Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

sveiki,atleiskit kad trudau bet bandziau googlinti ir vis nerandu, ar galima i t-30(cia tas pats t-25 tas) ideti sorako(t-40) hidro siurbli, pupsiukui baigia jis uzlinkt o t-40 bent du geri metosi,ziurint atrodo tiktu bet gali but per ilgas bet gal kas bandete? nesinori veltui iminet ir deliot kaip sakant zaist kai darbai spaudzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo toks klausimėlis ar T25 atsparus šoniniam virtimui. Pas mane galiniai ratai susiaurinti iki minimumo.
Rusiskuose traktoriuose budavo lentele prikniedyta prie scitoko --- если трактор опрокидивается держи руль крепко -непригаи --- :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiruosiu nei ralyje dalyvauti , nei priekabu penkiatoniu nuo kalno nuleidineti, ariau laukeli 1ha, pries tai buvo suleksciuotos garstycios, tai po suleksciavimo atsirado tokie pakilimai vietomis iki 20 cm (mazdaug), tai kai viena rata varai vaga o kitas ant to pakilimo tai kazkaip nesmagiai jauciasi, beto kaip minejau pas mane ratai susiaurinti iki minimumo. Na ir del teisybes as tik pradedantis traktoristas :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei traktoriuks su kabina , tai jinai nejauku ispudi sudaro , atrodo tuoj versies . Yra teke kalno šlaita skersai art su MTZ82UK , savinikas(jo ir tas traktorius) sako : vaziuok , nevirs . Bet kai pasiuliau , paciam pabandyt , tai nenorejo vaziuot , tad sutarem jei apsivošiu , pretenziju nebus . Nu i neapvirtau ,bet kynkos pavirpejo kaip reikiant :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei traktoriuks su kabina , tai jinai nejauku ispudi sudaro , atrodo tuoj versies . Yra teke kalno šlaita skersai art su MTZ82UK , savinikas(jo ir tas traktorius) sako : vaziuok , nevirs . Bet kai pasiuliau , paciam pabandyt , tai nenorejo vaziuot , tad sutarem jei apsivošiu , pretenziju nebus . Nu i neapvirtau ,bet kynkos pavirpejo kaip reikiant :) .

Jo traktoriukas su kabina, o ji gana auksta, o ir as pats dvimetrinis. Tai gal todel ir atrodo taip baisokai.

Tiesa, Wydai diskutavome apie grupes keitima, pries kelias dienas suariau 1 ha laukeli, gavo variklis gerai apkrovos tai nei tepalo nedegino ir dumo nemete, o vakar buvau isvaziaves purksti, tai vel visas apsitepalavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperaturos gavo , jos ir turetu but bent 80C , kad variklis dirbtu normaliai . Bet kad jau taškos tepalais - negerai , šaltam varikliui leidziama padumyt (blogiau dega kuras) . Del ko tepalai , jau kalbejom .

Del temperaturos, tai net ariant auksciau 60 nepakilo, tik cia ar dacikas kaltas ar dar kas gali buti, beto "pridejus" ranka salia cilindru tikrai nesijaute kad labai karsta ora pustu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperatura , reik laikyt ne maziau 80C , dirbant gali iki 100-110C kilt . Kai arei (nesvarbu kad rode 60C , cia bendra variklio temp.) , deg.kameros temperatura , buvo aukstesne , del sudeginamo didesnio dyz.kuro kiekio (butent toji temp. ir turi itaka tam, kad sumazejo visos blogybbes) . O kai laikai varikliui , mano mineta 80C , tai ir deg.kameros bus aukstesne , esant maziau apkrautam varikliui(t.y. tokia prie kurios deg.procesas bus geresnis) . Dacikas , manyciau tvarkoj , delnais temperaturos šiaip nieks nematuoja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperatura , reik laikyt ne maziau 80C , dirbant gali iki 100-110C kilt . Kai arei (nesvarbu kad rode 60C , cia bendra variklio temp.) , deg.kameros temperatura , buvo aukstesne , del sudeginamo didesnio dyz.kuro kiekio (butent toji temp. ir turi itaka tam, kad sumazejo visos blogybbes) . O kai laikai varikliui , mano mineta 80C , tai ir deg.kameros bus aukstesne , esant maziau apkrautam varikliui(t.y. tokia prie kurios deg.procesas bus geresnis) . Dacikas , manyciau tvarkoj , delnais temperaturos šiaip nieks nematuoja :)

Degimo kameroje temperatura ariant padidejo tai tikrai nes visas tepalas nuo duslintuvo nudege ir duslintuvas liko svarus, bet dabar klausimas kaip ta temperatura islaikyti. dirbant lengvus darbus, o neariant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Degimo kameroje temperatura ariant padidejo tai tikrai nes visas tepalas nuo duslintuvo nudege ir duslintuvas liko svarus, bet dabar klausimas kaip ta temperatura islaikyti. dirbant lengvus darbus, o neariant.

