Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Belieka, nusišauti ,arba raitytis rankoves :) is tikro gal ne taip jau i baisu ,va to hermetiko liekanos - negerumas, gali kada islyst .

pirmadieni vaziuoju i Lytagra prisipirksiu filtru ir tikekimes problemos kaip nebuta, tik kiek to tepalo turi buti oro filtre

kuro filtrus ismeciau n.....i uzdejau opelio keiciama -su korpusu prisukimo ir papompavimu ir uzmirsau visus vamzdelius, nesandarumus ,taip pat padariau ir sorokui- sitiek svorio išmeciau :D

O kaip sitas patobulinimas veikia ziema, nes kalbejau su vienu kuris turi pasidares ant Belaruso tai sake kad su uzsalimu vargas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aš nesuprantu koks gali buti vargas ,visos uzsienietiškos mašinos vaziuoja ir gerai o jau traktorius ne :lol::lol::lol:

Na as irgi nesupratau, kaip cia gali buti, bet jis sake kad jam uzsala, tipo mazinoms po kapotu filtras randasi salia variklio gal silciau ar kaip. Taip ir likau nebesuprates ka daryti, nes dabar paskaiciavau kol kuras ateina nuo bako iki siurblio yra 17 sujungimu , uzsukimu, uzverzimu, tai vietos oro patraukti yra begale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aš nesuprantu koks gali buti vargas ,visos uzsienietiškos mašinos vaziuoja ir gerai o jau traktorius ne :lol::lol::lol:

Na as irgi nesupratau, kaip cia gali buti, bet jis sake kad jam uzsala, tipo mazinoms po kapotu filtras randasi salia variklio gal silciau ar kaip. Taip ir likau nebesuprates ka daryti, nes dabar paskaiciavau kol kuras ateina nuo bako iki siurblio yra 17 sujungimu , uzsukimu, uzverzimu, tai vietos oro patraukti yra begale.

O , tipo su orig.filtrais - neuzsala ? Sita teigini drasiai dedam i "mitu ir padavimu" , kategorija . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane bėdos su t-25 dėl oro kuro sistemoje jau senokai... Paskutiniu metu jau visai prastai, važiuoji, pradeda dusti... Lipi lauk... Atsuki varžta ir pumpuoji kol oras išeina, tuomet vėl priverži ir važiuoji toliau iki kito "astmos" priepolio... Gal žinot per kur dažniausiai oras pradeda lyst į kuro sistemą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane bėdos su t-25 dėl oro kuro sistemoje jau senokai... Paskutiniu metu jau visai prastai, važiuoji, pradeda dusti... Lipi lauk... Atsuki varžta ir pumpuoji kol oras išeina, tuomet vėl priverži ir važiuoji toliau iki kito "astmos" priepolio... Gal žinot per kur dažniausiai oras pradeda lyst į kuro sistemą ?

Originalus pajungimai ? Pradek nuo kuro bako , ziurek ta vamzdeli kur paima kura ,buna, kad virsui itruksta nuo vibracijos . Kai viskas sujungta teisingai , papuoles oras turi salintis , be problemu . Tai yra nieko neatsukinejant , specialai ileidziu oro i paemimo slangute(kad patikrint) , ir tik pompikes pagalba oras turi pasisalint . Jei taip nevyksta - klaidos sujungime .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane bėdos su t-25 dėl oro kuro sistemoje jau senokai... Paskutiniu metu jau visai prastai, važiuoji, pradeda dusti... Lipi lauk... Atsuki varžta ir pumpuoji kol oras išeina, tuomet vėl priverži ir važiuoji toliau iki kito "astmos" priepolio... Gal žinot per kur dažniausiai oras pradeda lyst į kuro sistemą ?

