Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Tai , kad 300ag ir daugiau trukstant atraminio ploto (ratai) viksrai geriau, tai faktas, vis daugiau bus isnaudojama variklio jegos ir nereikes dubliu.

Būtent, esant per 300 AG net dublių nepakanka, kad sudaryti sukibimą atitinkantį variklio galią. Platūs vikšrai būtų ko gero labai gerai, jei nenaudojant transporto darbams.

Ne visai taip tokio tipo traktoriams prikabinus padargą apkrova gale kelia priekį, ty padidėja apkrova galiniam tiltui taigi spaudimas į dirvą gali gautis netgi didesnis nei su padangom (dubliais)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

http://www.tractorum.it/forum/trattori- ... 90-a-9540/

Testuojami NH T8.390 ir F939 Testas gan idomus, tuo paciu ir keistas. Nesupratau kodel F939 arimo metu dirbo vardiniais sukiais (galia prie vardiniu sukiu nera didziausia), kai tuo tarpu NH T8.390 ties max galia. Kad ir kaip ten bebutu, manes dar neitikino, jog Vario netraukia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
34km vazuota ir greitis 39-41.5km/h, toks klausimas, ar normalu kad sudegino 10lytru kuro?,gal zinot kokiu kuro lenteliu ar panasiai,man biskiuka daugoka ant tiek km tiek kuro, traktorius fendt, 105ag.

Tai kad normos ribose tos kuro sanaudos.. tu man pasakyk kas maziau degina? Net belarusas ir tas daugiau pasiima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-clap:

zmones brangieji

visur parasytos kuro sanaudos gramais kilovatvalandei, niekaip nesuprantu kodel visi tai ignoruoja

Net palengvėjo, jau maniau, kad aš vienas čia toks nesuprantatis. Ir tyliu, kad vėl kas ko neišvartytų :D

Nes klausimas tai "solidus" važiavau, nuvažiavau, sudegino... O ką vežė ir kiek, į kalną pakalnę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tiek to protingumo, tik skaitau tas kas parasyta charakteristikose, nejau norit kad 100 ag traktorius degintu maziau nei 80 ag, jam gi vien kvepuoti reikia degalu

net nematau prasmes gincytis, ikinkyk atitinkamai paal raumenis ir degins tiek kiek priklauso pagal darba, o dabar tacka uzkabina ir sako sudegino daugiau nei mtz, sukabink 4 arklius ir trauk tuscia vezima ti ir prisiks ir sues daugiau nei vienas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir pilnai sutinku su voru ir saulium, as ir kai su ceisu pradejau dirbt man jis irgi nepatiko, bet as ji greit perpratau, beje nenorekit stebuklu, kazin ar rasit traktoriu 100 ag 4 cil. kuris maziau valgytu kaip 300g/kw

kwh turetu buti, beja jie tikrai tiek daug nedegina, taciau nera nei vieno kuris oru kurenamas vien butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...