Išmušt ventiliatoriui kas antra danty(joukas) :) . Originaliai , buna savotiska zaliuze , bet nepatogu laipiot kas kart . Gal ka sukonstruot , paciam irgi pamastau , kad is kabinos galetum valdyt . Orinukai varikliai , dykumose , karsto klimato zonose , todel ir pasiteisina , kad greit pasiekia darb.temperatura , anksciau maniau , kad del vandens trukumo juos ten dazniau naudoja :) . Ir dar , su šalto variklio problema , susiduria švaruoliai , nevalom del to ner bedu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Degimo kameroje temperatura ariant padidejo tai tikrai nes visas tepalas nuo duslintuvo nudege ir duslintuvas liko svarus, bet dabar klausimas kaip ta temperatura islaikyti. dirbant lengvus darbus, o neariant.

Išmušt ventiliatoriui kas antra danty(joukas) :) . Originaliai , buna savotiska zaliuze , bet nepatogu laipiot kas kart . Gal ka sukonstruot , paciam irgi pamastau , kad is kabinos galetum valdyt . Orinukai varikliai , dykumose , karsto klimato zonose , todel ir pasiteisina , kad greit pasiekia darb.temperatura , anksciau maniau , kad del vandens trukumo juos ten dazniau naudoja :) . Ir dar , su šalto variklio problema , susiduria švaruoliai , nevalom del to ner bedu :)

O ar gali buti kad persausas misinys (permazai kuro paduoda) todel ir nepakyla temperatura, nes suariau 1ha ir sunaudojau tik 18 l saliarkos (nors nezinau gal cia normaliai), beto juodo dumo nei ariant nei akejant is savo pupsio duslintuvo nesu mates.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Degimo kameroje temperatura ariant padidejo tai tikrai nes visas tepalas nuo duslintuvo nudege ir duslintuvas liko svarus, bet dabar klausimas kaip ta temperatura islaikyti. dirbant lengvus darbus, o neariant.

Išmušt ventiliatoriui kas antra danty(joukas) :) . Originaliai , buna savotiska zaliuze , bet nepatogu laipiot kas kart . Gal ka sukonstruot , paciam irgi pamastau , kad is kabinos galetum valdyt . Orinukai varikliai , dykumose , karsto klimato zonose , todel ir pasiteisina , kad greit pasiekia darb.temperatura , anksciau maniau , kad del vandens trukumo juos ten dazniau naudoja :) . Ir dar , su šalto variklio problema , susiduria švaruoliai , nevalom del to ner bedu :)

O ar gali buti kad persausas misinys (permazai kuro paduoda) todel ir nepakyla temperatura, nes suariau 1ha ir sunaudojau tik 18 l saliarkos (nors nezinau gal cia normaliai), beto juodo dumo nei ariant nei akejant is savo pupsio duslintuvo nesu mates.

pirmas klausimas kaip ariant kelintu ari ir ar sunkiasnes zemes pagaves dust pradeda ar kasasi,jai dusta padidink per du abarotus kura ta prasme varsta pasuk,o jai kasasi viskas ok,del dumo turetu kazkaip mest,bet kuro pasiema normaliai delto ir abejoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar gali buti kad persausas misinys (permazai kuro paduoda) todel ir nepakyla temperatura, nes suariau 1ha ir sunaudojau tik 18 l saliarkos (nors nezinau gal cia normaliai), beto juodo dumo nei ariant nei akejant is savo pupsio duslintuvo nesu mates.

Kas liecia Tavo traktorio dyz.aparaturos darba - ji puikiam stovy , saliaros sanaudos norm. , del to kad ir arimas su t25 , biski nuo "rimto" arimo skirias , dazniausai . Tad prie jokiu siurblio varztu - nagu nekišt . Del ko neuzkaista variklis kalbejom . Pats ka nori labai to "juodo dumo" :) , jis turi rodytis tik perkrovos metu - varikliui tai blogis , nuodegos , kuro pereikvojimas ir pan. . Ir pabaigai , nenešk nesamoniu apie "kad persausas misinys (permazai kuro paduoda) todel ir nepakyla temperatura" , cia ta pasaka ir be Taves, tikinciu - vezimais gali vezt :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar gali buti kad persausas misinys (permazai kuro paduoda) todel ir nepakyla temperatura, nes suariau 1ha ir sunaudojau tik 18 l saliarkos (nors nezinau gal cia normaliai), beto juodo dumo nei ariant nei akejant is savo pupsio duslintuvo nesu mates.

