Jump to content

MZURI sėjamosios


Recommended Posts

On 2019-02-15 at 23:10, MBLORINSER pranešimas:

Kaip tu seji su 135ag. Nesuprantu nes kai sėjai su deuzhu tas 160 ar kiek ir vos vilkosi. Vezinausi su tavo kaimynu kai sėjo su new holandu tas jautė kad lupa. Tiesa ten buvo rapsas gylis nemažas.

Ten pas tavo pusbrolį talkoje buvau, jau buvo spalis ir po lietaus, žemė molis. Laukas be melioracijos, tai ir buvo greitis 5-6km ir buksavimas. Nzn ar būtų pradžiūvę ten rudenį daugiau.

 Filmuke matosi, kad kai normalios sąlygos greitis kv. sėjant 10 km/h

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 15 minutes , Pakutkele pranešimas:

Parodoj palygink ką gauni už beveik tą pačią kainą. Jei tau neaktualu tikslesnis sėjos gylis, išvalyta sėjimo vagutė, intensyvesnis žemės sujudinimas. Tada tiks ir claydon:icon-wink:

Konkrečiau prašyčiau - kiek tikslesnis sėjos gylis, ar tikrai išvalyta sėjos vagutė, ar tikrai reikalingas tas intesyvus žemės judinimas, kuris tuština piniginę dylančiu metalu ir kuro sąnaudom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Bulvinykas pranešimas:

Konkrečiau prašyčiau - kiek tikslesnis sėjos gylis, ar tikrai išvalyta sėjos vagutė, ar tikrai reikalingas tas intesyvus žemės judinimas, kuris tuština piniginę dylančiu metalu ir kuro sąnaudom.

Sėjos gylio kontrolė kokia pas claydon? Mzuri atraminis ratukas už kojos,

Sėjos vagutė tikrai išvalyta, aš matau kaip pas mane pasėta.

Intensyvus dirbimas skutimas, arimas...  aš parašiau intensyvesnis dirbimas. O tai yra gal 1-2l skirtumas. Prašom.

Ar reikalingas? Manau taip, todėl ir pasirinkau šį variantą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau per agresyvus dirbimas pas mzuri, tiek nereikia  stip till technologijai. Pažiūrėjus i video ne ką praščiau šlaikomas gylis. O vien sėjamosios paprastumas nekainuos tūkstančius pasikeist darbines dalis plius konstrukcija paprasta mažai  dylančiu dalių, o ir technologija išdirbta

Po claidono

IMG-6223976e4f5341ca73a348a7fdb8a367-V.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Vilius pranešimas:

Manau per agresyvus dirbimas pas mzuri, tiek nereikia  stip till technologijai. Pažiūrėjus i video ne ką praščiau šlaikomas gylis. O vien sėjamosios paprastumas nekainuos tūkstančius pasikeist darbines dalis plius konstrukcija paprasta mažai  dylančiu dalių, o ir technologija išdirbta

Po claidono bulgarijoje ant 7000ha dvi 8m sėjamosios plius akėčios  ir vsio 

IMG-6223976e4f5341ca73a348a7fdb8a367-V.jpg

Ukrainoj mzuri irgi pilna...

Jokio agresyvumo dirbime nėra. Jei per daug dirba, bet kada galiu išimti priekines horizontalias plokšteles, bus kaip claydon.

Claydon jei filmukus žiūri, matai, kad visada su volais važiuoja iš paskos. Nėra sėklos prispaudimo. Man trūkumas jum gal ne.

