Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

@agronoms @dzipas  Nuoširdžiai stebinate mane savo pasisakymais, atrodot kaip iš kokio urvo išlindę ir šviesą pirmą kartą pamatę.
          Pasidalinau šiuo pastebėjimu nes manau, kad visuomenė per mažai apie tai kalba, ir niekas apie tai net nesusimąsto kaip kartais jaučiais ūkininkai. Pripažinkime, kad savo kolegų ūkininkų tarpe turime ne vieną pažystamą kuris dažnai kalba negatyviai, kaip pavargo, kaip viskas blogai, kaip nesiseka, kaip ji kiti apgaudinėja, kaip ji nemato perspektyvos ateityje. Tai yra emocinio ir psichologinio nuovargio požymiai. 
  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

@agronoms @dzipas  Nuoširdžiai stebinate mane savo pasisakymais, atrodot kaip iš kokio urvo išlindę ir šviesą pirmą kartą pamatę.
          Pasidalinau šiuo pastebėjimu nes manau, kad visuomenė per mažai apie tai kalba, ir niekas apie tai net nesusimąsto kaip kartais jaučiais ūkininkai. Pripažinkime, kad savo kolegų ūkininkų tarpe turime ne vieną pažystamą kuris dažnai kalba negatyviai, kaip pavargo, kaip viskas blogai, kaip nesiseka, kaip ji kiti apgaudinėja, kaip ji nemato perspektyvos ateityje. Tai yra emocinio ir psichologinio nuovargio požymiai. 
  

Daug kas ką kalba.Čia įprastas lietuvio bruožas-dega kaimyno tvartas,taip gera žiūrėti...Kas dėl bėdavojimų,tai yra natūralu kad kažkam sekasi,kažkam nesiseka.Kam nesiseka,tas bankrutuoja(aš niekam to nelinkiu)toks jau mūsų kapitalistinis gyvenimas,ypač Lietuvoj.Vienas kitam už centą gali gerklę perkast.Kas dar dėl nesisekimo.Nesiseka čia,tai gal reikia tada  užsiimti kažkuo kitu?Nesisekė pvz.tamstai Želsvoj,nesisekė ministerijoj,nesisekė ūkininkaut...Peršasi kokia išvada?Na aš žmogus tolerantiškas,nereikšiu savo nuomonės viešai,bet man ir be mokslinių straipsnių kaip ir viskas aišku...Bet nenusiminkim,HIKOS mus išgelbės.Ūkininkus nuo bankroto ir psichologinio nuovargio ir  seksualinio smurto,patį nuo neturto...P.s.Gal mes ir iš urvo,bet urve šilta ir jauku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Daug kas ką kalba.Čia įprastas lietuvio bruožas-dega kaimyno tvartas,taip gera žiūrėti...Kas dėl bėdavojimų,tai yra natūralu kad kažkam sekasi,kažkam nesiseka.Kam nesiseka,tas bankrutuoja(aš niekam to nelinkiu)toks jau mūsų kapitalistinis gyvenimas,ypač Lietuvoj.Vienas kitam už centą gali gerklę perkast.Kas dar dėl nesisekimo.Nesiseka čia,tai gal reikia tada  užsiimti kažkuo kitu?Nesisekė pvz.tamstai Želsvoj,nesisekė ministerijoj,nesisekė ūkininkaut...Peršasi kokia išvada?Na aš žmogus tolerantiškas,nereikšiu savo nuomonės viešai,bet man ir be mokslinių straipsnių kaip ir viskas aišku...Bet nenusiminkim,HIKOS mus išgelbės.Ūkininkus nuo bankroto ir psichologinio nuovargio ir  seksualinio smurto,patį nuo neturto...P.s.Gal mes ir iš urvo,bet urve šilta ir jauku...

