Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Nu tai sakyciau debilizmas butu pirkti pusantrini uz 350kLt, nebent kasmet kaip minimum po 3000Lt/ha navaro turint :eusa-snooty:

Nu kaži keli tie puantriniai pas patį bedirba. Ir reiktų nustori vieną kart lygint nesulyginamus dalykus. Arklys arkliui nelygu. Pagrinde kainuoja technologijos, komfortas, galimybės. Jei tereikia "kaulų ir raumenų", jokio reikalo nėra pirkti Fendt. Yra traktorių kuriuos gali nusipirkti ir be sėdynės, įsimesi kokią taburetką ir dirbi sau laimingas, jei tik tave tai tenkina. Bet yra žmonių mąstančių kiek plačiau, negyvenančių šia diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai sakyciau debilizmas butu pirkti pusantrini uz 350kLt, nebent kasmet kaip minimum po 3000Lt/ha navaro turint :eusa-snooty:

Nu kaži keli tie puantriniai pas patį bedirba. Ir reiktų nustori vieną kart lygint nesulyginamus dalykus. Arklys arkliui nelygu. Pagrinde kainuoja technologijos, komfortas, galimybės. Jei tereikia "kaulų ir raumenų", jokio reikalo nėra pirkti Fendt. Yra traktorių kuriuos gali nusipirkti ir be sėdynės, įsimesi kokią taburetką ir dirbi sau laimingas, jei tik tave tai tenkina. Bet yra žmonių mąstančių kiek plačiau, negyvenančių šia diena.

Paadvokatausiu Zvanui, kuio pasisakyme pusantrinis nera T-150, o tai traktorius turintis 150 AG...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu aukštos komplektacijos traktorius yra šeimininko traktorius aišku jei jis pats dirba su juo.O jeigu ūkyje sutvarkti kiemai sandėliai nupirkta keli šimtai ha žemės ir šiaip daugiau jau nebėr jur pinigų kišti tai kodėl ir nenupirkus aukštos komplektacijos traktoriukus.Bet jei kieme prūdai grūdai supilti i balą ir gyveni jurtoj tai tas fendt kiemo tikrai nepuoš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta ir turejau omeny Nerijau. Nu bet Drapox, juk viskas turi ribas, jau minejau, nebent lieka is ha po keleta tukstanciu kasmet, namai pastatyti, tada galim ir nebeziuret i atsiperkamuma.

Pagal tai kiek ha dirbi ir kokiam rajone, tai pačiam gerokai mažiau reiktų jaudintis apie atsiperkamumą nei man, ar kokiam uteniškiui ar rokiškėnui ir pan. Matyt kažkas negerai su ūkininkavimu tada, jei reikia mastyti kaip autsaideriui.

Mano manymu aukštos komplektacijos traktorius yra šeimininko traktorius aišku jei jis pats dirba su juo.O jeigu ūkyje sutvarkti kiemai sandėliai nupirkta keli šimtai ha žemės ir šiaip daugiau jau nebėr jur pinigų kišti tai kodėl ir nenupirkus aukštos komplektacijos traktoriukus.Bet jei kieme prūdai grūdai supilti i balą ir gyveni jurtoj tai tas fendt kiemo tikrai nepuoš.

Traktorius tikrai ne papuošalas. Svarbu, kad jis atitiktų dirbančio techninius standartus ir ateities viziją.

Dar kartą pasikartosiu, kad tai ne šiandienis ir ne šiųmetis pirkinys, reikia žiūrėti į ateitį. Yra dalykų kurių vėliau tiesiog nebeįdėsi į jį, o jei kažką ir įdėsi, tai prastesnio techninio lygio.

Kaina tai kaip labai prabangaus automobilio, o kabinos vidus tai iš pilkų šlykščių plastmasių kurios jau kokiu 15m turbūt nesikeičia, sumokėjus tokius pinigus įsėdęs turėtum jaustis kaip prabangioj mašinoj o ne kaip plastikinei dėžutėje bent jau man taip atrodo.