 Už tokį sėjamosios paprastumą ,už prikabinamą drapaką ranka nekyla mokėt 86000€

P.S. kas turėjo kongskilde vibroflex gali patys pasidaryt claydon....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Pakutkele pranešimas:

Parodoj palygink ką gauni už beveik tą pačią kainą. Jei tau neaktualu tikslesnis sėjos gylis, išvalyta sėjimo vagutė, intensyvesnis žemės sujudinimas. Tada tiks ir claydon:icon-wink:

vagutės švarumas:turėtų būti didelio diametro turbo diskas su šoniniu prispaudimo ratu.Ratas prispaustu augalines liekanas o turbo diskas nupjautu arba iterptu augalines liekanas i vagutės dugna..Paskui sėjimo noragas ir prispaudimo ratukas tiesus ir platus ,šoninis ar dvigubi šoniniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , grazbek pranešimas:

vagutės švarumas:turėtų būti didelio diametro turbo diskas su šoniniu prispaudimo ratu.Ratas prispaustu augalines liekanas o turbo diskas nupjautu arba iterptu augalines liekanas i vagutės dugna..Paskui sėjimo noragas ir prispaudimo ratukas tiesus ir platus ,šoninis ar dvigubi šoniniai.

JD750A principas :), arba CrosSlot, bet pagal anglu oficialius duomenis, vidutiniskai JD750A, duoda geresni derliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Pakutkele pranešimas:

Lyginu sėjos vagutės švarumą claydon su mzuri. Kurio yra vagutė mažiau užteršta augalinėm liekanom?

 Pas mane nėra jokio disko. A nei vieno

Na ankstesniame puslapyje tavo įkeltame vaizdo anonse kur stovi busimas jaunasis ukinikas  matosi kad yra diskai ir pas mzuri.O toki kokio aš norėčiau disko dabar greitai nerandu.Bet kaip daug maž turi atrodyti greituoju budu radau tokia super duper paprasta sėjalka tupam jankiui skirta - greit plains.

tiksliau netgi gal tame rolike

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Minduksx pranešimas:

Nera bet gali but prieky ant dirbimo kojos. Jei nori ideliai svarios vagutes turi but diskas ir is abieju pusiu po ratuka, kad pjovimo metu ratukai laikytu augalines liekanas, kad diskas ju nespaustu i vagute, berods jetter toki jau gamina jav

raatukas turi buti tikiš vienos pusės kitaip diskas neatliks savo darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Pakutkele pranešimas:

Ukrainoj mzuri irgi pilna...

Jokio agresyvumo dirbime nėra. Jei per daug dirba, bet kada galiu išimti priekines horizontalias plokšteles, bus kaip claydon.

Claydon jei filmukus žiūri, matai, kad visada su volais važiuoja iš paskos. Nėra sėklos prispaudimo. Man trūkumas jum gal ne.

 Už tokį sėjamosios paprastumą ,už prikabinamą drapaką ranka nekyla mokėt 86000€

P.S. kas turėjo kongskilde vibroflex gali patys pasidaryt claydon....

 

Bet eksplotacija pigesnė ir ilgaamžiškesnė ;)

Turi ir claydon ratukus 

Screenshot_20190326-165735_Samsung Internet.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , grazbek pranešimas:

Na ankstesniame puslapyje tavo įkeltame vaizdo anonse kur stovi busimas jaunasis ukinikas  matosi kad yra diskai ir pas mzuri.O toki kokio aš norėčiau disko dabar greitai nerandu.Bet kaip daug maž turi atrodyt

 

prieš 45 minutes , grazbek pranešimas:

 

 

Ten biržų deminė sėjamoji, ne mano. Mano be diskų. Diskai 8000€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Bet eksplotacija pigesnė ir ilgaamžiškesnė ;)

Turi ir claydon ratukus 

Screenshot_20190326-165735_Samsung Internet.jpg

Turi turi žinau, tik ne standartinėj komplektacijoj, tai kad opcijų kainos kosminės būna...

Kodėl ji turi būti ilgaamžiskenė ? Ten metalo beveik nera kažkoki strypukai, juostelės... jeigu tai būtų tiesa visi belarusais dirbtume, juk tokie paprasti.

 

Aš nieko prieš claydoną neturiu, kai nusipirksi po kelių sezonų galėsi papasakot kas ir kaip.

Beja vienas claydonas Vilkaviškio raj. Yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...