Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

T25 jau savo atgyveno..... atsarginiu daliu neber. gamykla parduota, tik renka variklius is kinietisku detaliu.

atgyvena tu atgyvena kokiais gi pats vazineji,gal tik nuotraukoj matei t25

man savo 82 per akis :lol::lol::lol:

Pasikartosiu - Vladimiro traktoriu gamyklos neber, parduoti irengimai, renka tik motorus is kinietisku detaliu, o tas detales is Klaipedos uosto konteineriuose lietuviai i Rusija veza :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T25 jau savo atgyveno..... atsarginiu daliu neber. gamykla parduota, tik renka variklius is kinietisku detaliu.

atgyvena tu atgyvena kokiais gi pats vazineji,gal tik nuotraukoj matei t25

man savo 82 per akis :lol::lol::lol:

Pasikartosiu - Vladimiro traktoriu gamyklos neber, parduoti irengimai, renka tik motorus is kinietisku detaliu, o tas detales is Klaipedos uosto konteineriuose lietuviai i Rusija veza :lol:

tegu ka nori su tom detalem jie daro kad niekas tiems traktoriams neluzta ir detaliu jei dar ir reikia dar galima gaut ir ne kinietisku,kartoju jeigu ir reikia nes praktiskai ju nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
beje, termometras rodo variklio alyvos temperatūrą (jei rodo, kaip turi rodyt), o ne oro ar bezdalų temperatūrą :)

pastebėjau dar šalnų nebuvo... Gerai, pabandysiu pašildyti, bet tai ilgai reiks pupsėt, kol sušils :)

bet manau čia ne tas... kad ir ranka pasukau, sudėdinėdamas, tai gal kokį vieną kartą apsisuko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kas cia per daiktas(tas baltas) pas kitus yra koki vaidmeny atlieka?

atsiprašau kieno cia foto paėmiau.

nuimk ir suprasi-nebijok :D

Tame ir esmė kad pas daugelius matau o pas mane nėra.yra dangtelis uzdėtas originalus ir viskas

cia yra darbinis velenas -antras ,pas mane dar yra ant to darbinio uzdedamas velenas- skyvas anksciau su dirzu sukdavo zeimeri malkom pjaut
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, termometras rodo variklio alyvos temperatūrą (jei rodo, kaip turi rodyt), o ne oro ar bezdalų temperatūrą :)

pastebėjau dar šalnų nebuvo... Gerai, pabandysiu pašildyti, bet tai ilgai reiks pupsėt, kol sušils :)

bet manau čia ne tas... kad ir ranka pasukau, sudėdinėdamas, tai gal kokį vieną kartą apsisuko...

Ačiū, armatūrinis, į mišką nuvažiavau ir pradėjo suktis... :) reikėjo, kad sušiltų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikartosiu - Vladimiro traktoriu gamyklos neber, parduoti irengimai, renka tik motorus is kinietisku detaliu, o tas detales is Klaipedos uosto konteineriuose lietuviai i Rusija veza :lol:

Kaip gaila , o aš maniau , kad dar dirba VTZ , ir dar su amerikonais . O cia na - kinija, rusam arciau iseina per lietuva(maniau, kad bendra siena turi) , dar ir "konteineriuose lietuviai" su kinietiskom detalem(kontrabandistai turbut) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
T25 tai legenda joks japonas jam neprilygs,neklausykit svaigiku vaidibininku.Gringraso ir Litechnijos veikejai nori sunaikint senaji parka,ir savo srota uz ,,nebrangiai" ikist!

Žigulys irgi legenda, nusipirk ir džiaukis :lol: Kad japonas jam neprilygs... Nu greičiau jau jis japonui. Vien vibracijos lygis jau geras rodiklis :lol: O apie daugiau net kalbėti nėra ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...