Ačiū už rūpestį, bet dar vieną įmonę praleidai kur aš dirbau pagal tave ir ten man turėjo nesisekti :D Šiaip jei dėmesį sugebėsi išlaikyti pasižiūrėk šį video. Jei kantybės neturėsi tai bent nuo  29 min. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Daug kas ką kalba.Čia įprastas lietuvio bruožas-dega kaimyno tvartas,taip gera žiūrėti...Kas dėl bėdavojimų,tai yra natūralu kad kažkam sekasi,kažkam nesiseka.Kam nesiseka,tas bankrutuoja(aš niekam to nelinkiu)toks jau mūsų kapitalistinis gyvenimas,ypač Lietuvoj.Vienas kitam už centą gali gerklę perkast.Kas dar dėl nesisekimo.Nesiseka čia,tai gal reikia tada  užsiimti kažkuo kitu?Nesisekė pvz.tamstai Želsvoj,nesisekė ministerijoj,nesisekė ūkininkaut...Peršasi kokia išvada?Na aš žmogus tolerantiškas,nereikšiu savo nuomonės viešai,bet man ir be mokslinių straipsnių kaip ir viskas aišku...Bet nenusiminkim,HIKOS mus išgelbės.Ūkininkus nuo bankroto ir psichologinio nuovargio ir  seksualinio smurto,patį nuo neturto...P.s.Gal mes ir iš urvo,bet urve šilta ir jauku...

@agronoms Galiu tave nuraminti, kad neturėjau nesėkmingų metų nuo tada kai pradėjau ūkininkauti. Mano sėkmės receptas, žinios, planavimas ir investicijų valdymas kiekvieno lauko lygiu. O HIKOS tai tik įrankis ūkininkauti išmaniau.  Screenshot2023-10-12at23_31_43.thumb.png.8ba0d2848a30b092c49d2df8b8bcc506.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

@agronoms @dzipas  Nuoširdžiai stebinate mane savo pasisakymais, atrodot kaip iš kokio urvo išlindę ir šviesą pirmą kartą pamatę.
          Pasidalinau šiuo pastebėjimu nes manau, kad visuomenė per mažai apie tai kalba, ir niekas apie tai net nesusimąsto kaip kartais jaučiais ūkininkai. Pripažinkime, kad savo kolegų ūkininkų tarpe turime ne vieną pažystamą kuris dažnai kalba negatyviai, kaip pavargo, kaip viskas blogai, kaip nesiseka, kaip ji kiti apgaudinėja, kaip ji nemato perspektyvos ateityje. Tai yra emocinio ir psichologinio nuovargio požymiai. 
  

Nu taip mes gi is kaimo - ne taip kaip jus ten Vilniaus fetisistai - islendam is urvo, pakinkom arkli ir keikdamiesi einam arti vagos. O taves neliudina ka visuomene mano apie tamsta kaip buvusi vicika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , dzipas pranešimas:

Nu taip mes gi is kaimo - ne taip kaip jus ten Vilniaus fetisistai - islendam is urvo, pakinkom arkli ir keikdamiesi einam arti vagos. O taves neliudina ka visuomene mano apie tamsta kaip buvusi vicika?

Jei atvirai mane vertina puikiai, aš dėl to džiaugiuosi ir neturiu dėl ko jaudintis. O kas sako, kad nevertina matyt pavydi arba manęs visai nepažysta. 
      @dzipas jei tau labiau patinka politikai besišypsantys veidmainiai prašau tavo bendravimo pasirinkimas, matyt tau tokie yra priimtesni :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Jei atvirai mane vertina puikiai, aš dėl to džiaugiuosi ir neturiu dėl ko jaudintis. O kas sako, kad nevertina matyt pavydi arba manęs visai nepažysta. 
      @dzipas jei tau labiau patinka politikai besišypsantys veidmainiai prašau tavo bendravimo pasirinkimas, matyt tau tokie yra priimtesni :D

Kad jūsų įžvalgos labai jau pro šalį, nuolatos. Tai taip ir gali vertinti…Matau,  kad daigeliau net atsibodo skaityti ir diskutuoti, bet pats aktyvumo neprarandate. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Jei atvirai mane vertina puikiai, aš dėl to džiaugiuosi ir neturiu dėl ko jaudintis. O kas sako, kad nevertina matyt pavydi arba manęs visai nepažysta. 
      @dzipas jei tau labiau patinka politikai besišypsantys veidmainiai prašau tavo bendravimo pasirinkimas, matyt tau tokie yra priimtesni :D

Tamsta vertina daugelis net ne nuliui, o i minusa kaip ir tamstos saika. Kita vertus gali buti kad kazkoks burelis tos pacios saikos tamstai sypsosi ir sako maladiec, o is tikro ..... Man patinka politikai kurie vykdo tautos o ne saujeles uzsispyrusiu veikeju.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

