Jump to content

Recommended Posts

O kaip tau atrodo kodėl pas mane strip till, o ne no till.

Sulyginkit agregatų sudėtingumą to ir to.

Kadangi aš tą koją pažįstu nuo 2007 metų ir neturėjau problemų su ja, tai ir nesiblaškiau.

Aš nelyginu nieko, tik atkreipių dėmesį į tai kas akivaizdu.

Dažnai tobula tai kas paprasta, argi ne taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , voras pranešimas:

O kaip tau atrodo kodėl pas mane strip till, o ne no till.

Sulyginkit agregatų sudėtingumą to ir to.

Kadangi aš tą koją pažįstu nuo 2007 metų ir neturėjau problemų su ja, tai ir nesiblaškiau.

Aš nelyginu nieko, tik atkreipių dėmesį į tai kas akivaizdu.

Dažnai tobula tai kas paprasta, argi ne taip

Tai ta ir sakau, lygini striptilo paprastumą su šiek tiek sudetingesniu, tiksliau visai kitokiu no till. Vienas sujudina dirvą praktiškai per visą savo plotį, kitu atveju siekiama low disturbance. Sunku palyginti žalia su pukuotu. Paprasčiausia iš no tillu turbūt avatar, visos kitos panašios į weaving arba dar sudėtingesnės. Kodėl buvo paminėta skusta dirva? Manau nori parodyti, kad diskai ir tokioje dirvoje nestoja, kaip kad gali nutikti kitoms sėjamosios. 

Apskritai, per tiek metų niekaip nepriprantu prie tų kartais, nesibaigiančių, emocingų gelžgalių aptarimų. Gal ne tą profesiją pasirinkau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Disko kampas kaip 750. Nors vizuliai avataras gal ir stipriau atrodo.

kad nėra vienos tiesos. Buvau pas tokį ūkį, sako pirksiu spiritą, nes kalbėjau su avataro savininku, baisiai gailis pirkęs, kažkas ten lūžta, nelaiko. Kitiem gi puikiausia sėjalka. Tai kaip ten bebūtų, paskutinis žodis vis tiek tenka pačio galvai.

Šiaip kas įstrigo po avataro sėjimo į arimą, tai kokio tygumo pasėlis, kaip privoluotas. Matomai sėjos padėjimo gylis praktiškai idealus per visą plotį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-04 at 12:08, TechnikosPrekyba pranešimas:

Būtinai. Mielai sudalyvausime visuose įšukiuose. Labai norėtume stoti į lauką su visais konkurentais. Kurie gali pasiūlyti pakabinamas tiesioginės sėjos 3 METRŲ sėjamasias su trąšomis (kad klasė būtų vienoda ir galima būtų įvertinti visus +-). Taip pat norėsime išbandyti savo tiesioginės sėjos ir kitų tiesioginės gamintojų sėjamasias minimalaus dirbimo lauke (po skutimo). :-)

Va čia jau kalba.

skutima galiu suorganizuot.

Bet galintis teks be trąšų. Kad lygios sąlygos būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Vilius pranešimas:

Vistiek ši sėjamoji neiterps sėklos i švarią vagutę bus ispaustų šiaudų, o tai netinka nei no tille nei striptille, tik noragas gali padaryt švarią sėklos guoliavietę. 

Siūlau visiems paklausyti šito seminaro ir pabandyti suprasti apie ką pasakoje 25 metus notille dirbantis ūkininkas. Seminaras apie piktžolių kontrole notille. Dauguma lentelių yra moksliškai pagrystų ir galima rasti google. Sėkmės. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...