Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

kalba eina apie AC o ne PC  :icon-geek:

būtent apie AC, įdomu kaip jos laiko, gal nepatvarios, juk tepalai su hidraulika tai bendri, gal jos sunkiems darbams nesutvertos? Beja, o kaip šių New Hollandų FPT varikliai? Labai rajūs degalams lyginant su kitais konkurentais? Gal linkę labiau perkaisti ar šiaip kokių kitokių neprognozuotų gedimų pasitaiko, nes elektrinės instaliacijos juose tai nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

269-180=89ag

228-180=48ag

taigi bet kokiu atveju jona per anksti nurasei.

 

Susimatėme, bet nesusikalbėjome. Aš tą NH bandžiau ne su savo skutiku, o su lytagros amazone 6 m. diskiniu savuose laukuose, mano JD nevalkiojo to skutiko. Aš bendrai parašiau įspūdžius auto comand dėžės lyginant su mano autoquad. ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susimatėme, bet nesusikalbėjome. Aš tą NH bandžiau ne su savo skutiku, o su lytagros amazone 6 m. diskiniu savuose laukuose, mano JD nevalkiojo to skutiko. Aš bendrai parašiau įspūdžius auto comand dėžės lyginant su mano autoquad. ir tiek.

Vadinasi su diskiniu greit lakstei. Reikia padirbt tuo greičiu, kai dėžė pradeda galvot, kad jungiam antrą, o gal palauk - užteks ir pirmos, nea, sakiau antrą ir tas ginčas taip ir vyks, kol nepadidinsi greičio ar nesumažinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

būtent apie AC, įdomu kaip jos laiko, gal nepatvarios, juk tepalai su hidraulika tai bendri, gal jos sunkiems darbams nesutvertos? Beja, o kaip šių New Hollandų FPT varikliai? Labai rajūs degalams lyginant su kitais konkurentais? Gal linkę labiau perkaisti ar šiaip kokių kitokių neprognozuotų gedimų pasitaiko, nes elektrinės instaliacijos juose tai nemažai.

Man ir idomu kuri patvaresne ac ar pc.

Ka turi galvoje kalbėdamas apie patvaruma.Turiu ir ta ir ta power rajesnis uz autocomanda.Autocomand valdymas patinka bent jau man as kaip drapox mėgstu dumplerius.įr ypač ju spaudijima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi su diskiniu greit lakstei. Reikia padirbt tuo greičiu, kai dėžė pradeda galvot, kad jungiam antrą, o gal palauk - užteks ir pirmos, nea, sakiau antrą ir tas ginčas taip ir vyks, kol nepadidinsi greičio ar nesumažinsi.

Tai čia kiek suprantu tose autocomand arba pumose cvx kažkas junginėjasi pastoviai prie tam tikros apkrovos ar kažka ne taip supratau?

Mindux arba Grazbek , papasakokit kaip pas jus veikia ta cvx dėžė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia kiek suprantu tose autocomand arba pumose cvx kažkas junginėjasi pastoviai prie tam tikros apkrovos ar kažka ne taip supratau?

Mindux arba Grazbek , papasakokit kaip pas jus veikia ta cvx dėžė.

Ne prie apkrovos, o prie tam tikrų greičių. Yra keturi diapazonai, ar kaip juos pavadint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia kiek suprantu tose autocomand arba pumose cvx kažkas junginėjasi pastoviai prie tam tikros apkrovos ar kažka ne taip supratau?

Mindux arba Grazbek , papasakokit kaip pas jus veikia ta cvx dėžė.

autocomand niekas nesijunginėja gali tik nustatyti pageidaujama greit ratuka sukinėdamas kad greičiau nevažiuotu.Gaza tik spaudi pagal sugebėjimus traktorius pats pasirenka kokiu režimu važiuoti dėl to matyt ir gaunas kuro ekonomija liginant su poveriu eliminuoja sėdynės tarpinės klaidas.

Protingiau arunis gali paaiskinti kas ten ir kaip.Jis pas mumis visu galu meistras ir sensėjus viename.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut visuose belaipsnėse transmisijose yra akseliaracijos migtukas.

dar ir mygtukas C yra

pajudejus spusteli ta mygtuka ir traktorius automatiskai pasiekia nustatyta greiti ir stengiasi jy islaikyti ir nieko nereikia maigyti spaudyti ar tampyti

gale lauko spusteli iseina is auto rezimo apsisuki stoji i vaga spaudi C ir vel toliau nuobodziauji 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano autocomandas prabėges jau penkis su pusę tūkstančio moto valandu dar važiuoja po kol kas.Manau ir važiuos toliau.per visa laiką tik dėžė buvo kalibruota kelis kartus.beto tu baiku visokiu jau pirkdamas prisiklausiau tipo kad tai transportinis traktorius taip toliau ir panašiai.Vienu žodžiu kaip visada pas žmones sveikas pavydo jausmas apie kaimyną žino daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano autocomandas prabėges jau penkis su pusę tūkstančio moto valandu dar važiuoja po kol kas.Manau ir važiuos toliau.per visa laiką tik dėžė buvo kalibruota kelis kartus.beto tu baiku visokiu jau pirkdamas prisiklausiau tipo kad tai transportinis traktorius taip toliau ir panašiai.Vienu žodžiu kaip visada pas žmones sveikas pavydo jausmas apie kaimyną žino daugiau.

vienu žodžiu nereikia bijoti to autocommando, kad ir sunkiuose  darbuose? nes visi kazkaip už tas dinamines (powershiftines) dežes labiau pasisako

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...