Originalus pajungimai ? Pradek nuo kuro bako , ziurek ta vamzdeli kur paima kura ,buna, kad virsui itruksta nuo vibracijos . Kai viskas sujungta teisingai , papuoles oras turi salintis , be problemu . Tai yra nieko neatsukinejant , specialai ileidziu oro i paemimo slangute(kad patikrint) , ir tik pompikes pagalba oras turi pasisalint . Jei taip nevyksta - klaidos sujungime .

labai neaiškus sujungimas tarp rupaus val filtro vamzdelio ir vamzdelio...-na filtras pritvirtintas prie bako o tas vamzdelis prie variklio ,variklis vibruoja o ten filtras ne- tai itruksta ta jungiamoji šlangele ir nieko negali suprast- i sezona keisdavau po šlangute
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauja baika :lol: , pirkau tachometra i t25 originalus buvo TX136, o Lytagroje dave TX135 (MTZ) aiskino kad tiks , bet man atrodo kad nelabai , gal teko kam susidurti gal galima kaip pritaikyti, nes ioriginalaus TX 136 niekur nerandu

Galvojo ,kad Tau jis tik skylei uzkist . A Tamsta kokios naudos is taxo lauki , man siaip but idomu suzinot , kokiais tikslais , taip sakant ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauja baika :lol: , pirkau tachometra i t25 originalus buvo TX136, o Lytagroje dave TX135 (MTZ) aiskino kad tiks , bet man atrodo kad nelabai , gal teko kam susidurti gal galima kaip pritaikyti, nes ioriginalaus TX 136 niekur nerandu

Galvojo ,kad Tau jis tik skylei uzkist . A Tamsta kokios naudos is taxo lauki , man siaip but idomu suzinot , kokiais tikslais , taip sakant ?

Na nesupratau su tokiu bolidu po kaima varineju o greicio nezinau :lol:

Purskiant aktualu zinoti kokiu greiciu vaziuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nesupratau su tokiu bolidu po kaima varineju o greicio nezinau :lol:

Purskiant aktualu zinoti kokiu greiciu vaziuoju

Na del pirmo punkto aisku - nenori baudos moket uz greicio virsijima . Del antro, na leiskim zinai jau kokiu vaziuoji grieciu purksdamas - na ir kas is to ?

Nezinodamas kokiu greiciu vaziuoji sunku pataikyti su ispurskiama norma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinodamas kokiu greiciu vaziuoji sunku pataikyti su ispurskiama norma

Uzskaitom :) , bet yra ir dar pora dalyku , tai kad zinai darb.veleno aps. (tas reikalinga kai kada) , motovalandu rodiklis (aptarnavimas) , na ir optimaliu variklio apsuku parinkimas dirbant sunkesnius darbus (taupo dyz.kura) .

Kita karta i egzamina ateisiu pasiruoses :lol:

Bet ar jis tinka taip ir nepakomentavote

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinodamas kokiu greiciu vaziuoji sunku pataikyti su ispurskiama norma

Uzskaitom :) , bet yra ir dar pora dalyku , tai kad zinai darb.veleno aps. (tas reikalinga kai kada) , motovalandu rodiklis (aptarnavimas) , na ir optimaliu variklio apsuku parinkimas dirbant sunkesnius darbus (taupo dyz.kura) .

Kita karta i egzamina ateisiu pasiruoses :lol:

Bet ar jis tinka taip ir nepakomentavote

Su mtz reduktorium , logiskai mastant, rodys teisingai variklio aps. , deja uz geiti, baudas turbut mokesi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Surinkau filtrus, nuorinau papompuodamas pompike ir be problemu uzsivede, bet man nepatiko kitas punktas, kai buvau isrinkes visus filtrus, taip pat buvau nusukes papompavimo pompos permatoma indeli, ta prasme kuras turejo isbegti is visu vamzduku ir indu, nes pompa stovi zemiausiame taske.

Papompavimo pompa (indeli) isvaliau ir surinkau tapacia diena, o filtrus surinkau ti po poros dienu, bet po poros dienu papompavimo indas buvo pilnas. Klausimas is kur atitekejo kuras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Surinkau filtrus, nuorinau papompuodamas pompike ir be problemu uzsivede, bet man nepatiko kitas punktas, kai buvau isrinkes visus filtrus, taip pat buvau nusukes papompavimo pompos permatoma indeli, ta prasme kuras turejo isbegti is visu vamzduku ir indu, nes pompa stovi zemiausiame taske.

Papompavimo pompa (indeli) isvaliau ir surinkau tapacia diena, o filtrus surinkau ti po poros dienu, bet po poros dienu papompavimo indas buvo pilnas. Klausimas is kur atitekejo kuras.