Kas liecia Tavo traktorio dyz.aparaturos darba - ji puikiam stovy , saliaros sanaudos norm. , del to kad ir arimas su t25 , biski nuo "rimto" arimo skirias , dazniausai . Tad prie jokiu siurblio varztu - nagu nekišt . Del ko neuzkaista variklis kalbejom . Pats ka nori labai to "juodo dumo" :) , jis turi rodytis tik perkrovos metu - varikliui tai blogis , nuodegos , kuro pereikvojimas ir pan. . Ir pabaigai , nenešk nesamoniu apie "kad persausas misinys (permazai kuro paduoda) todel ir nepakyla temperatura" , cia ta pasaka ir be Taves, tikinciu - vezimais gali vezt :) .

Del to nerimto arimo galeciau ir isizeisti, bet aisku cia pokstas, nes 1,6m garstycios viena karta pervaziuotos su lekstemis apsiare puikiausiai, nesimato jokiu styraciu galu. Pagaves kietesnes zemes traktoriukas dusta apie prasikasima jokiu minciu. Del taskomo tepalo per duslintuva jau seniau buvau nusprendes keisti grupe, bet va ariant nebuvo jokio tepalo taskymo ir tepalo deginimo, tai ir pradejau metytis gal problema dar kazkur kitur yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to nerimto arimo galeciau ir isizeisti, bet aisku cia pokstas, nes 1,6m garstycios viena karta pervaziuotos su lekstemis apsiare puikiausiai, nesimato jokiu styraciu galu. Pagaves kietesnes zemes traktoriukas dusta apie prasikasima jokiu minciu. Del taskomo tepalo per duslintuva jau seniau buvau nusprendes keisti grupe, bet va ariant nebuvo jokio tepalo taskymo ir tepalo deginimo, tai ir pradejau metytis gal problema dar kazkur kitur yra.

--- Jei sudegino tiek vadinasi turejo tiek sudegint -pagal mokslinius skaiciavimus maziausiai ima ant arimo kirovec k-701 ilgame dideliame lauke. pries grupe keiciant reikia praardyti paziureti gal voztuvo kreipiancioji kliba lizde ar voztuvas kliba .. gal ziedas sutrukes ...po to tik isitikinus kad nebetinka pirkti :icon-wink: siaip jis turetu buti visas apsiburbuliaves per ismetima tepalais- jei nedirba (forsunke) purkstukas dazniausia meta lauk per ismetima su baltu dumu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to nerimto arimo galeciau ir isizeisti, bet aisku cia pokstas, nes 1,6m garstycios viena karta pervaziuotos su lekstemis apsiare puikiausiai, nesimato jokiu styraciu galu. Pagaves kietesnes zemes traktoriukas dusta apie prasikasima jokiu minciu. Del taskomo tepalo per duslintuva jau seniau buvau nusprendes keisti grupe, bet va ariant nebuvo jokio tepalo taskymo ir tepalo deginimo, tai ir pradejau metytis gal problema dar kazkur kitur yra.

Nu ir ko cia zeistis , kad graziai apsiare reiskia, kad plugas tvarkingas ,apie gyli nieko nesako . Ariant buksavimas irgi blogis , tada jau kuro pereikvojimas , tad ir sioj vietoj viskas OK . Kad pridusta , be ryskesnio dumijimo , traktoriuks kiek pamenu is ES , tai ju ir siurblius sureguliuoja ,mazesniam kuro padavimui , kad i ES normatyvus labiau isipaisytu . Kuro siurbly nustacius didesnem kuro padavimui , jegos realiai tai padauges , bet tada ir traktoristas turi but "kvalifikuotas" t.y. sekti variklio apkrovos ir apsuku parametrus , ir neleist traktoriui dirbt perkrovos rezimais(todel kazkada , buvo ruosiami "traktoriu operatoriai" , kurie pagal ideja turejo , ta daryt) . Dabar gi kaip matom , kai kas su "prabuksavimais" , kas su "dumais" , nori dirbt - iseitis sakyciau teisinga "mazint kuro padavima" (nepatyres "vaznyciotojas"), o kai su "protu" ,dirbama , trumpalaike perkrova dideles bedos nepadaro . Ir su padidinta kuro norma . negalima perkraut variklio , daugiau kaip max. 70% , jo galios t.y. vos vos ryskesnis dumelis gali pasirodyt . Kazkaip taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperatura , reik laikyt ne maziau 80C , dirbant gali iki 100-110C kilt . Kai arei (nesvarbu kad rode 60C , cia bendra variklio temp.) , deg.kameros temperatura , buvo aukstesne , del sudeginamo didesnio dyz.kuro kiekio (butent toji temp. ir turi itaka tam, kad sumazejo visos blogybbes) . O kai laikai varikliui , mano mineta 80C , tai ir deg.kameros bus aukstesne , esant maziau apkrautam varikliui(t.y. tokia prie kurios deg.procesas bus geresnis) . Dacikas , manyciau tvarkoj , delnais temperaturos šiaip nieks nematuoja :)
cia viskas teoriškai aišku ,temperaturos ,režimai ,bet ponuli man paaiškink kad aš suprasciau praktiškai.pvz.aš noriu vartyt 1 ha šieno,tai kaip man pasiekti ta 80 laipsniu,tai ka specialiai šildyt lietlempe :D ,kiek dirbu -10 metu-,ir ariu ir kultivuoju su 25 nesu sukeles tokios temperaturos ,taip pat ir soroku,na su soroku ariant kultivuojant susikelia
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia viskas teoriškai aišku ,temperaturos ,režimai ,bet ponuli man paaiškink kad aš suprasciau praktiškai.pvz.aš noriu vartyt 1 ha šieno,tai kaip man pasiekti ta 80 laipsniu,tai ka specialiai šildyt lietlempe :D ,kiek dirbu -10 metu-,ir ariu ir kultivuoju su 25 nesu sukeles tokios temperaturos ,taip pat ir soroku,na su soroku ariant kultivuojant susikelia

