Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Maniškis 213aj vardinė galia, tampom sėjama vederi 4 metru su dirbimu diskiniu be problemu, 4 metru kockerling prikabinama noragini skutika ir 4metru diskini skutika tai šitiem darbam jo pilnai pakanka, kitu darbu tai beveik nemates, tiesa keleta kartu 6metru germinatoriu tampė, dar esam bande lemkena karata 4 metru prikabinama ir 3 metru pakabinama karata teko pusdieni nešiot. Dabar 1200moto val tai dar kol kas nebuvo bėdu.

Aciu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pasirodo radaras uzlinkes yra, gal zinot kur gauti pigesni nes naujas 400 +pvm, arba kam garantinis galetu su chalturit

Tie radarai gal visur panašūs eina. Man buvo užlinkęs sėjamosios, tai išardžiau, radau ten pusė stiklinės vandens. Nežinau net iš kur, gal iš kondensato, nes viskas ten sandariai užsmaluota yra, arba Lytagra savo padargus sandėliuoja kokiam prūde po vandeniu. :icon-mrgreen:  Žodžiu pradžiovinau ant boilerio gerai, supurškiau kontakteriu, surinkau ir vėl į trąsą. Lyg šiol jau gal 5 metai be problemų. Jei jau vis tiek nebeveikiantis verta praardyti išsiaiškint ar nebus ko nors panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir atrodo geriau, bet iš tikro Dual Command dėžė tai prastesnė už Electro Command. Dual Command iš tikro yra 12x12 ir du pusbėgiai. Tai jau masikuotis rankom perjunginėjant pavaras (dvi svirtys) ir sankabą minkyti reikės kaip reikiant. O Electro Command 4x4 ir po 4 pusbėgius. Tai praktiškai tik vieną kartą sankabą išmynei pasirenkant grupę (zuikį ar vėžlį), o toliau tik mygtuką maigai. :)

O nesidomejai case farmall 105 u pro? Ten 32x32, ir 4 pusbegiai yra ir sunkesnis nei new hollas.Ir frontalinis qouicke manau geras.Mes patys tai case farmall 105 u pro imsim su parama, bet jei labiau nh patinka tai imk ji  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O nesidomejai case farmall 105 u pro? Ten 32x32, ir 4 pusbegiai yra ir sunkesnis nei new hollas.Ir frontalinis qouicke manau geras.Mes patys tai case farmall 105 u pro imsim su parama, bet jei labiau nh patinka tai imk ji  :icon-wink:

Domėjausi ir 115UPro. Ten praktiškai yra 16x16 tik dar palėtintojas yra . Tai ir gaunasi 2x16=32. Kažin ar gyvulininkystės ūkyje tas palėtintojas reikalingas. Čia gal labiau daržininkystei, kur reikalingi maži greičiai ir didelės apsukos. Kaži ar kada tą palėtintoją jungsi pats? :) 

O šiaip man patiko UPro, bet pasirinkau NH T6.120 EC su MX frontaliniu krautuvu. Vienas argumentų buvo, kad Lytagra 2km nuo namų... :) Na ir traktoriaus kaina+komplektacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Domėjausi ir 115UPro. Ten praktiškai yra 16x16 tik dar palėtintojas yra . Tai ir gaunasi 2x16=32. Kažin ar gyvulininkystės ūkyje tas palėtintojas reikalingas. Čia gal labiau daržininkystei, kur reikalingi maži greičiai ir didelės apsukos. Kaži ar kada tą palėtintoją jungsi pats? :)

O šiaip man patiko UPro, bet pasirinkau NH T6.120 EC su MX frontaliniu krautuvu. Vienas argumentų buvo, kad Lytagra 2km nuo namų... :) Na ir traktoriaus kaina+komplektacija.

 

Čia akcija jauniesiems ūkininkams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ga domėjaisi kiek kainuos aptarnavimas? Kokie intervalai garantinio aptarnavimo?

Oligarchas oligarchui: klausyk kiek kainuoja lektuvo islaikymas? Anas atsako: jei svarstai kiek kainuoja lektuvo islaikymas, vadinasi tau dar per anksti apie lektuvo pirkima galvot. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ga domėjaisi kiek kainuos aptarnavimas? Kokie intervalai garantinio aptarnavimo?

 

Variklio aptarnavimas teoriškai kas 600mh (išskyrus pirmasis po 100mh). O dėl kainos nesidomėjau. Kai sąskaitą išrašys - žinosiu. Bet esu tikras, kad kainuos šiek tiek daugiau negu "dyzelinės alyvos" 10-12 litrų ir tepalo centrifūgos išvalymas su skudurėliu (LTZ-55A) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklio aptarnavimas teoriškai kas 600mh (išskyrus pirmasis po 100mh). O dėl kainos nesidomėjau. Kai sąskaitą išrašys - žinosiu. Bet esu tikras, kad kainuos šiek tiek daugiau negu "dyzelinės alyvos" 10-12 litrų ir tepalo centrifūgos išvalymas su skudurėliu (LTZ-55A) :)

patikek kurkas daugiau kainuos nei tavo darbas, sutaupysi siek tiek , nes minejai kad atstumas keli km tera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turite New Holland T 7.235 Auto Commnad? Kaip laiko dezes, elektra? Ar nekaista variklis, deze dirbant? Ar verta pirkti? Ar verciau koki Deutz Fahr 6190 Cshifta, ar Valtra T 174e versu? Kainos visu panasios. New Holland galingesnis ir truputi sunkesnis Tik, kad dezes skirtingos, New Hollando belaipsne, o kitu powerschiftines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien tik dėl dėžės reiktų su deminiu padirbt. Nes ne viesiems patiks tas klaidžiojimas po diapazonus darbiniam greitį.

Čia turite omenyje, kad su auto commandu reiktų darbuose padirbėti, ar su powershiftinem naujų Deutzo ir Valtros? Kuri dežė geriau laiko sunkesniuose darbuose, o ne transporte? Gal kam teko išbandyti iš šių modelių arba turite kažkurį modelį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš bandžiau nh t7,.275  autokomandą su skutiku, tai jis man asmeniškai patiko labiau ir dėžė daug geriau ir efektyviau dirbo nei kad aš savo JD 7530 autoqomandu grajinu per pavaras, vieno diapazono didžiasia pavara yra per lėta nes gali traukti ir greičiau, jungi kitą diapazoną ir mažiausią pavarą jis jau nepavelka. Ir varai maksimaliom apsukom, kur galėtum ir greičiau važiuoti su mažomis apsukomis. Powershiftų principas panašus kaip JD dežės, ar aš klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš bandžiau nh t7,.275  autokomandą su skutiku, tai jis man asmeniškai patiko labiau ir dėžė daug geriau ir efektyviau dirbo nei kad aš savo JD 7530 autoqomandu grajinu per pavaras, vieno diapazono didžiasia pavara yra per lėta nes gali traukti ir greičiau, jungi kitą diapazoną ir mažiausią pavarą jis jau nepavelka. Ir varai maksimaliom apsukom, kur galėtum ir greičiau važiuoti su mažomis apsukomis. Powershiftų principas panašus kaip JD dežės, ar aš klystu?

Tai tavo jonis per silpnas o ne dėžėj problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...