Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Bet ar uzsikure , po to kai indas patapo pilnu ?

Kadangi pompavau kad isvaryti ora tai uzsikure gana neblogai, pagal mane siurbli turetu buti vostuvas kuris neleistu atgal grizti kurui, toks jausmas kad jis neveikia, bet neisivaizduoju kur jo ieskoti nes nisinori ardyti siurbli, nes paskui garantuotai nebesurinksiu :lol:

Paprasčiausiai nusipirk vienos krypties vožtuvėli kuris neleis kurui gryžt i baka ir pajung ant šlangelio kuris eina iš balo i kuro filtra, pigu ir paprasta, jeigu labai norisi žinot greiti tai buna kažkokie elektroniniai spidometrai dviračiam, girdėjau juos labai sėkmingai galima ir traktoriui susimontuot, prieš kelis metus šitame forume buvo aprašyta apie tai tik nežinau kurioje temoje.

Tas , tai gal i taip . Bet "neleist kurui gryžt i baka" , zem.slegio pompikes darbas ir pareiga . Vel "kolxozas" ,kazkaip .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar uzsikure , po to kai indas patapo pilnu ?

Kadangi pompavau kad isvaryti ora tai uzsikure gana neblogai, pagal mane siurbli turetu buti vostuvas kuris neleistu atgal grizti kurui, toks jausmas kad jis neveikia, bet neisivaizduoju kur jo ieskoti nes nisinori ardyti siurbli, nes paskui garantuotai nebesurinksiu :lol:

Originaliai ,tai jis buna stuceriuke , tam kur is siurblio gryztam i pompike (nieko ten sudetingo ) . Jo funkcija palaikyt pastovu spaudima siurblio galvutej , is dalies kaip ir gyztamas. Idomu but ant foto pamatyt kas te per "kolxozas" pas Taves . Pas mane t40 , siurbele - UTN , tai kai ranka pompuoju , girdisi tylus zyzimas to voztuvelio , reiskias dirba .

Stai mano kolchozas, kur to stucerio ieskoti su vostuvu

post-12027-141521837916_thumb.jpg

post-12027-141521837916_thumb.jpg

post-12027-141521837919_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

post-13870-141521837921_thumb.png

O del tachometro turiu tokia minti, kad paprasciausiai nuo seno uzdesiu ant naujo ciferblata ir viskas. Jei nusisnekejau garsiai nesijuokit

Man rodos , kad ju reduktoriai skirias , jei ne tai turetum teisingas aps. ir moto/val , purskima gal geriau skaiciuot pagal darb. veleno 540aps/min ir pavara kuria ta darba darai . paziurek ant seno taxo , kada duoda sias apsukas , ir tokiom variklio apsukom dirbk . Kas del kolxozo man ta vieta idomi .

post-13870-141521837922_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]kolxozas.png[/attachment]
O del tachometro turiu tokia minti, kad paprasciausiai nuo seno uzdesiu ant naujo ciferblata ir viskas. Jei nusisnekejau garsiai nesijuokit

Man rodos , kad ju reduktoriai skirias , jei ne tai turetum teisingas aps. ir moto/val , purskima gal geriau skaiciuot pagal darb. veleno 540aps/min ir pavara kuria ta darba darai . paziurek ant seno taxo , kada duoda sias apsukas , ir tokiom variklio apsukom dirbk . Kas del kolxozo man ta vieta idomi .

Buvau isardes tachometrus is pirmo zvilgsnio tai viduriai visiskai vienodi, man atrodo kad MTZ'oke pats troselio sukimas, nuo variklio, lyginant su t25 yra letesnis, todel daugiau ir "telpa" ant ciferblato (MTZ'okinio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kolxoziuko failiuks matomas ? Tas tavo voztuvas panasus kaip UTN siurbeles , tokiu buna pirkt , ir dirba jie gerai .

