudojate tą "tipinį" wordo dokumentą, kurs yra tarp visų paraiškos formų? Ar gal turite Excelio failiuką pasidalinimui? Dėkingas. Atnaujinta: peržiūrėjau 2018 metų paraiškos formą, tai ten nėra skilties VERSLO PLANO APRAŠAS, o kadangi šiais metais taisyklės yra supaprastintos, tai linkstu prie nuomonės, kad atskiro VP dabar nereikalaus ir užteks tik paraiškos?
 11. Gal ne tiksliai išsireiškiau .. Įsipareigojimų laikytis reik ikiverslo plano įgyvendinimo pabaigos. O jau kiek laiko verslo planas bus įgyvendinamas-- ar per šiuos, ar per visus 4 metus--tai kiekvieno reikalas, bet, manau, projektus didžioji dauguma bandys įgyvendinti kuo greičiau t.y. Dar šiais metais. Tad ir įsipareigojimai teks šiems metams... Pataisykit, kolegos, jei neteisingai samprotauja.
 12. Konsultavimo tarnyba nemokamai gali padalinti informacijos kiek nori- tinkamos ir nelabai... Taisyklėse aiškiai nurodoma-jog privalai laikytis įsipareigojimų... Taigi, jei prisiėmei pasididinti ved 50, tai ir pasididink... Nes jei teks grąžinti "dovanotą arklį", tai neeisi juk pas konsultantą, kad jis atiduotų tuos pinigus, nes jis tau nemokamai aiškino savo tiesas, ir NMA nepaaiškinsi, kad tu galvojai kitaip... Čia mano nuomonė. Juolab, kad tik 1 metams reikia pasididinti, o poto vėl mažinkis... Pasispaudus įmanoma, manau.
 13. Manu, kad to pakaks, pelno ar pardavimų juk neprašo padidinti >20 ar >50 proc. o tik VED... Kol kas nedaug prašančių, nes dar anksti... Pamatysi kiek norinčių šaus paskutinėm dienom..
 14. "10 ha.uzsejat kvieciais - tai VED 788X10 =7880Eur, dabar panasi ar tokia pati suma turi atsirasti buhalterineje apskaitoje, saskaitose ar pan. " Iš ko sprendi, jog šita suma turi atsirasti ir sąskaitose? Visai neturi, nes VED ≠ PAJAMOS. Nebent super optimistas esi ir taip dėlioji planą... Bet čia jau planuotojo problema.
×
×
 • Create New...