Jump to content

MZURI sėjamosios


Recommended Posts

prieš 32 minutes , Tomas01 pranešimas:

Pletkai už nugaros apie sėjalkas :lol:. Įdomūs žmonės tikriausiai

Visi visus stebi ir biški pašneka, o kai kurie net visai nemažai, o kiti kiaurą diena gali šneketi, aš tai nesuprantu kaip galima šnekėti kiaurą dieną... O ta dieną kažkas prakiurdė ar jau buvo kiaura? Tylėti kiaurą dieną turbūt irgi galima? ...... 

Gero savaitgalio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, jevgenijus pranešimas:

Tai jei artų, būtų tik du lyšni važiavimai :D bet jo, pasirinkimas ne iš pigiujų.

Pala pala, laukiu kada tu keisi sistemą. Dedu nusmailintus pagaliukus į kruvą, ruošiuosi. :D

Beje, čia tai jau žinau kad reikia kai kuriais klausimais patylėti, kad paskui gintis nereiktų. Bet kai per trečias lūpas sužinai kad jau kalba už nugaros in real live... Ir žinai ką sako? O gi, (trijų aukštų keiksmažodis), - žemė čia tam netinka. Suka, žemė! Mano gaspardė laisvai į starshipą tilps, sėsiu Marse jei jau žemėj negaliu :D

Drįsčiau suabejoti, kad šiuo atveju tai kažkoks sistemos keitimas. Tiesiog kita sėjamoji. Tavo atveju tai jau tikrai sistemos keitimas.

Aš nekritikuoju, todėl nemanau, kad kada turėsiu ginti savo pasirinkimą. Šiai dienai ir su turima technika bandom daryt taip, kaip seniau net negalvojom kad įmanoma. Tiesiog mūsų pagrindinė kultūra neleidžia atsisakyt diskinio ir noraginio skutikų, o keliom filosofijom mūsų kiemas per mažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Tai jei artų, būtų tik du lyšni važiavimai :D bet jo, pasirinkimas ne iš pigiujų.

Pala pala, laukiu kada tu keisi sistemą. Dedu nusmailintus pagaliukus į kruvą, ruošiuosi. :D

Beje, čia tai jau žinau kad reikia kai kuriais klausimais patylėti, kad paskui gintis nereiktų. Bet kai per trečias lūpas sužinai kad jau kalba už nugaros in real live... Ir žinai ką sako? O gi, (trijų aukštų keiksmažodis), - žemė čia tam netinka. Suka, žemė! Mano gaspardė laisvai į starshipą tilps, sėsiu Marse jei jau žemėj negaliu :D

Čia subsėjamosiom kaip su gaspadinėm jau su kuo apsiženijo su tuo komentaru čia ne lieka. Apie niuansus sėjamosios belieka kalbėtis tik. Gaspardėj dėjai guminius liežuvėlius kaip Vytautas ar nieko? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Vilius pranešimas:

Čia subsėjamosiom kaip su gaspadinėm jau su kuo apsiženijo su tuo komentaru čia ne lieka. Apie niuansus sėjamosios belieka kalbėtis tik. Gaspardėj dėjai guminius liežuvėlius kaip Vytautas ar nieko? 

Atvažiavo gi I sėjos pabaiga, tai nebuvo laiko dar ten kažką chimičint. Bet dėsiu, ir kompensatorius irgi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Drįsčiau suabejoti, kad šiuo atveju tai kažkoks sistemos keitimas. Tiesiog kita sėjamoji. Tavo atveju tai jau tikrai sistemos keitimas.

Aš nekritikuoju, todėl nemanau, kad kada turėsiu ginti savo pasirinkimą. Šiai dienai ir su turima technika bandom daryt taip, kaip seniau net negalvojom kad įmanoma. Tiesiog mūsų pagrindinė kultūra neleidžia atsisakyt diskinio ir noraginio skutikų, o keliom filosofijom mūsų kiemas per mažas.

Sėjau į viską ir visaip. Kadangi be problemų visur eina, tai sistemos keitimo greitį galiu kontroliuoti savo nuožiūra. Bet čia gal net labiau minusas nei pliusas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-05-03 at 21:57, dirmukas pranešimas:

salvis lenkas beveik tiek pat kiek ir mzuris :) kam lenkam kurt kažką naujo, jei galima padaryt vokiečio kopiją su keliais pakeitimais. Su salviu jau 2 metus dirbu ir vargo nematau. Aišku išlenda kokių smulkmenų, bet nelabai galiu pykt, nes mano sėjamoji gal kokia 4 ar 5 pro gamyklos vartus isvažiavus. Dabar nemažai pakeitimų padarė. Pernai sėjant rapsą diskai buvo didelis privalumas, kimšimasis buvo minimalus, dažniausiai ryte arba vakare kai rasa būna arba kai šlapi šiaudai. Po salvio laukai lygesni nei po Mzurio. 

Lygesni laukai, nes viską voluoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...