Kad ne is benz.koloneles , tai faktas :) . Pats turbut norejai paklaust , kaip galejo kuras uzpildyt systema , kai tipo viskas sandaru (o pompa , tuo metu neveikia) . Taip pat kaip ir su zarna , turbut esi leides skysti kai burna istrauki ora . O oras , nuo spaudimo kad ir menko , per ant smulkaus valymo esanti stuceriuka , kuris vadinamas debitiniu, (ji idemiai apziurejas , pamatytum 0,4mm, skylute) , tiu-tiu i baka . Turbut taip , pagal mane .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Surinkau filtrus, nuorinau papompuodamas pompike ir be problemu uzsivede, bet man nepatiko kitas punktas, kai buvau isrinkes visus filtrus, taip pat buvau nusukes papompavimo pompos permatoma indeli, ta prasme kuras turejo isbegti is visu vamzduku ir indu, nes pompa stovi zemiausiame taske.

Papompavimo pompa (indeli) isvaliau ir surinkau tapacia diena, o filtrus surinkau ti po poros dienu, bet po poros dienu papompavimo indas buvo pilnas. Klausimas is kur atitekejo kuras.

Kad ne is benz.koloneles , tai faktas :) . Pats turbut norejai paklaust , kaip galejo kuras uzpildyt systema , kai tipo viskas sandaru (o pompa , tuo metu neveikia) . Taip pat kaip ir su zarna , turbut esi leides skysti kai burna istrauki ora . O oras , nuo spaudimo kad ir menko , per ant smulkaus valymo esanti stuceriuka , kuris vadinamas debitiniu, (ji idemiai apziurejas , pamatytum 0,4mm, skylute) , tiu-tiu i baka . Turbut taip , pagal mane .

Kad netaip, visa kuro sistema buvo isardyta mano manymu galejo grizti tik is siurblio, nes ir pries isardyma uzvedant pagaudavo ir uzgesdavo, paskui tik po ilgo sukimo uzsikurdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar uzsikure , po to kai indas patapo pilnu ?

Kadangi pompavau kad isvaryti ora tai uzsikure gana neblogai, pagal mane siurbli turetu buti vostuvas kuris neleistu atgal grizti kurui, toks jausmas kad jis neveikia, bet neisivaizduoju kur jo ieskoti nes nisinori ardyti siurbli, nes paskui garantuotai nebesurinksiu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar uzsikure , po to kai indas patapo pilnu ?

Kadangi pompavau kad isvaryti ora tai uzsikure gana neblogai, pagal mane siurbli turetu buti vostuvas kuris neleistu atgal grizti kurui, toks jausmas kad jis neveikia, bet neisivaizduoju kur jo ieskoti nes nisinori ardyti siurbli, nes paskui garantuotai nebesurinksiu :lol:

Originaliai ,tai jis buna stuceriuke , tam kur is siurblio gryztam i pompike (nieko ten sudetingo ) . Jo funkcija palaikyt pastovu spaudima siurblio galvutej , is dalies kaip ir gyztamas. Idomu but ant foto pamatyt kas te per "kolxozas" pas Taves . Pas mane t40 , siurbele - UTN , tai kai ranka pompuoju , girdisi tylus zyzimas to voztuvelio , reiskias dirba .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar uzsikure , po to kai indas patapo pilnu ?

Kadangi pompavau kad isvaryti ora tai uzsikure gana neblogai, pagal mane siurbli turetu buti vostuvas kuris neleistu atgal grizti kurui, toks jausmas kad jis neveikia, bet neisivaizduoju kur jo ieskoti nes nisinori ardyti siurbli, nes paskui garantuotai nebesurinksiu :lol:

Paprasčiausiai nusipirk vienos krypties vožtuvėli kuris neleis kurui gryžt i baka ir pajung ant šlangelio kuris eina iš balo i kuro filtra, pigu ir paprasta, jeigu labai norisi žinot greiti tai buna kažkokie elektroniniai spidometrai dviračiam, girdėjau juos labai sėkmingai galima ir traktoriui susimontuot, prieš kelis metus šitame forume buvo aprašyta apie tai tik nežinau kurioje temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...