@kestoxs O galima konkrečiau kas yra pro šalį, prašyčiau nuo 2018 metų. nuo tada kai pradėjau kabėti apie žemės ūkio skaitmenizaciją, apie verslo logiką ūkininkavime, kalbėjau apie problemas ir iššukius su kuriais susiduria ūkininkai. Duomiuosi technologijomis, DI, ir kitais moderniais instrumentais kurios būtų galima pritaikyti žemės ūkyje, investuoju į tai kuo aš tikiu. Taip pat rašau komentarus, dalinuosi pastebėjimais kam įdomu tas skaito kam ne tai kiekvieno pasirinkimas. 
Man patinka tai ką aš darau dėl to ir neprarandu aktyvumo. Vieni gali rašyti apie maistą, kiti apie automobilius, o aš rašau apie skaitmenines technologijas žemės ūkyje. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , dzipas pranešimas:

Tamsta vertina daugelis net ne nuliui, o i minusa kaip ir tamstos saika. Kita vertus gali buti kad kazkoks burelis tos pacios saikos tamstai sypsosi ir sako maladiec, o is tikro ..... Man patinka politikai kurie vykdo tautos o ne saujeles uzsispyrusiu veikeju.  

Artėja rinkimai nepamiršk savęs įsirašyti į rinkimų sąrašus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skaitmenizacija skaitmenizacija....... skaitmeninimas.... "visi taip susirūpine PADĖJIMU" visur diegiamos kameros technologijos, renkami duomenys... vienaip ar kitaip surenkami duomenįs jie apdorojami sukirstomi  surūšiuojami, jų panaudojimo galimybės... net nežinau ar turi kokia nors ribas. tie kas prieina prie viso šio gėrio gali tapti vos ne pusdieviais :)

bet iki tos beribės informacijos ir galutinių produktų reikia padirbėti ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, kulka pranešimas:

skaitmenizacija skaitmenizacija....... skaitmeninimas.... "visi taip susirūpine PADĖJIMU" visur diegiamos kameros technologijos, renkami duomenys... vienaip ar kitaip surenkami duomenįs jie apdorojami sukirstomi  surūšiuojami, jų panaudojimo galimybės... net nežinau ar turi kokia nors ribas. tie kas prieina prie viso šio gėrio gali tapti vos ne pusdieviais :)

bet iki tos beribės informacijos ir galutinių produktų reikia padirbėti ar ne.

Taip tu esi teisus, darbo čia yra tikrai ne mažiau nei pas tikrą ūkininką laukuose. Vienaip ar kitaip technologijos ateina ir jų skverbtis yra jaučiama visose srityse, Išmanūs traktoriai, (turiu galvoje kad gamintojas viską žino apie savo traktorių ir jo naudojimo įpatumus), išmanūs padargai, sėjamosios, trąšų barstytuvai, purkštuvai. Kiekvieną kartą keičiant techiką į naują galima pastebėti kiek to skaitmeninio formato ateina į ūkį. Aš nemanau, kad technologijos gali pakenkti ūkininikui, labiau įžvelgiu dar neatrastų galimybių kurias ūkininkas galėtų pritaikyti ateityje. Geriausias to pavizdys yra amerikos FBN ūkininkų tinklas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, ceck pranešimas:

Retai beužsuku paskaitinėt šio forumo, bet kai randu laiko visada paskaitinėju ir galvoju dar ši tema ne šiukšlyne 🙄 bet pasirodo rado savo vietą ;)

Ačiū,  kad užsuki dar paskaitinėti galėtum dažniau ir parašyti į temą. Lietuvos ūkininkai domisi naujovėmis čia ne paslaptis, tik viešai apie tai nekalba, nežinau kodėl yra toks aukštas tas drovumo lygis, o gal baimė pasirodyti prieš kitus ūkininkus , kad būti ir kitoks požiūris. Na nesvarbu, kartais tam reikia tiesiog daugiau laiko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Naujasis žemės ūkio sezonas yra puiki galimybė pradėti iš naujo, su naujomis idėjomis ir geresne organizacine veikla. Planavimas yra esminis veiksnys sėkmingai žemės ūkio veiklai, nes jis leidžia tinkamai pasiruošti pavasario darbams.

Viena iš svarbiausių dalykų planuojant naują žemės ūkio sezoną yra susiplanuoti sėklas, trąšas, pesticidus ir darbų apimtis. Tai padeda užtikrinti efektyvumą bei pasiekti maksimalų pelningumą. Norint pasiekti gerų rezultatų, reikia atsižvelgti į skirtingus veiksnius: dirvožemio sąlygas, klimato pokyčius ir augalinių ligų bei kenkėjų prevenciją.