Nu gerai nors, kad del temp. rezimu manau sutinkat ,"ponuli" :) , kad reikia palaikyt . Jei jau 10 meteliu su tokiais atidirbes , gal jau neturetu kilt tokiu klausimuku ? Sakyciau kazka , pries ventiliatoriu reiktu "subudavot" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia viskas teoriškai aišku ,temperaturos ,režimai ,bet ponuli man paaiškink kad aš suprasciau praktiškai.pvz.aš noriu vartyt 1 ha šieno,tai kaip man pasiekti ta 80 laipsniu,tai ka specialiai šildyt lietlempe :D ,kiek dirbu -10 metu-,ir ariu ir kultivuoju su 25 nesu sukeles tokios temperaturos ,taip pat ir soroku,na su soroku ariant kultivuojant susikelia

Nu gerai nors, kad del temp. rezimu manau sutinkat ,"ponuli" :) , kad reikia palaikyt . Jei jau 10 meteliu su tokiais atidirbes , gal jau neturetu kilt tokiu klausimuku ? Sakyciau kazka , pries ventiliatoriu reiktu "subudavot" :)

nieko aš nebudavojau ir nebudavosiu,25- am yra originalus žiedas kuris dedasi prieš turbina,bet aš aš jo negaliu det delto kad jis prieštaraus gamyklinei instrukcijai, jis dedamas kai lauke-5 :D ,ir tikrai netikiu kad jau taip visi laikytusi tu temperaturu,kad ir mano pavyzdyje del grebimo-kuro sanaudos sušildymui viršys kuro sanaudas grebimui,na atvirai prisipažink kad ir pats nebirbini traktoriaus vidury kiemo kad sukeltum temperatura,arba žiema kai reikia sniega valyt užsi.... kol sukelsi temperatura
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko aš nebudavojau ir nebudavosiu,25- am yra originalus žiedas kuris dedasi prieš turbina,bet aš aš jo negaliu det delto kad jis prieštaraus gamyklinei instrukcijai, jis dedamas kai lauke-5 :D ,ir tikrai netikiu kad jau taip visi laikytusi tu temperaturu,kad ir mano pavyzdyje del grebimo-kuro sanaudos sušildymui viršys kuro sanaudas grebimui,na atvirai prisipažink kad ir pats nebirbini traktoriaus vidury kiemo kad sukeltum temperatura,arba žiema kai reikia sniega valyt užsi.... kol sukelsi temperatura

Nu tai aisku , kad nebirbinu :) ka sukelt temp. , o del "budavojimo" , tai mastau ta prasme, kai lengvi darbai sunku susildyt iki norm. . Dabar kas liecia -"originalus žiedas ,prieštaraus gamyklinei instrukcijai, jis dedamas kai lauke-5" , o darbo temp. nepalaikymas 80-95C gam.instrukcijai kaip ? Cia ir yra vienas tu dalyku , kad nedadirbta sitoj vietoj , ta prasme bent is kabinos but valdymas , kokios tai storkes . Dabar gamintojas , apsidraude toj vietoj kad vasara variklio neperkaitinsi , jei pvz. grebi sau sieniuka su ziedu , baiges sumastai paleksciuot (manau numate , kad tinges gerb."varatokas" ,nueminet zieda :) , rezultate perkaitins varikli) . Uzsieniniu varikliu , o ir tarybinio auto ZAZ , manau zinai ,tokios sistemos yra , toj vietoj LTZ VTZ nera sektini . Ar seni laikai , turbut meni kai traktoristai kolukiniai, mesdavo lauk termostata , kad variklis nekaistu , daug dabar tokiu berasi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...