Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Sveiki, ka patartumete pirkti pupsa ar japonke. Reikalingas jis man tik kad apie 2 ha braskiu priziureti. Netgi kad aparti pasisamdyciau kaimyna su didesniu traktoriu. Ir koki svori galima pakabinti ant pupso galo.

as pats turu pupsa ir apsidirbu visus darbus dirbu zeme, sienapjute, arimas ir ziema malku vezimas ir man jo uztenka cia mano nuomone. :) ant galo apie 600kg jei klystu pataisys kiti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Kai išmeta džeržgia ar tiesiog iššoka į laisvą padėtį ir sustoja?

didžiausia tikimybė, kad fiksatorius.

Ar išmeta taip dažnai kad net dirbt neįmanoma ar pakenčiamai dar, tik kartais?

Ar sankabos pedalas per duobes važiuojant nešokinėja?

isoka i laisva padeti ir sustoja vel ijungi ir duodi gazo tik pavazuoji ir vel ismeta ir sustoja.

del sankabos pedalo nepastebejau ar nesokineja bet manau kad ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fiksatoriaus spyruoklėms dėžės dangčio kelt kiek žinau nereik. Man panašiai meta, tik išmetus džeržgia. O atbulinį norint kad neišmestų reikia ranka prilaikyt. Ydomu ar čia fiksatoriai ar jau kokiem guoliam labanakt? Be to meta 2 ir 3 pavarą, išmetus kol neįjungi 4 arba 1 ir nesujudini truputį tol išmesta pavara neįsijungia. Ir pvz kai išmeta 2 nevažiuoja ir 3 arba atvirkščiai. Kas gali būt? Gal kam nors taip jau buvę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas gali but jau senai ismesdavo pagreitintoja o dabar jau ir paletintoja ismeta kai kultivavau?
fiksatoriaus spyruokle bus supuvus

tai dangti reiks kel ir zuret kas ten yra nes pirma kart tik ardysiu

desinej dezes pusej yra du dangteliai pailgi vienas is sono kitas virsuj tai vat ta virsutini atsukus ir yra spyruokles kurios primyga fiksavimo šratus ,kiek man teko susidurti tai jos butent supuva ir nebespaudzia šrato
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fiksatoriaus spyruokle bus supuvus

tai dangti reiks kel ir zuret kas ten yra nes pirma kart tik ardysiudesinej dezes pusej yra du dangteliai pailgi vienas is sono kitas virsuj tai vat ta virsutini atsukus ir yra spyruokles kurios primyga fiksavimo šratus ,kiek man teko susidurti tai jos butent supuva ir nebespaudzia šrato

atidarau tai spyruokles ne viena ten nesupuvus visos tepaluotos ir geros tai kas tada gal buti dezej tad kazkas jau pasibaige?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fiksatoriaus spyruokle bus supuvus

tai dangti reiks kel ir zuret kas ten yra nes pirma kart tik ardysiudesinej dezes pusej yra du dangteliai pailgi vienas is sono kitas virsuj tai vat ta virsutini atsukus ir yra spyruokles kurios primyga fiksavimo šratus ,kiek man teko susidurti tai jos butent supuva ir nebespaudzia šrato

atidarau tai spyruokles ne viena ten nesupuvus visos tepaluotos ir geros tai kas tada gal buti dezej tad kazkas jau pasibaige?o tai jos primyga srata-fiksuoja padeti ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fiksatoriaus spyruokle bus supuvus

tai dangti reiks kel ir zuret kas ten yra nes pirma kart tik ardysiu

desinej dezes pusej yra du dangteliai pailgi vienas is sono kitas virsuj tai vat ta virsutini atsukus ir yra spyruokles kurios primyga fiksavimo šratus ,kiek man teko susidurti tai jos butent supuva ir nebespaudzia šrato

atidarau tai spyruokles ne viena ten nesupuvus visos tepaluotos ir geros tai kas tada gal buti dezej tad kazkas jau pasibaige?o tai jos primyga srata-fiksuoja padeti ar ne

gali but nezinau tikslai nes tik turu pupsi ir pirma kart cia viska nagrinejaus kaip cia veikia ir kas gali but ir klausu todel patyrusu pupsistu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...