Tam tikslui pasiekti gali padėti Hikos - pažangus planavimo įrankis žemdirbiams. Naudojant Hikos galima lengvai ir efektyviai suplanuoti visus būtinus žingsnius ir resursus reikalingus pavasariniams žemės ūkio darbams. Tai apima svarbių duomenų analizę, prognozes bei patarimus siekiant maksimizuoti pelną ir optimizuoti darbo procesą.

Tinkamai pasiruošę naujam žemės ūkio sezonui ir naudodamiesi Hikos, galėsite efektyviai organizuoti savo veiklą, užtikrinti pelningumą ir pasiekti gerų rezultatų. Neleiskite šiai galimybei praeiti pro šalį - pradėkite planuoti savo žemės ūkio veiklą jau dabar!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , AG Paulius pranešimas:

Naujasis žemės ūkio sezonas yra puiki galimybė pradėti iš naujo, su naujomis idėjomis ir geresne organizacine veikla. Planavimas yra esminis veiksnys sėkmingai žemės ūkio veiklai, nes jis leidžia tinkamai pasiruošti pavasario darbams.

Viena iš svarbiausių dalykų planuojant naują žemės ūkio sezoną yra susiplanuoti sėklas, trąšas, pesticidus ir darbų apimtis. Tai padeda užtikrinti efektyvumą bei pasiekti maksimalų pelningumą. Norint pasiekti gerų rezultatų, reikia atsižvelgti į skirtingus veiksnius: dirvožemio sąlygas, klimato pokyčius ir augalinių ligų bei kenkėjų prevenciją.

Tam tikslui pasiekti gali padėti Hikos - pažangus planavimo įrankis žemdirbiams. Naudojant Hikos galima lengvai ir efektyviai suplanuoti visus būtinus žingsnius ir resursus reikalingus pavasariniams žemės ūkio darbams. Tai apima svarbių duomenų analizę, prognozes bei patarimus siekiant maksimizuoti pelną ir optimizuoti darbo procesą.

Tinkamai pasiruošę naujam žemės ūkio sezonui ir naudodamiesi Hikos, galėsite efektyviai organizuoti savo veiklą, užtikrinti pelningumą ir pasiekti gerų rezultatų. Neleiskite šiai galimybei praeiti pro šalį - pradėkite planuoti savo žemės ūkio veiklą jau dabar!

Planuoji, planuoji, o tada sausra arba krūšą, arba abu ir baigta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , AgroP pranešimas:

Planuoji, planuoji, o tada sausra arba krūšą, arba abu ir baigta.

Klimato pokyčiai gali turėti nepageidaujamų padarinių žemės ūkiui, tačiau ekonominis nestabilumas ir ūkio finansai ne ką yra svarbiau už gamtos išdaigas. 
      Net neabejoju, kad ir taip vienoks ar kitoks planas yra daromas šiandien ūkiuose. 
    

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , JCB pranešimas:

Tai planavom ir planuosim ar galvoji kad čia dundukai tie ūkininkai nieko nesupranta....

JCB - o kas sako, kad Dundukai ? planavimą gali atlikti labai įvairiai, ir ant lapo, excel, ar HIKOS sistemoje, apie tai aš šiandien kalbu. Kad kiekvienas pasirenka savo planavimo būdą. Iš principo keistas tavo požiūris, kad ką kiti daro tai šūdas, o ant lapo pabraižyta lentelė yra žemės ūkio verslo stebūklas. :D
   Pagal tave Lietuvos ūkininkai yra unikumai kuriems nieko nereikia, aukščiausios žemės ūkio evoliucijos taškas. O likusi pasaulio dalis ūkininkų - lochai kurie nieko nesupranta, jiems visko reikia konsultacijų, ūkio valdymo sistemų, skaitmeninių dirvožemių tyrimų, palydovinės informacijos, biomasės žemėlapių, VRA žemėlapių, duomenų analitikos, derliaus pardavimo paslaugų, ligų prognozinių modelių, verslo valdymo paslaugų ir t.t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , AG Paulius pranešimas:

Tai taip ir nesuprantu,  planuoti reikia ar nereikia? :D Ar tenkina situacija kaip ponas dievas duos. 

planuodavom prieš kokius 20 metu...  o su patirtimi  ateina intuicija, sveikas protas ir improvizacija galimybėmis ir  aplinkybemis ...tad tas planas(greičiau vektorius) koreguojasi kasdien... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...