Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Nežinau, ar čia aš susibalamutijau ar jūs, bet man rodos ne šratai fiksuoja pavarą, o velenėlis(kuris eina iš priešingos pusės nei šratai - iš apačios). šratai tik padeda tiksliai įtaikyt į pavarą.

reikia nuimt dangtį atsukt šakutę aikančius varžtus ir išstumt lauk velenėlį, gali būti išsinešiojęs, gali būti ir fiksavimo velenėlis nusidėvėjęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, ar čia aš susibalamutijau ar jūs, bet man rodos ne šratai fiksuoja pavarą, o velenėlis(kuris eina iš priešingos pusės nei šratai - iš apačios). šratai tik padeda tiksliai įtaikyt į pavarą.

reikia nuimt dangtį atsukt šakutę aikančius varžtus ir išstumt lauk velenėlį, gali būti išsinešiojęs, gali būti ir fiksavimo velenėlis nusidėvėjęs...

cia tu apie T40-tai taip
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Manau už japona neturėtu būti brangesnis.Dvi tris gero metalo laužo kainos turėtu kainuoti.Toliau arklys pigiau gaunasi.

P.S. kiekvienas daiktas kainuoja tiek kiek už ji negaila atiduoti pinigu.Ant prastumimo belarusa derinu kuris su nauja kabina tik nekurtas gera penkmeti - pirktas už talonus nepriklausomybės laikais. nori keturias metalo laužo kainas aš siulau dvi tai galvoja dabar.Trys pasiulyti liežuvis nesiverčia nes busiu apsiženijes tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na, ponai, turiu klausimą - kiek galima mokėti už T-25, išlaikymas idealus, metų gerai nepamenu,bet stovis l.geras

Sveiki traktoristai. Atvarė žmogelis ir pasiūlė už mano 25-ą 14 tukstuončų :D Uždėtas originalus peiliukas sniegui ar žemėms stumdyti ir pradirbęs 1000mh. Aišku normalus, neapsismurgavęs ir nedažytas.. Vos nenugriuvau, nes galvojau, kad jie nieko nebekainuoja :D Vadinasi jei siūlo, kažkiek kainuoja ir mokėti galima tiek, kiek tas daiktas tau atrodo vertas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pupsistai, pasakykit, kur žiūrėt, nuo ko pradėt...

kuro siurblys šlampa... net gerokai, matosi aplink pataško ir kai užgesini vienas lašiukas apačioj kabo...

Ačiū

yra padiles plunzeris ir praleidzia kura i siurblio korpusa ,isleisk is siurblio tepala ,nors ten jau tepalo dyzelino misinys ir pripilk norma tepalo ,po kazkurio laiko vel prades rasoti -pakartok ir taip bus visa laika pakol nedasibaigs plunzeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki visi, reikia jūsų žinių, kad pagelbėtumėte. :) T-25 Vis tolyn vis blogyn kazkodėl vedasi, kai papumpuoju siurbli vedu,, ir po kokiu 5sek uzsiveda padirba 3-5sek ir uzgesta tai taip padarau kokius tris kartus kol eina normaliai. O siandien išvis vedu is kokio penkto karto vaziuoju ir jauciu jog slopsta ir net nebeina pavaziuot nes nebepriima gazo vos dirba. Kame problema gal kas zinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Pupsistai, pasakykit, kur žiūrėt, nuo ko pradėt...

kuro siurblys šlampa... net gerokai, matosi aplink pataško ir kai užgesini vienas lašiukas apačioj kabo...

Ačiū

yra padiles plunzeris ir praleidzia kura i siurblio korpusa ,isleisk is siurblio tepala ,nors ten jau tepalo dyzelino misinys ir pripilk norma tepalo ,po kazkurio laiko vel prades rasoti -pakartok ir taip bus visa laika pakol nedasibaigs plunzeris

na tarkim pasibaigė plunžeris? ką dabar daryt? visą siurblį keist ar remontuot? aš net nuimt jį bijočiau, kad paskui neįdėsiu taip kaip buvo :D

O kas remontuoja apie Vilnių, Uteną, Širvintas, Ukmergę?

O gal kas naują pirkot?

kiek kainuotų tikriausiai Lytagroj reikia paklaust...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pupsistai, pasakykit, kur žiūrėt, nuo ko pradėt...

kuro siurblys šlampa... net gerokai, matosi aplink pataško ir kai užgesini vienas lašiukas apačioj kabo...

Ačiū

yra padiles plunzeris ir praleidzia kura i siurblio korpusa ,isleisk is siurblio tepala ,nors ten jau tepalo dyzelino misinys ir pripilk norma tepalo ,po kazkurio laiko vel prades rasoti -pakartok ir taip bus visa laika pakol nedasibaigs plunzeris

na tarkim pasibaigė plunžeris? ką dabar daryt? visą siurblį keist ar remontuot? aš net nuimt jį bijočiau, kad paskui neįdėsiu taip kaip buvo :D

O kas remontuoja apie Vilnių, Uteną, Širvintas, Ukmergę?

O gal kas naują pirkot?

kiek kainuotų tikriausiai Lytagroj reikia paklaust...

nuimsi ir uzdesi tik nereikia bijoti,tai ka jau Moletuos nieks neremontuoja kuro aparaturos ,viso siurblio keisti neapsimoka -apie 500lt,o plunzeris 170+idejimas,reguliavimas apie 70
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki. Pavasarį savo t-25 įdėjau naują vairo kolonėlę (mechaninę). Pradirbau apie 160 moto/h ir laisvumas pasidarė pusė apsisukimo. Galvojau paveršiu ir bus gerai, bet kiek beveržčiau nei kiek nemažėja. Išsiardžiau šįvakar kolonėlę, guoliai visi lyg ir normaliai, o tarp slieko ir ašies yra kokių 2-3mm tarpas. Ir nesuprantu, nejau taip greit galėjo išdilt :icon-eek: Nežinau nei ko imtis, jau nervai nelaiko, 500lt kaip subinėj :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pavasarį savo t-25 įdėjau naują vairo kolonėlę (mechaninę). Pradirbau apie 160 moto/h ir laisvumas pasidarė pusė apsisukimo. Galvojau paveršiu ir bus gerai, bet kiek beveržčiau nei kiek nemažėja. Išsiardžiau šįvakar kolonėlę, guoliai visi lyg ir normaliai, o tarp slieko ir ašies yra kokių 2-3mm tarpas. Ir nesuprantu, nejau taip greit galėjo išdilt :icon-eek: Nežinau nei ko imtis, jau nervai nelaiko, 500lt kaip subinėj :icon-evil:
tikriausiai is kinietisko molio yra padarytas ,ka bepadarysi,uzjauciu,belieka tik keist ir tik kad pavasari nerasytum"rudeni idejau........."
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o bala žino kaip ten būtų... nu bet nejaugi lytagra tokį š... pardavinėja, kad nei pusė metų neišlaiko :icon-rolleyes: iš pradžių buvo lyg ir normaliai, o per paskutinį mėnesį tiesiog dienom didėjo laisvumas :icon-confused:
taip jau gaunasi ,bandyk ieskoti kur nors atskirai velenu ,o Lytagra gauna jau ir kinietiskos produkcijos,
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...