Pirma gal pamatyk tą traktorių, o tada jau kalbėk kas iš ko pagaminta. Viskas gerokai pasikeitę į gerąją pusę, lyginant su ankstesnėm serijom, ir galimybės visai kitos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus drapox ir ranka turbūt duotumėt nukirst dėl šios markės. Neteigiu kad iš pigiu medžiagų pagaminta, bet turint galvoje kaina tai tas vidus taip neypatingai visai. Nekalbu ten apie galimybes ir techninius sprendimus gal ten ir nėra ko kabintis.

Dėl vidaus, tai pritariu Paulis. Kaip už tokią kainą, tikrai neįspūdingai.:) Teko pačiam rinktis traktorių nesenai, tai teko biški po kabinas palaipiot, ir netgi gerokai pigesniuose traktoriuose, mano akimis žiūrint, buvo tikrai neprastesnių vidų nei tam pačiam Fende.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus drapox ir ranka turbūt duotumėt nukirst dėl šios markės. Neteigiu kad iš pigiu medžiagų pagaminta, bet turint galvoje kaina tai tas vidus taip neypatingai visai. Nekalbu ten apie galimybes ir techninius sprendimus gal ten ir nėra ko kabintis.

Dėl vidaus, tai pritariu Paulis. Kaip už tokią kainą, tikrai neįspūdingai.:) Teko pačiam rinktis traktorių nesenai, tai teko biški po kabinas palaipiot, ir netgi gerokai pigesniuose traktoriuose, mano akimis žiūrint, buvo tikrai neprastesnių vidų nei tam pačiam Fende.:)

Nesiginčysiu, nes visai neįkertu ko norėtumėt, gal odos, o gal svarovskių??? Bet pats dirbu tokioje kabinoj jau 600 val ir ko gero man geriau žinoti kas ten gerai ir kas blogai, nes kolkas daugiau LT niekas ir nepradirbo ko gero kolkas. Pradžioj net išgąsdino kad labai šviesi visa apdaila ir gali greitai išsitepti, bet matyt medžiagos tokios, kad pakankamai gerai viskas valosi, o šviesioj ir didelio stiklų ploto kabinoj daug jaukiau jautiesi. Plastmasių aišku daugėja, kaip ir visur, bet tikrai nesijaučia kad kas barškėtų.

Na bet pas mus aišku kaip ir visada geriausiai viską žino konkurentų vadybininkai ir šiaip kas to traktoriaus akyse nematę. :eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ponas drapokas turetu nekomentuoti tu postu, kas susije su zodziu fendt, tada diskusija ir sita tema tures kazkokia prasme ir nauda kitiems..

Jei ponas drapox čia nekomentuos, tai ir skaitysim tokių kaip tu ir dar keleto nieko neišmanančių apie Fendt pezalus. Kaip matot retai mane pamatysit komentuojantį kitų traktorių temose, nes yra žmonių daug su jais pradirbusių ir apie juos daugiau išmanančių. Būtų gerai, kad ir šios temos neterštumėt ir gerbtumėt žinančius daugiau ir turinčius daugiau patirties su šiais traktoriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskam yra savos ribos kad ir fendo neturiu, bet yra jd per tuos pora metu forume pradejau skirti pelus nuo grūdo ir pradėjau izvelgti ne vien pliusus savo turimo brendo, bet ir minusus apie kurios sunku buna prisipazinti tiesa, kad viskuom tikėti kas parašyta forume negalima, bet praplėsti savo akirati idomu ir išgirsti kitu nuomone ypač vadybos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu dova07, pvz. aš irgi neseniai šiame forume sužinojau viena minusa keisu, t.y. netepamos kardano kryžmės :icon-mad

o kokiuose jos tepamos? iš kieme stovinčių traktorių - valtra -ne, fendtas -ne, case - ne, jd - su juo mažai dirbu bet man rods irgi ne :) gal pas kitus modelius kitaip bet pas savus tai netepami niekur... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziaugtis reikia, kad tepti nereikia, o tai pamirstum tokioj vietoj ir subirtu anksciau laiko.

toks čia ir džiaugsmas, fendui byra kas 1000h, tai ši pavasarį 3 kart pakeista, case irgi 1000mth nesulaukė pabiro, pas valtra ir jd trfu tfu tfu laiko... :eusa-shifty: aš jau geriau tepčiau, nes subirus bent žinotum, kad pats kaltas :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...