Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Neisradinek nesamoniu pili ta rusiska tepala koks priklauso ir vaziuoji.... Arba perki geros firmos MINERALINI tepala ir leki.

Klampumą reikia žiūrėti, kad būtų panašus. O kai reikia užsukti variklį žiemą, tada paaiškėja, kam reikia pilti pusiau sintetinį ;) Bet žinoma, išvada viena - kas ką nori, tegul tas tą ir pila :)

Ziema ir prie -30 uzkuriu. eteris + kuro siurblio sildymas ir karteri pasildau su plytele + pakeitinimo zvakes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau jusu pagalbos, noreciau pirkti t-25, truputeli nupasakosiu stovi: nedazytas, tepalu nesimato beganciu, dureliu nera, lempos, posukiai, neveikia arba ju nera, padangos suskilineja, bet protektorius gana normalus, 1530moto/h, sunkiu darbu nedirbes, zodziu is isvaizdos reikia tvarkyt. Kaip manot kiek galima uz toki moket pinigu? Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau jusu pagalbos, noreciau pirkti t-25, truputeli nupasakosiu stovi: nedazytas, tepalu nesimato beganciu, dureliu nera, lempos, posukiai, neveikia arba ju nera, padangos suskilineja, bet protektorius gana normalus, 1530moto/h, sunkiu darbu nedirbes, zodziu is isvaizdos reikia tvarkyt. Kaip manot kiek galima uz toki moket pinigu? Aciu

aš rugsėji pirkau vieno šeimininko 1994 m. - savadarbė kabina be durų, visos šviesos ir posūkiai veikia, tepalai nebėga, padangos geros, m/h 1500 su padargais: bulvių kasama lenkiška arkline vienvagia, žoliapjove segmentine, vartytuvu, vagotuvu ir kultivatorium. mokėjau 8200 Lt

O kiek prašo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis kaip ir neparduoda, tik jam jis nebereikalingas, as pats sakiau kad galetum man parduoti, jei tau nebereikalingas,sako net nezino kiek tokie kainuoja, sake pagalvos. Tai ir nezinau kiek siulyti, kad man apsimoketu, siaip tai kaip paziuri autogide kokiam, tai eina jie virs 10 000, o jei dar graziai atrodo tai ir 14-15. Esu girdejes kad sitie traktoriukai labai patvarus ir ekonomiski, kuro atzvilgiu, ar tai tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis kaip ir neparduoda, tik jam jis nebereikalingas, as pats sakiau kad galetum man parduoti, jei tau nebereikalingas,sako net nezino kiek tokie kainuoja, sake pagalvos. Tai ir nezinau kiek siulyti, kad man apsimoketu, siaip tai kaip paziuri autogide kokiam, tai eina jie virs 10 000, o jei dar graziai atrodo tai ir 14-15. Esu girdejes kad sitie traktoriukai labai patvarus ir ekonomiski, kuro atzvilgiu, ar tai tiesa?

turiu jau 2 metus 1993 m. Dar reikėjo nemažai įdėt, kad eitų. Bet ekonomiškas ir jėgos yra. man atitiko visus poreikius turint 50 a ariamos ir 1,5 h pievų. Turiu 2 v plugą, kultivatorių, žemės frezą, priekabą, bulvių sodinamą, žolės smulkintuvą, grėblį-vartytuvą "Dobilas", buldozerį tai dirbu visus metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis kaip ir neparduoda, tik jam jis nebereikalingas, as pats sakiau kad galetum man parduoti, jei tau nebereikalingas,sako net nezino kiek tokie kainuoja, sake pagalvos. Tai ir nezinau kiek siulyti, kad man apsimoketu, siaip tai kaip paziuri autogide kokiam, tai eina jie virs 10 000, o jei dar graziai atrodo tai ir 14-15. Esu girdejes kad sitie traktoriukai labai patvarus ir ekonomiski, kuro atzvilgiu, ar tai tiesa?

nu tai eik ir siūlyk kokius 5000 Lt. neatiduos - po savaitės siūlyk 5,5 :)

žiūrėk ir suderėsit...

mano pardavėjas irgi nesiruošė pardavinėt, leptelėjo - 8- sakau reikia kiek nuleist atvažiuosiu po savaitės. Atvažiuoju - žiūriu - nepatenkintas, matyt kainas pasitikrino, o aš jau su tralu.... tai kad nepersigalvotų 200 pridėjau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat galvojau apie 5000, jei nesutiks tai dar bandysiu 6000, jei nesutiks tada is principo nepirksiu, gal veliau pats paskambys
tai jus paprašykit gal jums dar damokes -visai nupizdejot dykai norit gaut traktoriu

O tai ka ar pats, ne ieskai kuo pigiau?

pigiau tai pigiau arklys keturis tukstancius kainuoa -nebevarykit dievo dangun
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Kad tų presų visokių yra. Dirbom su t-25 ir welger ap-52 porą metų, tai vieną kar buvo perkaitęs kitas t-25 kuris nespėjo grėbt priešais presą.

Tikrai įmanoma dirbt su kitkiniu presu, tik tas welger ap-52 per didelis prie t-25, būna mažesnių/mažesnio našumo, nes su juo t-25 tiesiog šokinėja ir jei šieno koks gniužulas didesnis, nepraryja ir tenka sustoti, išjungt pavarą, kai praryja vėl važiuot, kartais ir užkišdavo - variklis neprasukdavo., T- 25 didžiausias minusas, kad darbinis priklausomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...