Matomas, bet sitas suvirinimas yra ant padavimo tai jis galetu tik oro patraukti,

Ta kolxoza , naikint, i pasidaryt viska kaip priklauso . Pradziai parsisiusk knyga , jei jos neturi . Ir pagal ja tvarkyk , i bus Gut . Del taxo manau busi teisus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki, pas mane traktoriuke reversas yra ant pavaru svirteles, ar imanoma perdaryti (be ypatingai dideliu pastangu), kad reversas butu ant atskiros svirteles.

taip imanoma reika nusipirkt virsiu su dvien ricagais ir isidesi nes as pats isidejes esu yra lytagroj arba bet kuroj zemes ukio dalim kur prekauja nes as is savo miesto nusipirkau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane traktoriuke reversas yra ant pavaru svirteles, ar imanoma perdaryti (be ypatingai dideliu pastangu), kad reversas butu ant atskiros svirteles.

taip imanoma reika nusipirkt virsiu su dvien ricagais ir isidesi nes as pats isidejes esu yra lytagroj arba bet kuroj zemes ukio dalim kur prekauja nes as is savo miesto nusipirkau

Aciu, bandysiu keisti, nes su vienu ziauriai nepatogu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane traktoriuke reversas yra ant pavaru svirteles, ar imanoma perdaryti (be ypatingai dideliu pastangu), kad reversas butu ant atskiros svirteles.

taip imanoma reika nusipirkt virsiu su dvien ricagais ir isidesi nes as pats isidejes esu yra lytagroj arba bet kuroj zemes ukio dalim kur prekauja nes as is savo miesto nusipirkau

Aciu, bandysiu keisti, nes su vienu ziauriai nepatogu

tai del to ir keiciau nes jei i prieki ir atgal daznai tai uzknisa perjunginet pavaras :icon-evil: o dabar :eusa-clap::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane traktoriuke reversas yra ant pavaru svirteles, ar imanoma perdaryti (be ypatingai dideliu pastangu), kad reversas butu ant atskiros svirteles.

taip imanoma reika nusipirkt virsiu su dvien ricagais ir isidesi nes as pats isidejes esu yra lytagroj arba bet kuroj zemes ukio dalim kur prekauja nes as is savo miesto nusipirkau

Ir nereikia nieko su dantračiais daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane traktoriuke reversas yra ant pavaru svirteles, ar imanoma perdaryti (be ypatingai dideliu pastangu), kad reversas butu ant atskiros svirteles.

taip imanoma reika nusipirkt virsiu su dvien ricagais ir isidesi nes as pats isidejes esu yra lytagroj arba bet kuroj zemes ukio dalim kur prekauja nes as is savo miesto nusipirkau

Ir nereikia nieko su dantračiais daryt?

ne nereikia jokiu dantraciu tik ricagus is vieno dvi idedi ir visks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad butu paprasciau ardyti (paremontuoti,pareguliuoti,paziureti) ateityje , kiti persipjauna dangti perpus. Savaime aisku , nepamirsk , kad reikia pagalvot apie uzsandarinima per ta pjuvi :icon-wink: .

Pvz as dziaugiuosi prie to pascio susidejes lankscias slangas (vietoje vamzdeliu). Dabar norint nukelt dangti labai patogus ir greitas priejimas ir nereikia visko atsisukinet ;)

post-1866-141521838036_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susiduriau su tokia problema jog perjungus pavara iš 4 į 6 ar tiesiog pajudant iš vietos 4 pavara ir atleidus sankaba pasigirsta nemalonus garsas dėžėje (tarsi praslystu krumpliaraciai), gal kam teko susidurti su tokia problema? dar ypač tai girdisi kai pvz tempu priekaba pilna pakrauta ir iš 4 i 6 pavara dar ilgiau tai girdisi, tik vaziuojant vidut ar didziausiu garsu nk nesigirdi, kaip ir minejau girdisi tik tuo momentu kai atleidziu sankaba

tai gal kas nors esat susidure

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki. Nusikėliau dangtį pavarų dėžės, ir pastebėjau kad pavarų perjungimo velenėlių slankikliai juda po 2-3 mm ant velenėlio. Turbūt laisvumo neturėtų būt?

Mesdavo pavaras prieš tai, pasirodo atsiveržus veržlė nuo veleno kur išeina į dešinę pusę su 6 šlicim (tipo darbinis)....

Ir dar klausimas, kiek dėžėj tepalo pilasi ir ką pilat? ar pilt tep-15 ar nigrolą?

Ir krumpliaračiai kurie susijungia su pirminiu velenėliu, ar ten turi būt standžiai ar gali būt tarp jų laisvumas? :icon-rolleyes:

Dėkuj už atsakymus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...