Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, arimas pranešimas:

jo,  visi kviečiai iš po žirnių, rapso, runkelių sėta su mažesniu kurmiu +vėderis 3metru su dirbimu ir mzuriu bandymui. sėjant kviečius reikia žiurėt į rapso pabiru dydį, jos labai džiovina dirvą. O dėl patirties dalinimosi argi gaila, vis vien iš 10 perskaičiusių 1,5 patiki kad tai tiesa

O klausimas pamąstymui. Būtent dėl žirnių nežinau kaip jums pavyksta užauginti, bet man beveik visada kaip taisykle sugula ir nemaža dalis lieka nenukulti arba išbarstyti. Aš viska suskutu diskiniu sekliai ir jie iki kviečių sėjimo dar spėja užaugti vos ne 50cm. Masės daug dar karta suskutu diskiniu ir sėju. Su tuo kurmiu jau manau būtų be šansų, bet ne prie to linkstu aš. Nemanot, kad geriau antrą žirnių bangą užaugint dėl sukaupiamo azoto, negu kaip suprantu jūsų atveju po kūlimo niekas nedaroma dar gal jei kas yra prieš sėja nuglisofuojama?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, manttys pranešimas:

Tai ką turime ant LT:

Horsch focus - labai didelis gargaras, ypatingai daug galios reikalaujantis, su 200 ag net 3 metrus sunkiai vilksi. Puikiai sėja rapsą, su grūdinėm daugiau niuansų, sakyčiau

Claidon hybrid - kažkokia stumykla visad ant sito brendo, bet realiai nelabai kas turi ir gali papasakot normaliai. Plius galima susimontuoti low disturbance kit'a, su kuo realiai galima sėti  kaip no till.

Sumo dts - atrodo vienas rimtesniu, bet yra arba pakabinami 3m, arba jau vėl bele kokio ilgio prikabinami kompektai, kas mažesniuose laukuose atrodo kosmosas. Atstovas mažai žinomas ir neaišku kaip su detalėm ir pan.

 

Ką dar pamiršau?

Mzuri pro till pamiršai bet ir 3m 200ag pkius kaina kaip ir visų nemaža.

Agromash salvis dar protinga kaina bet lenkas neaišku kokybė geležies.

Framet falcon turėtųbkaina šieket protingesnė būt nei firminių bet tas farmeto noragai nepatinka 

Sėjo man su sumo 3m tai fendas 190laisvai traukė apie 5ltr sunaudojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Vilius pranešimas:

Mzuri pro till pamiršai bet ir 3m 200ag pkius kaina kaip ir visų nemaža.

Agromash salvis dar protinga kaina bet lenkas neaišku kokybė geležies.

Framet falcon turėtųbkaina šieket protingesnė būt nei firminių bet tas farmeto noragai nepatinka 

Sėjo man su sumo 3m tai fendas 190laisvai traukė apie 5ltr sunaudojo.

4m farmetas į 80k telpa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...