Jump to content

Tehchnikos sąrašas prie 30ha


prancius

Recommended Posts

prieš 11 minutes , Robertas08 pranešimas:

Ir šiaip kur garantija,kad Es mokės dar bent 30metų išmokas.

Baigtųsi išmokos žemė iškart per pusę kainos jei dar nedaugiau. 

Nu vienas nuo 30ha angarus stato,kitas sako su 40ha pusę milijono verta pasiskolint...

Baigtųsi išmokos, pakiltų produkcijos kainos. Bet investuoti, kad per 30 metų atsipirktų, tai žiauriai apsimoka :happy-cheerleadersmileygirl:

O kiek firmai moki? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiskolinkit, jums juk žemės bile kiek yra, gerai kol jauni, pavarysit, o po to į darbą, nes savo tai nieko nėra.

Aš nesakiau, kad neapsimoka.

Beja pradėjau net ne nuo nulio, o nuo skolos. Niekas iš niekur neatsiranda.

Vienas vos euras kišenėj žviegia tuoj mandrą mašiną perką, o kitas žemę.

Visi savaip pagrindą po kojom įsivaizduojam.

Vieniems įvaizdis, kitiems stabilumas.

Ir nepūskit lūpyčių, berniukai, taip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Nesiskolinkit, jums juk žemės bile kiek yra, gerai kol jauni, pavarysit, o po to į darbą, nes savo tai nieko nėra.

Aš nesakiau, kad neapsimoka.

Beja pradėjau net ne nuo nulio, o nuo skolos. Niekas iš niekur neatsiranda.

Vienas vos euras kišenėj žviegia tuoj mandrą mašiną perką, o kitas žemę.

Visi savaip pagrindą po kojom įsivaizduojam.

Vieniems įvaizdis, kitiems stabilumas.

Ir nepūskit lūpyčių, berniukai, taip yra.

Ble mašina paskutinė vietoj.

Nesakau ,kad tik nuomuot,bet smagu turėt būt šiokį tokį pagrindą ir tada pirkt.

 Jei pradėjot prieš 20metų,tai tikrai lengviau buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

 

 

 

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

Ar jūs jaučiat mano galimybes? Nupirko po 8500eur/ ha. 62ha padaugint nesunku kart 8500eur.

Dirbu 40ha,tai kokiu būdu galėčiau nupirkt žemės už virš pusę milijono?

Bet toki plota tikrai nedyrbo senukas ar maziukas ukis nepajiegus nupirkt kad atsisake arba zeme nera labai derlinga kad lengvai perejo nes ir buves naudotojas nemanau kad nenorejo nuomos

Redaguota WYCKA/
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada net pasiskolint nebuvo iš kur, o be užstato tai išvis slėpkis.

Niekada nebuvo lengviau.

Visais laikais buvo brangu, nes reikėjo visko, traktoriaus, padargų, elemtarios betonuotos aikštelės, kad nors lauke galėtum remontuot.

Reikėjo vaikus auginti, perkant pampersus kildavo klausimas pampersai ar šlapia dešra, buvo ir taip ir dar baisiau buvo, ligos visą kitą.

Apie kelnes sau nesvajojau, ką ten apie mašiną.

Bet čia ne apie tai.

Žodžiu nesakykit man, kad tada buvo lengviau, aš puikiai pamenu nuo ko ir kaip viskas prasidėjo ir kaip yra dabar.

Vien informacijos prasme jūs esat pranašesni už mus šviesmečiais!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , WYCKA/ pranešimas:

 

 

Bet toki plota tikrai nedyrbo senukas ar maziukas ukis nepajiegus nupirkt kad atsisake arba zeme nera labai derlinga kad lengvai perejo nes ir buves naudotojas nemanau kad nenorejo nuomos

Prasideda jūsų įtarinėjimai.

Praeitas žmogus kuris dirbo skolose paskendęs ir tūkstantinis ūkis.

Antras dalykas,kad šitos firmos žmogus nemėgsta didelių ūkių plius pasitikrino creditinfo tiek jį,tiek mane.

Trečias dalykas šita žemė man išėjus iš kiemo aplink sodyba(mano sodybą,ne tėvų).

Balai per geoportal nuo 47iki 56.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Robertas08 pranešimas:

Prasideda jūsų įtarinėjimai.

Praeitas žmogus kuris dirbo skolose paskendęs ir tūkstantinis ūkis.

Antras dalykas,kad šitos firmos žmogus nemėgsta didelių ūkių plius pasitikrino creditinfo tiek jį,tiek mane.

Trečias dalykas šita žemė man išėjus iš kiemo aplink sodyba(mano sodybą,ne tėvų).

Balai per geoportal nuo 47iki 56.

Nu svarbu gautai dar pasidziaukt nes is patirties sitie verslininkai perka zeme ne kad ant nuomos grotu turejau ir as bet po keliu perpirkimu dabar stovi apleistas laukas nuoma kitam net neidomi svarbu sukiso legalius pinigus o ant juodu gyvena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , ist17 pranešimas:

Nu šnekat Voras kaip gyventumėm dar 1000 metų, įsivaizduojam - po 20-30 metų ta žemė būtų nuosava, bet pirkėjui jau 50-60 metų. Na ir kam jam tada tos mašinos ir merginos? O vaikams manau svarbiau suteikti geriausią įmanomą išsilavinimą, o ne žemės pasaulio pakraščiuose.

Čia tavo pensija, bet tau dar to nesuprast

Po dvidešimt metų skolos beliks 3,5k€/ha

Gal jau išgalėsi nupirkti iki galo, ar taip ir žadat buksuot su 40 ha visą likusį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko čia nesuprast. Aišku viena, 100 ha per mažai, reiks 200, norint sulaukti pensijos reiks technikos normalios tai dar puse mln. Ir viskas tam, kad nuo 60 iki 85 galėtum su kemperiu po europą važinėtis? 

Ok, ta firma pirko po 8.5k + palūkanos, per metus gaus 0.25k + infliacija. Vienintele logika pirkti žemę, tai jei pinigų turi daugiau nei fantazijos :romance-ballandchain: 

Ji turėtų būti traktuojama kaip darbo priemonė, o ne investicija.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , homer pranešimas:

kai ateina jaunimas ir pradeda siulyt po 300e uz nuoma, tai nekyla rankos tiek moket. tada nuosava lieka kaip issigelbejimas. o kartais atrodo, kad kam dirbt paciam, kai gali savo isnuomuot tokiems

Tokiems ir išnuomosim kai ateis laikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , homer pranešimas:

kai ateina jaunimas ir pradeda siulyt po 300e uz nuoma, tai nekyla rankos tiek moket. tada nuosava lieka kaip issigelbejimas. o kartais atrodo, kad kam dirbt paciam, kai gali savo isnuomuot tokiems

Tai tikroji BŽŪP politikos pasekmė-dopinguoja jaunimą ir nedidelia dalį ūkių taip  sukurdami "žiurkių lenktynės"-o laimėtojas iš to tik valdžia ir kapitalas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...