Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, Minduksx pranešimas:

Rumunija, notill ūkis, baisi sausra, gaila nerandu yprastiniu ūkių koks derlius

Screenshot_20200704_225959_com.android.chrome.jpg

Kad ten fig suprasi, dar geguze pats rase, kad jau gavo 120 mm, kai kurie laukai puikiai atrodo. Gal ten irgi regionais. Nes pagal uki ten geras kolukis atrodo, gali but, kad ir atstumai atkrinkami

 

 

Screenshot_20200705-151153_Samsung Internet.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 3 minutes , Witalikas pranešimas:

Kas negerai su glifosatu

graziausias laukas kvieciu is pernai yra tas kuriame pabiros rapso iskart po kulimo sudaigintos skutant....pries seja noraginiu dirbta, rapso pabiros apie 30-40cm. buvo, pilnai visa pavirsiu denge tuo metu :) po kvieciu sejos yra daug svelnesnes chemijos kuri pabiras ir kitas zoles naikina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , linas78s pranešimas:

Tai jei nepaeina tai kam čia užsiciklint ant to nautilo  dirbat sau po senovei, ot gera technologija nieks ramiai pro šalį praeit negali ant tiek  suskausta širdį kad plikom rankom padarytų tvarką:)

Niekas neuzsiciklina, tiesiog, nevisos lietuvos zemei jis tinka ir patinka. As nieko prieš, bet yra tokiu notillininku, kurie nuteikia kad viskas labai gerai, bet matant laukus to nepasakyciau. Jie pyksta kad ariam, sutinku, negerai , o jie vos ne dirvozemio sargai. Bet apie visus taip nesakau, tad taika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Niekas neuzsiciklina, tiesiog, nevisos lietuvos zemei jis tinka ir patinka. As nieko prieš, bet yra tokiu notillininku, kurie nuteikia kad viskas labai gerai, bet matant laukus to nepasakyciau. Jie pyksta kad ariam, sutinku, negerai , o jie vos ne dirvozemio sargai. Bet apie visus taip nesakau, tad taika.

Taika tai taika, bet jei žmogus ko nors nesugeba tai technologija čia mažiausiai kalta,ir kas čia taip įrodė kad ne visoms žemėm tinka, kažkaip tas derlingas žemės sluoksnis be žmonių pagalbos susiformavo,ir katrie čia nautilininkai nuteikia čia jau taip gerai ir keli jie yra ant Lietuvos, ir žmonės turi tokią pat teisę arti kaip ir valgyti ką nori,labai būtų smagu kad ką nors į temą padiskutuoti arba reikia kurti naują už ar prieš nautilą:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, JCB pranešimas:

Tai Linai, prašom kažką į temą, o tai tik atsišaudai tuščiais šoviniais, sarkazmo pilnas.

O kas yra sarkazmas:).geriau tušciais negu jokiais, tai jei esu šventas žemės ir sliekų saugotojas tai ką čia daug gali pasakyti ir dar žemės Lietuvos nepritaikytos, ir kaimynus nervuoja tai eisim į pogrindį:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko tu klausai tų kaimynų. Dirbi savo darže ir neimi į plikę, pagal nick name spėju, jog jau pilną brandą pasiekęs, ko čia nervintis?

Kiekvienam savo.

Va no till' ininkam pridės išmokų bus super. Gražiai be vėjo erozijos dirbu sau, saulės netemdau, co2 negarinu, acto beja irgi ne :icon-razz:, kodėl manęs neparemti, kad dar mažiau dirbčiau.

Vienas laaaaabai protingas žmogus man yra pasakęs  kad niekada neieškok darbo, nes nelaimei jį tikrai rasi. Ieškoti reikia pinigų.

Nes kas ko ieško tas tą randa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

O ko tu klausai tų kaimynų. Dirbi savo darže ir neimi į plikę, pagal nick name spėju, jog jau pilną brandą pasiekęs, ko čia nervintis?

Kiekvienam savo.

Va no till' ininkam pridės išmokų bus super. Gražiai be vėjo erozijos dirbu sau, saulės netemdau, co2 negarinu, acto beja irgi ne :icon-razz:, kodėl manęs neparemti, kad dar mažiau dirbčiau.

Vienas laaaaabai protingas žmogus man yra pasakęs  kad niekada neieškok darbo, nes nelaimei jį tikrai rasi. Ieškoti reikia pinigų.

Nes kas ko ieško tas tą randa.

Nu tai uzdes 60 k lubas ant pagrindines, dades uz no tilla :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai girdėjęs, kad daryk kas tau patinka ir pinigai ateis savaime :)

O šiaip, kainos ir pasiūla bus ribojantis faktorius. PVZ db gi horsch temoj įdėjo 3 metrų sėjalką, kurios kaina 85 tūkstantėliai. Kadangi mano sėjalka 15, vargu, ar aš kada nors anai sutaupysiu ir išvis pasiryšiu tą daryt, net jei norėčiau. Tiesiog per didelis tarpas darosi tarp gamintojų apetitų ir naudotojų piniginės.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai parasykit man nudojantys no tilla kokie padargai būtini šiai technologijai sėkmingai veikti? Speju kombainas gerai skleidžiantis ir smulkinantis šiaudus, purkštuvas, speciali sėjamoji su trašų įterpimu, akėčios gal kokios, traktorius palačiais ratais ar net vikšrais kad mažiau mintų dirvą, trąšų barstytuvas, dar kas nors? 

Pernai pirmą kartą pabandžiau sėti į neartą dirvą, po ž kvietrugių, pasėta ž miežiai, suskusta dirva, sudygus pabiroms, tik gal kiek velokai, nes sudygę kvietrugiai tose vietose kur kombaino vaziuota, nelabai pasidavė naikinami mano lenkiskam skustuvui, suskusta antrą kartą. Tada trečia kartą su akėčiom skersai kad tas likusias pabiras dar pribaigt. Tada pasėta. 

Kaip tik šalia naują laukelį dasijungiau, tik ten po vasarinių miežių ir suariau toliau viskas tas pats. 

Jau nuo pat sudygimo matėsi kad artoj grazesni, kai nusikūlė ir derlius ten tikrai geresnis nei neartoj.

Neartoj buvo daug tokių pustusčių pleikių, bet buvo ir tokių pat gražių kaip artoj, bet jei paėmus tą vietą kur sujungta su nearta, ten kaip su linija užrėžta artos dirvos naudai. Plius kvietrugių neartoj vietom tikrai daugokai prisimaisę. Lyginant bendrą derlių su kitu žymiai, toliau esančiu, lauku kur vient tik arta, gautas panašus bendras derlius.

Dar vienam lauke irgi bandyta nearti po kvietrugių, ten su derliumi tragedija, 2,5 t mažesnis nei kirur.

Vienų metų gal mažokai viską įvertinti, bet kol kas tik maža plotelį paliksiu neartai dirvai. Kažkaip daugokai man gavosi tų pustuščių plotų neartoj. Priėjau prie išvados jog kai nevienodas dirvožemis vienoj vietoj tas nearimas labai tiko, kitur visai nepaėjo korta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...