Jump to content

MZURI sėjamosios


Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

Jei pas mizuri butų vietoj sejimo noragu, diskai sudėti, tada man labiau patiktų. 
siaip salvis idomus aparatas, visai patinka. Tik kad lenkas...

Minusas diskai. Bet jei labiau patinka diskiniai sėjos moragėliai tada i vienus vartus tik focus...

mzuris niekaip čia neisipaišo

Ant Lietuvos siūlomi su noragėliais tai realiai mzuri, sumo, claydon.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

Jei pas mizuri butų vietoj sejimo noragu, diskai sudėti, tada man labiau patiktų. 
siaip salvis idomus aparatas, visai patinka. Tik kad lenkas...

salvis lenkas beveik tiek pat kiek ir mzuris :) kam lenkam kurt kažką naujo, jei galima padaryt vokiečio kopiją su keliais pakeitimais. Su salviu jau 2 metus dirbu ir vargo nematau. Aišku išlenda kokių smulkmenų, bet nelabai galiu pykt, nes mano sėjamoji gal kokia 4 ar 5 pro gamyklos vartus isvažiavus. Dabar nemažai pakeitimų padarė. Pernai sėjant rapsą diskai buvo didelis privalumas, kimšimasis buvo minimalus, dažniausiai ryte arba vakare kai rasa būna arba kai šlapi šiaudai. Po salvio laukai lygesni nei po Mzurio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Juodas pranešimas:

Jei pas mizuri butų vietoj sejimo noragu, diskai sudėti, tada man labiau patiktų. 
siaip salvis idomus aparatas, visai patinka. Tik kad lenkas...

Man kaip tik noragėliai geriau atrodo. Diskas šiaudus įspjaudžia į dirva, o noragai pravalo eilutę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, lithuanus pranešimas:

Kodėl pats pasirinkai ne mzuri o perėjai į no till?

nežinau kaip Ignui atrodo, bet mano akim mzuri kaip padargas dar toli gražu nebaigtas daryti. Per sudėtinga priežiūra, minkšti metalai, per daug judančių ir besitrinančių vietų, o jei dar sėjamoji platesnė nei 3 m, tai ir su transportinės padėties pakeitimu i darbinę niuansų yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, dirmukas pranešimas:

nežinau kaip Ignui atrodo, bet mano akim mzuri kaip padargas dar toli gražu nebaigtas daryti. Per sudėtinga priežiūra, minkšti metalai, per daug judančių ir besitrinančių vietų, o jei dar sėjamoji platesnė nei 3 m, tai ir su transportinės padėties pakeitimu i darbinę niuansų yra. 

puikiai viska pasake, o kad i no-till tai tiesiog toks pasirinkimas buvo, norejom daugiau, bet tada ir sejama kitokio tipo turejo buti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dirmukas pranešimas:

nežinau kaip Ignui atrodo, bet mano akim mzuri kaip padargas dar toli gražu nebaigtas daryti. Per sudėtinga priežiūra, minkšti metalai, per daug judančių ir besitrinančių vietų, o jei dar sėjamoji platesnė nei 3 m, tai ir su transportinės padėties pakeitimu i darbinę niuansų yra. 

Tai nori pasakyti kad horsch focus vertesnis dėmesio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Nemažai reikia susimokėti, kad sutaupyt vieną važiavimą su skutiku. 

yra niuansų.. vieno karto su skutiku nelabai kada užtenka, kad kokybiškai pasėt, tai gaunas 2. dabar pridėkim, kad nėra darbo jėgos. ir tada tie du kartai gaunasi labai skausmingi... yapc jei turi dar kitų darbų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Nemažai reikia susimokėti, kad sutaupyt vieną važiavimą su skutiku. 

Tai jei artų, būtų tik du lyšni važiavimai :D bet jo, pasirinkimas ne iš pigiujų.

Pala pala, laukiu kada tu keisi sistemą. Dedu nusmailintus pagaliukus į kruvą, ruošiuosi. :D

Beje, čia tai jau žinau kad reikia kai kuriais klausimais patylėti, kad paskui gintis nereiktų. Bet kai per trečias lūpas sužinai kad jau kalba už nugaros in real live... Ir žinai ką sako? O gi, (trijų aukštų keiksmažodis), - žemė čia tam netinka. Suka, žemė! Mano gaspardė laisvai į starshipą tilps, sėsiu Marse jei jau žemėj negaliu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...